Zaloguj się do konta

Siedzisko wędkarskie XXL

utworzono: 2011/02/27 08:59

Witam wszystkich. Planuję zakup kosza wędkarskiego.Mam na oku kosz wędkarski Jaxon ak-kzs-32. Do zakupu zachęca cena, do 500pln. Pytanie moje dotyczy wytrzymałości takiego kosza.Czy wytrzyma ciężąr wędkującego ponadgabaryta - 120kg. Czy ktoś może zasugerować kosz który wytrzyma takie obciążenie? Z góry dziękuję za porady.

[2011-02-27 08:59]

kargul

witam no miom zdaniem  powinien wytrzymac ale niweiem bo nie stosuje takich koszy mysle ze wytrzyma spokojnie pozdrawiam ;d [2011-02-27 09:05]

kargul

ps.jesli istnieje takie cos jak instrukcja obslugi to tam powinno wszystko pisac co do wagi. [2011-02-27 09:06]

Szukam kosza na allegro i w żadnej aukcji nikt nie pisze o wytrzymałości, podając wszystkie wymiary, ciężary itp. Ale sprzedający napewno posiada instrukcję, więc może faktycznie zwrócę się z konkretnym pytaniem do sprzedawcy.

[2011-02-27 09:12]

fkuzi555

szukaj czegos na ramie, spawanego badz zgrzewanego. sa kosze tak jak ten robione na koszu, nitowane i wytrzyma - ale max 2 lata i wszystko zacznie sie rozlazic. a nie daj bog stromy brzeg, gdzie trzeba robic odciagi... sam wazylem ponad 120kg i 2 lata temu szukalem kosza. mialem dylemat, ale sam zdecydowalem sie na RiVE. cena jest jednak spora. natomiast w podobnych pieniadzach jak ten (moze troszke wiecej) idzie kupic kosz robiony przez Pawła Urbana. Spawany, na ramie i z opinii wynika, ze pancernik na kazde obciazenie :)
http://kosze-wedkarskie.webpark.pl/index.html
nowy co prawda kosztuje 900 zl, ale w komplecie masz wszystkie mozliwe uchwyty. a do jaxona musisz dokupic, co bedzie cie kosztowac ponad 100zl, bo z tego, co widac sa tylko lapy do tyczki, a innych uchwytow brak. a gdzie mocowanie karuzeli, siatki, tulipana, grzebienia itp...
takze ja szukalbym po prostu czegos na ramie. sam taki mam i nie narzekam, choc nozki mam do zmiany, bo przez strone brzegi teleskopy sie zuzyly troche [2011-02-27 09:28]