Sierpniowy konkurs z grupą Robinson.

/ 99 odpowiedzi / 2 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

szkielo87

Masz już dość zerwanych ryb, splątanej żyłki przy rzucie czy wywózce, ciągłych problemów z rotorem czy kabłąkiem ? ZMIEŃ TO !... ULEPSZ SOBIE ŻYCIE ! Postaw na nowoczesną technologię, niezawodną jakość i długowieczność ! Sprawdź nowatorskie rozwiązania, wypróbuj przekładnie ślimakową, niezniszczalną sprężynę kabłąka czy unikatowy kształt szpuli... Ergonomiczny kształt korbki czy uchwytu pozwolą cieszyć się holem największych okazów... O wszystkim tym pomyślała firma ROBINSON, ich nowy produkt kołowrotek CARP RUNNER ma wszystko to czego brakowało Ci do tej pory ! wypróbuj go ! a już nie zamienisz na inny.... (2014/08/09 14:00)

russi

Posiada 6 łożysk kulowych. Ma przekładnię ślimakową, która pozwala precyzyjnie nawijać żyłkę. Dostosowany jest do wyciągania baardzo dużych karpi.Wyposażony jest w: łożysko oporowe, precyzyjny hamulec, aluminiową rączkę. Pojemność szpuli to 0,30mm-230m/0,30mm-360m przy większym modelu. Prawidłowa odpowiedź jest tylko jedna! A tu wybór:
A. Kołowrotek Carp Runner Robinson
B. Kołowrotek Big Runner Robinson
C. Kołowrotek Taurus

(2014/08/09 14:01)

jacbydg

Każdy ma na niego dziś chrapkę,więc tworzy zagadkę.Więc bez zbędnego gadania,jaki dziś kołowrotek jest do wygrania? =D (2014/08/09 15:00)

dawid73132

Najwyższej klasy kołowrotek, jednocześnie numer jeden dla każdego karpiarza, to? (2014/08/09 15:32)

kwas1423

Jaki jest najlepszy i najbardziej niezawodny kołowrotek karpiowy, który wytrzyma wiele lat wyciągania rekordowych karpi ? (2014/08/09 16:55)

Krzykal1

Przypadkowo wpadłem na stronę z konkursem której nagrodą jest kołowrotek, nie odbiegający od standardów, ale wyglądający dość solidnie. Nie biorę z reguły udziałów w żadnych konkursach, nie preferuję żadnego z producentów używam sprzętu który ja uważam za najlepszy i przydatny do mojego stylu łowienia. Bez wazeliniarstwa do firmy która jest producentem tego kołowrotka łowię na jego wędkę Diaflex którą uważam za wystarczająco dobrą. Natychmiast sobie zadałem pytanie: Co mnie wędkarza z 50 letnim stażem, rozliczonego z większymi rybami łososiowymi jest w stanie wyprowadzić z wielkiej depresji spowodowanej kilkoma chorobami nie związanymi z wędkarstwem i zachęcić do dalszego aktywnego wędkowania? - odpowiedziałem sobie sam - tylko Kołowrotek Carp Runner Robinson i natychmiast odpowiedziałem na konkurs.
(2014/08/09 20:23)

terier123

-Wędkarstwo. Jaki kołowrotek jest najczęściej używana i zachwalany przez wędkarzy?
BIP!
-Kołowrotek Carp Runner Robinson
-Świetna odpowiedź, ankietowani byli jednomyślni. (2014/08/09 21:49)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

121212dar

Jaki kołowrotek to połowa sukcesu ? Polecam kołowrotek Carp Runner Robinson !
(2014/08/10 11:20)

mawaszi

Podaj nazwę kołowrotka karpiowego firmy Robinson ,który został wprowadzony w tym roku na rynek robiąc od razu furrorę w stosunku jakości do ceny. (2014/08/10 12:11)

szeliniak

Masz dosyć biegania w poszukiwaniu dobrego kołowrotka karpiowego? (2014/08/10 16:10)

remik21

Od zawsze nurtowało mnie jedno pytanie, czy możesz mieć kołowrotek z mieszanką szybkości, siły i wytrzymałości, którego minusem nie będzie jego trwałość … (2014/08/10 19:30)

rokon

Kołowrotek karpiowy nowej generacji. Przekładana ergonomiczna rączka zadowoli prawo i leworęcznych karpiarzy. Wiele nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych niedostępnych u konkurencji np. przekładnia ślimakowa Carprunner czy precyzer wysprzęglający lokuje ten kołowrotek w na samym szczycie rankingu kołowrotków karpiowych.
Ze względu właśnie na zastosowane nowatorskie rozwiązania konstrukcyjnie, ergonomie i płynność pracy, kołowrotek polecany nie tylko dla profesjonalistów którzy już docenili jago walory ale również dla wędkujących amatorsko czy okazjonalnie.
Gorąco polecam kołowrotek Robinsona Carp Runner.
(2014/08/10 22:49)

saviano

Jaka jest najnowszy model kołowrotka firmy Robinson przeznaczonego dla wędkarzy łowiących metodami gruntowymi? (2014/08/11 08:09)

gutex95

Na jaki kołowrotek zostało złowionych najwięcej medalowych karpi ? (2014/08/11 10:49)

majer

Czy istnieje kołowrotek zdolny spełnić marzenie każdego łowcy karpi? (2014/08/11 11:07)

michal69

Najlepszy sprzęt na wielkie, uciekające karpie?

Kołowrotek Carp Runner Robinson 
(2014/08/11 13:47)

tb99

Witam, jaki polecilibyście kołowrotek do łowienia karpiowego?
Kołowrotek ten musi być obowiązkowo bardzo solidnie wykonany, musi mieć wolny bieg szpuli, najlepiej żeby był lekki i łożyska zapewniające płynność działania.   (2014/08/11 14:59)

kuli87

O jakim kołowrotku szanowna redakcja wędkuj pl pisze że ma 6 łożysk a zdjęcie dodała kołowrotka mającego  4 łożyska (3+1 )???
Odp.: Kołowrotek Carp Runner Robinson
(2014/08/11 15:55)

chef85

Zasady konkursu inne, ciekawe pytanie?
Kołowrotek Carp Runner Robinson - i masz pewne branie! (2014/08/11 19:26)

perpan

Kołowrotek na lata? (2014/08/11 20:21)