Silny zapach zanęty - jak zrobić

/ 12 odpowiedzi
Mam pytanie co do zapachu powiedzcie mi jak mam zrobic by zapach byl silny i jak go zrobic domowym sposobem jest tutaj ktos kto ma w tym wprawe wiem to prosze o pomoc :)))
karateka994

Zapachów jest naprawdę wiele, jednak domowym sposobem można zrobić nie za wiele. Ja proponowałbym np. zapach kukurydziany lub miodowy. (2013/04/03 20:24)

LasotaB

kup w sklepie zwykla kolendre i ja zmiel na drobno - jest swietna na plocie (2013/04/03 20:27)

waldiglogow

zeby wzmocnic zapach mozna dodac troszke spirytusu czystego,skuteczny zima bardziej. (2013/04/03 20:32)

darkokop

ale nie napisałeś do czego ten zapach ma ci być czy do zanęty czy do przynęty np.czosnek olejki do ciasta wywar z knopi dużo jest w kuchni smaku i zapachu każda ryba ma inne menu (2013/04/03 20:51)

mateuszgolcz

ale nie napisałeś do czego ten zapach ma ci być czy do zanęty czy do przynęty np.czosnek olejki do ciasta wywar z knopi dużo jest w kuchni smaku i zapachu każda ryba ma inne menu

konkretnie do zanety gdyz komponuje swoja o ziloach to wiem jak kolega wyzej wspomnial ale jakos konkretniej szukam odpowiedzi co do tego aby zaneta miala konkretny silny zapach :)

(2013/04/03 20:54)

Hooher

kup w sklepie zwykla kolendre i ja zmiel na drobno - jest swietna na plocie

Dla przykładu nostrzyk - super na lina :) (2013/04/03 22:30)

marek-debicki

Jednym z silniejszych naturalnych zapachów jest czosnek. Wyciśnięty można dodawać zarówno do przynety, patrz ciasta , jak i do wszelkiego rodzaju zanęt. Dla leniwych jest dostępny w sklepach spożywczy granulat czosnkowy. (2013/04/04 17:17)

panterasrc

Witam. Czosnek ma jeszcze jedną zaletę , jest bakteriobójczy . Daje zanętom , przynętom aromat i opóźnia psucie , kwaśnienie w lecie. (2013/04/04 17:30)

sobi1

Poza wymienionymi:cynamonprzyprawa do piernikakozieradkamiódwanilia(olekej albo cukier waniliowy)kakao-oprócz zapachu daje też kolorkurkumakarmeltuttifrutikokosowy-wiórkiDużo zapachów zajdziesz też na takim fajnym blogu, wpisz w google "podbierak" i klikasz pierwsze czy drugie,nagłówek:"Zanęty przynęty..."Strona nie aktualizowane ale fajne artykuły są. (2013/04/04 18:43)

pastuch

zeby wzmocnic zapach mozna dodac troszke spirytusu czystego,skuteczny zima bardziej.

B Z D U R A !!    nie dodawaj !!.. 

A co do zapachów koledzy wyżej wszystko wypisali. (2013/04/05 10:20)

mateuszgolcz

Dzieki wielkie koledzy za pomoc :)))) (2013/04/05 13:29)