Zaloguj się do konta

Siatkarskie M.Ś. - chory kraj

utworzono: 2014/09/01 18:00

Walke Adamek-Szpilka też pazery zakodują.Na ale skoro są  "jelenie" co sie dają dojić........za niedługo wszystkie programy i filmy będą kodowane. [2014-09-08 18:25]

lynx

A sprzedał.....

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (oficjalny skrót FIVB, od fr. Fédération Internationale de Volleyball) – międzynarodowa organizacja sportowa z siedzibą w Lozannie (od 1984), założona w dniach 18-20 kwietnia 1947 (podczas Kongresu w Paryżu), zrzeszająca wszystkie 219 krajowe związki piłki siatkowej, zajmująca się koordynowaniem rozwoju piłki siatkowej na świecie.

FIVB jest odpowiedzialna za organizowanie wszelkich oficjalnych międzynarodowych rozgrywek siatkarskich (siatkówki halowej oraz plażowej) na świecie – zarówno żeńskich, jak i męskich – na szczeblu reprezentacyjnym:





Czyli, że ma nas - kibiców - daleko w .....  Teraz pytanie. Oni organizują a co robią sponsorzy? Np. sponsor generalny. Tylko buli kasę i tyle? Jakaś to bardzo mętna woda bo nikt nic nie wie kto co może a co kto powinien FIVB kosi grosz. A może to nas się ogłupia.
Tak jak w tytule - chory kraj.
[2014-09-09 00:31]

grisza-78

Ważne, że 3-2 z Brazylią ( to aktualni mistrzowie świata ) !!!!!!!!!! No i oby Rosja ich rozniosła, wtedy będzie super.
[2014-09-17 00:00]

Jack14

Oczywiście przy wsparciu kibiców z całej Polski.W tym właśnie dniu 17 września.
psMam nadzieję, że kibice zrobią im małe "piekło" z tego spotkania.A czemu mamy kibicować Brazylii :-)Tylko dlatego, że Rosja wtedy nie przejdzie !!!
Gramy i wygrywamy oby tak dalej :)
POLSKA !!!!!! [2014-09-17 18:33]

lynx

Dopiero dzisiaj się dowiedziałem, że na 444 i 448 leca powtórki.
[2014-09-17 21:52]

zbynio5o

Tu oglądam mecze za free. http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale [2014-09-17 22:04]

grisza-78

No i 3-2 z Rosją!!! Jest półfinał i chyba najgorsze za nami  (nimi)  ;)
[2014-09-19 00:09]

Jack14

Brawo !!!!
a tutaj wyjaśnienia jaśnie panującego Władimira  (oczywiście z .....) :-)))))
http://sport.fakt.pl/sport-inne/memy-internautow-po-wygranej-polski-z-rosja-na-siatkarskim-mundialu-,galeria,489697,20.html [2014-09-19 17:09]

Diablo

Finał odkodowany
[2014-09-21 00:53]

Finał odkodowany


Teraz???? Teraz to ja wynik tego meczu jak i inne obejże sobie na onecie a pazerna menda z Polszmatu niech se wszystkie swoje dekodery wciśnie w odwłok .Dla mnie to Z.S jest "spalony" i nie zamierzam oglądać jego Polszmatowskich kanałów i tak powinien postąpić każdy szanujący sie kibic siatkówki.kto daje mu zarobić ten frajer. [2014-09-21 09:35]

Lukasz1988

Masz rację. Prezes Polsatu już jest spalony za swoje kontrowersyjne decyzje. Dla wszystkich to jest chore, że takiej imprezy w Polsce nie można obejrzeć w otwartej TV.Na onecie to możesz sobie tylko relacje poczytać a nie mecz obejrzeć to raz. A dwa to Ty jesteś frajerem skoro nie masz szacunku do kibiców siatkówki. Sądzę, że dużo kibiców nie wykupiło pakietu. Mimo tego nie powinieneś ich obrażać.Przynajmniej dobrze, że finał pokażą w otwartym Polsacie.  [2014-09-21 10:09]

Masz rację. Prezes Polsatu już jest spalony za swoje kontrowersyjne decyzje. Dla wszystkich to jest chore, że takiej imprezy w Polsce nie można obejrzeć w otwartej TV.Na onecie to możesz sobie tylko relacje poczytać a nie mecz obejrzeć to raz. A dwa to Ty jesteś frajerem skoro nie masz szacunku do kibiców siatkówki. Sądzę, że dużo kibiców nie wykupiło pakietu. Mimo tego nie powinieneś ich obrażać.Przynajmniej dobrze, że finał pokażą w otwartym Polsacie. 










Łukasz.Napisałem wyraźnie   " wynik tego meczu jak i inne obejże sobie na onecie"  więc mnie nie pouczaj.Pozatym mam szacunek do kibiców bo nim sam jestem ,ale sytuacji kiedy opłaca się kodować wydażenia sportowe winni są też ludzie któży płacą za oglądanie kase dając zarobić cwaniakom.
[2014-09-21 10:55]

Diablo

Masz rację. Prezes Polsatu już jest spalony za swoje kontrowersyjne decyzje. Dla wszystkich to jest chore, że takiej imprezy w Polsce nie można obejrzeć w otwartej TV.Na onecie to możesz sobie tylko relacje poczytać a nie mecz obejrzeć to raz. A dwa to Ty jesteś frajerem skoro nie masz szacunku do kibiców siatkówki. Sądzę, że dużo kibiców nie wykupiło pakietu. Mimo tego nie powinieneś ich obrażać.Przynajmniej dobrze, że finał pokażą w otwartym Polsacie. 

Szczerze to nie wiem o co Ci chodzi. Gdyby wszystko dawał na otwartym to pewnie był by biedakiem i jojczył w internetach jak większość. Stać go to se zakodował. Ja zrobiłbym tak samo. To wina TVP że siatka jest zakodowana. Zdzierają z ludzi abonamenty Radiowo telewizyjne a oglądać można sobie Klany i inny chłam. Ja telewizora nie mam i mam to głęboko gdzieś.

Swoją drogą, jak nie lubię karpiarzy tak nie wiem coś sie Jarka11 czepił? Kogo o gdzie On obraża?
[2014-09-21 10:59]

spines21

"  To wina TVP że siatka jest zakodowana." To TVP zakodowała Polsatowi sygnał z MŚ? Co do "chłamu" to chyba najwięcej tego leci w Polsacie.

[2014-09-21 12:44]

Diablo

"  To wina TVP że siatka jest zakodowana." To TVP zakodowała Polsatowi sygnał z MŚ? Co do "chłamu" to chyba najwięcej tego leci w Polsacie.

Zbyt wąsko patrzysz. TVP to spółka akcyjna Skarbu Państwa, jedyny publiczny nadawca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Wszyscy na nią płacimy a jak mogłaby puścić coś ciekawego to jakoś sie tym nie zajmie. Gdyby ten publiczny nadawca stanął na wysokości zadania to wtedy każdy mógłby oglądać mecze.

Więc to nie TVP zakodowała ale nic nie zrobiła żeby polsat odkodował. Myślisz że polsat zakodowałby transmisje gdyby w jedynce leciała? Wątpię.

Co do "chłamu" chodziło mi ogólnie o telewizję nie tylko TVP.

[2014-09-21 13:12]

spines21

Nie mam zamiaru bronić TVP ani innych telewizji.W tym wypadku to jednak Polsat kupił prawa do transmisji MŚ licząc zapewne na spory zysk.W biznesie nie zawsze jednak wszystko musi się udać i wyszło ,że kupując za taką cenę przelicytowali.Więc zakodowali sygnał żeby w ten sposób zarobić.Taki mieli pomysł na biznes-wolno im.Inna sprawa,że wizerunek to ważna rzecz,w biznesie również a takie działanie na pewno go nie poprawi.Czasem warto trochę stracić i zachować twarz niż robić z siebie centusia.
[2014-09-21 13:25]

DIABLO SĘK W TYM ŻE Z TEGO CO SŁYSZY SIĘ (CZYTA W NECIE) TO NIGDY NIE BYŁO OFCIALNEGO PRZETARGU WIĘC tvp NIE MOGŁA KUPIĆ PRAW,CO WIĘCEJ tvp CHCIAŁA ODKUPIĆ CZĘŚĆ PRAW TO  POLSZMAT SIE NIE ZGOIDZIŁsory za Capslokostatnio było głośne  że Niemiecka TV Sport 1 chciała kupić prawa do pokazania 2 półfinau i finału meczy to też Polszmat sie nie zgodził.Czy też obarczysz za to TVP??????pewnie Tuska,Komorowskiego i ojca dyrektora też. tak??? [2014-09-21 13:31]

Diablo

DIABLO SĘK W TYM ŻE Z TEGO CO SŁYSZY SIĘ (CZYTA W NECIE) TO NIGDY NIE BYŁO OFCIALNEGO PRZETARGU WIĘC tvp NIE MOGŁA KUPIĆ PRAW,CO WIĘCEJ tvp CHCIAŁA ODKUPIĆ CZĘŚĆ PRAW TO  POLSZMAT SIE NIE ZGOIDZIŁsory za Capslokostatnio było głośne  że Niemiecka TV Sport 1 chciała kupić prawa do pokazania 2 półfinau i finału meczy to też Polszmat sie nie zgodził.Czy też obarczysz za to TVP??????pewnie Tuska,Komorowskiego i ojca dyrektora też. tak???



Jarek11 biznes jest biznes. Nie wmówisz mi że polsat dawał dwa razy mniej a i tak mu sprzedano prawa. Gdyby TVP odpowiednio wcześnie zareagowała z odpowiednią ofertą to problemu by nie było. Skąpili to mają co mają.
A czy będę obwiniał Tuska i Komorowskiego.... No cóż, Nie oglądam, telewizji, nie interesuje mnie siatkówka. Ale gdybym był zagorzałym kibicem i wiedziałbym że przy sprzedaży praw prywatnej telewizji byli Schetyna ( wicepremier) i Drzewicki (minister sportu) to dobrze bym się o nich nie wyrażał.
[2014-09-21 15:25]

spines21

Polsat dał na tyle dużo,że dostał te prawa.To sprzedający decyduje przecież o tym kto kupi.Nie wiem kto był a kogo nie było przy sprzedaży i jaki to miałoby mieć wpływ na to kto ma prawa.Wydaje mi się ,że podobnie jak karpiarzy nie lubisz też TVP i nie których polityków:)Dla mnie sprawa jest prosta-Polsat ma prawa,bo je kupił.I postanowił zakodować sygnał,bo im się bilans nie zgodził.Oni byli dysponentami i zrobili co chcieli.I nie ma co robić debaty,zarzucać nie wiadomo komu jeszcze złe intencje.Wyszło- mówiąc delikatnie -bardzo nie ciekawie.
[2014-09-21 15:53]

kaban

Wygraliśmy i super ,ale podziękowania Prezydenta "live" za odkodowanie meczu POLSKIEJ REPREZENTACJI NASZEGO KRAJU uważam za ... (długo myślałem żeby kogoś nie obrazić) nie na miejscu chyba ,że taka była umowa a to już wydaje mi się dziwne... . [2014-09-22 14:24]

zbynio5o

Też byłem wkr. że w kablówce nie obejrze meczów. Ale przecież "Polak potrafi", w dobie internetu obejrzałem pozostałe mecze Polaków, na reszte szkoda mi było czasu.Jestem zadowolony a zębola mam głęboko gdzieś :)) [2014-09-22 14:39]

perwer

Też byłem wkr. że w kablówce nie obejrze meczów. Ale przecież "Polak potrafi", w dobie internetu obejrzałem pozostałe mecze Polaków, na reszte szkoda mi było czasu.Jestem zadowolony a zębola mam głęboko gdzieś :))


Zębuś na meczu finałowym ziewał i żarł jakieś jadło z butki za rogiem ..w radiu rock jaja se dzisiaj z niego robili .Dzwonili do jego asystenta ,że jak mógł do tego dopuścić ,że jak to wyglądało ,że jest zwolniony - synek miał nasrane w gaciach i sie tłumaczył dlaczego nie dopilnował dobrego wizerunku zębola .
Banda jakich mało ,zębuś z Bronkiem ustalili już na początku że będzie finał na otwartym ,a za debili robili ludzi, że niby na prośbe Bronka odkodowali .....a ekspoze  Bronka - to słowa że -milczenie jest złotem -nabierają dopiero po tym występie prawdziwego znaczenia.
 
Gratulacje dla drużyny i dla trenera -co tu dużo gadać klasa ....
 Jednak smród zakodowanych mistrzostw będzie sie ciągnął dośc długo ....
Mógł jednak przyjąć oferte TVP ,która była w stanie negocjacji dać 10 mln zł( mimo początkowej oferty 4 mln) ,a z kodowań zarobił około 7 baniek ,tak że przeliczył sie pazer .
Na otwartym 3 razy więcej jeszcze by wyciągnął z reklam ,bo reklamy na otwartym były droższe i było więcej ofert .Nie wspomne o stracie wizerunku .
[2014-09-22 19:11]

cyzu

Zębuś powinien dostać nagroda za najlepiej blokującego !! [2014-09-22 20:54]

grisza-78

Nawiązując do tytułu "Siatkarskie MŚ - chory kraj". Może i kraj chory, ale reprezentacja NIE ;) Szczere gratulacje dla wszystkich naszych siatkarzy. Trenera też ! Mam przez nich dzisiaj straszną chrypkę.......
[2014-09-22 23:39]

Nawiązując do tytułu "Siatkarskie MŚ - chory kraj". Może i kraj chory, ale reprezentacja NIE ;) Szczere gratulacje dla wszystkich naszych siatkarzy. Trenera też ! Mam przez nich dzisiaj straszną chrypkę.......

To nie przez nich. Pewnie wódkę piłeś za zimną!
[2014-09-23 08:03]