Siatkarskie M.Ś. - chory kraj

/ 53 odpowiedzi
Witam -właśnie wróciłem i chce obejrzeć mecz ,a tu okazuje sie że w Tuskolandi gówno obejrze ,a nie swoją drużyne narodową .
 Nie mam cyfrowego Polsatu ,tylko UPC i tam chcą 80 zł ....

 W Polsce mistrzostwa ,a złodzieje o niczym innym nie myślą ,tylko o tym jak wydoić swojego rodaka ...Ja piernicze ,co za chory kraj wraz z biedną elitą i biednym Solorzem na czele.

 Ma ktoś info ,czy na jakimś kanale zagranicznym coś transmitują ? ...
kaban


Zgadzam się !!! Rozgrywki klubowe czy jakieś tam niech będą w płatnych platformach, kablówkach itp ,ale wszystkie mecze reprezentacji kraju powinny być dostępne w TVP bez dodatkowych opłat.  (2014/09/01 18:13)

barrakuda81


Solorzowi widać ciągle mało - jeszcze się nie zaspokoił.Podciera tyłek banknotami ale mało!Nie rozumiem takich ludzi:buduje to swoje "imperium" - O.K. ale do grobu tego gówna ze soba nie zabierze!Czas najwyższy podzielić się z rodakami albo przynajmniej nie utrudniać życia fanom sportu.Przydałby się ogólnopolski bojkot Solorzowych mistrzostw.Ja mam to w d...e - takie podejscie i reprezentacje która chyba reprezentuje tylko tych co ich stać na każdą fanaberię własciciela polsatu i Bóg wie czego jeszcze w tym kraju!Ludzie na kromke chleba cięzko pracują a nawet odrobiny rozrywki im się odmawia.Walić taką reprezentacje!!!Sport nie dla ubogich.Panowie rozryweczka a chamstwo do roboty o ile jest gdzie.Gów...y kraj.Polak to by g..o spod siebie zjadł.... (2014/09/01 18:26)

u?ytkownik158065


Bo Polska to taki buracki kraj za wszystko trzeba płacić za kibel, za ksw i za MŚ w siatkę :)) (2014/09/01 18:51)

89krzysztof


Jak dla mnie to wina leży po stronie TVP. Telewizja publiczna bierze grubą kasę za abonament, stawia sobie nowe budynki, podwyżki i inne takie, a jak trzeba zapłacić sporo pieniędzy za transmisję siatkówki to już funduszy brak. Solorz ma łeb na karku i chce zarabiać. No i dobrze mu idzie jak widać. (2014/09/01 18:51)

seb255


witam. mam podobny problem. posiadam nc+. ale znalazlem transmisje na zywo. wlasnie ogladam mecz finlandia kuba. na rai sport 1. w nc+ jest to numer 284.  (2014/09/01 18:58)

perwer


dzieki Seb255.....coś mi sie po....,bo myślałem że nasi grają dzisiaj ,a grają jutro - może będzie szansa kajś zobaczyć .

 Zgadzam sie że wina to TVP . Ustawowo powinien być darmowy dostęp do meczów reprezentacji ,ale Komorowski wygodnie siedzi na salonach ,a Tusk  już liczy kase z parlamentu Europejskiego ,a biedoki Poloki niech płacą. (2014/09/01 19:36)

spines21


Prawa do transmisji mistrzostw świata zakupiła Telewizja Polsat. Przedsiębiorstwo kupiło prawa do transmisji za 15 milionów euro. Transmisja w otwartych kanałach Polsatu była ściśle związana ze sponsorem.Początkowo sponsorem generalnym Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn 2014 został PKN Orlen. Jednak w dniu ceremonii losowania grup (27 stycznia 2014) przedsiębiorstwo wycofało się z tego przedsięwzięcia. Po rezygnacji PKN Orlen, telewizja podjęła decyzję o kodowaniu mistrzostw (wszystkich meczów, z wyjątkiem meczu otwarcia)



Ustawa o radiofonii i telewizji


Art. 20b. 1. Nadawca programu telewizyjnego może nadać bezpośrednią transmisję z wydarzenia o zasadniczym znaczeniu społecznym, zwanego dalej "ważnym wydarzeniem", tylko: 

1) w programie ogólnokrajowym w rozumieniu ustawy lub koncesji, dostępnym w całości bez opłaty, z wyłączeniem opłat określonych w rozdziale 7 i podstawowych opłat pobieranych przez operatorów sieci kablowych, lub 

2) jeżeli to samo wydarzenie jest transmitowane przez nadawcę programu spełniającego wymogi określone w pkt 1, na podstawie umowy z nadawcą, który nabył prawa do transmisji danego wydarzenia, lub z innym uprawnionym, z zastrzeżeniem ust. 6. 

2. Ze względu na duże zainteresowanie społeczne za ważne wydarzenia uważa się między innymi: 

1) letnie i zimowe Igrzyska Olimpijskie, 

2) półfinały i finały mistrzostw świata i Europy w piłce nożnej, a także wszelkie inne mecze w ramach tych imprez z udziałem reprezentacji Polski, w tym mecze eliminacyjne, 

3) inne mecze z udziałem reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach oficjalnych rozgrywek oraz mecze z udziałem polskich klubów w ramach Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA. 

3. Krajowa Rada może, w drodze rozporządzenia, określić listę innych, niż wymienione w ust. 2, ważnych wydarzeń, uwzględniając stopień społecznego zainteresowania określonym wydarzeniem i znaczenie tego wydarzenia dla życia społecznego, gospodarczego i politycznego. 

(2014/09/01 19:48)

perwer


Prawa do transmisji mistrzostw świata zakupiła Telewizja Polsat. Przedsiębiorstwo kupiło prawa do transmisji za 15 milionów euro. Transmisja w otwartych kanałach Polsatu była ściśle związana ze sponsorem.Początkowo sponsorem generalnym Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn 2014 został PKN Orlen. Jednak w dniu ceremonii losowania grup (27 stycznia 2014) przedsiębiorstwo wycofało się z tego przedsięwzięcia. Po rezygnacji PKN Orlen, telewizja podjęła decyzję o kodowaniu mistrzostw (wszystkich meczów, z wyjątkiem meczu otwarcia)


Czytałem te i inne cyrki właśnie na necie ...

 Nie handluje sie Polską reprezentacją i dobrem kibiców ...Ludzie płącą za publiczą telewizje ,nie po to żeby Lisa oglądać i jego ustawionego programu ,ale właśnie po to żeby oglądać dobra narodowe i naszą reprezentacje ..
 Kiedyś w spodku na mistrzostwach Europy w koszykówce kobiet ,nasze zdobywały złoto i gówno szło zobaczyć w telewizji ,później ominięcie kilka ważnych imprez i meczy reprezentacji Polski w piłce nożnej - była nawet na PPV za kase,a teraz mistrzostwa świata w Polsce w rękach Solorza i śmieje sie ludziom w twarz .
Szkoda dalej pisać. (2014/09/01 20:05)

grisza-78


Chociaż mam Cyfrowy Polsat i mogę oglądać wszystkie mecze, to zgadzam się z wami koledzy, że reprezentacja nie powinna być przedmiotem handlu, w obojętnie jakiej dyscyplinie sportu. Wszystkie mecze biało - czerwonych powinny ( moim zdaniem ) być transmitowane w otwartym polsacie, a nie w kanałach płatnych. Szkoda mi tych, którzy używają innego dostawcy telewizji, jak np cyfra, ale z drugiej strony ja też nie mogę oglądać na cyfrowym polsacie meczów naszej ekstraklasy, bo transmituje je ktoś inny. I tak kółeczko się kręci, biedak jest biedakiem, a bogaty jest coraz bogatszy i w **pie nas ma. (2014/09/02 16:13)

u?ytkownik26223


dzieki Seb255.....coś mi sie po....,bo myślałem że nasi grają dzisiaj ,a grają jutro - może będzie szansa kajś zobaczyć .

 Zgadzam sie że wina to TVP . Ustawowo powinien być darmowy dostęp do meczów reprezentacji ,ale Komorowski wygodnie siedzi na salonach ,a Tusk  już liczy kase z parlamentu Europejskiego ,a biedoki Poloki niech płacą.




A co taki prezydent ,premier ,prezes kaczorek czy inny polityk może????NICMgą Solorza jedynie "połechtać w dzyndzelek"
To że Polsat zakodował mecze i sprzedaje  za grubą kase jest winą tylko i wyłącznie pazery-solorza ktoremu widać ciągle mało kasy i z nas Polaków doji kase.
Zwietrzył interes ,myślał że kupi prawa -sponsorzy będę płacić i zarobi.ale się przeliczył.
Polacy tak jak trener Bułgarów powinni sprzeciwić się temu i nie dać zarobić "pazernemu" Solorzowi. Nie kupować polsatów ,plusów .niech zbankrutuje.
Ale wiem że tak sie nie stanie bo dla wielu liczy sie tani dekoder i 5 zł tańszy abonament.
to jest podobna sytuacja jak z PZW większość chce rozpie....dolić tego molocha ale jak przyjdzie nowy sezon to każdy "leci" opłacać zezwolenia. (2014/09/02 17:08)

perwer


Jak już Jarek11, Bronek  i Jelonek, połechtają Solorza w suty ,oraz popierdzą w stołek przy suto zastawionym stole za moje podatki - to mają wszelkie ustawowe,oraz towarzyskie możliwości żeby coś w tym kierunku zmienić .Lecz trzeba było by od tego stołu wstać ,a nikt od koryta daleko oddalać sie nie chce. (2014/09/02 18:03)

JKarp


"A co taki prezydent ,premier ,prezes kaczorek czy inny polityk może????NICMgą Solorza jedynie "połechtać w dzyndzelek"
To że Polsat zakodował mecze i sprzedaje  za grubą kase jest winą tylko i wyłącznie pazery-solorza ktoremu widać ciągle mało kasy i z nas Polaków doji kase.
Zwietrzył interes ,myślał że kupi prawa -sponsorzy będę płacić i zarobi.ale się przeliczył.
Polacy tak jak trener Bułgarów powinni sprzeciwić się temu i nie dać zarobić "pazernemu" Solorzowi. Nie kupować polsatów ,plusów .niech zbankrutuje.
Ale wiem że tak sie nie stanie bo dla wielu liczy sie tani dekoder i 5 zł tańszy abonament.
to jest podobna sytuacja jak z PZW większość chce rozpie....dolić tego molocha ale jak przyjdzie nowy sezon to każdy "leci" opłacać zezwolenia."
Jarek masz rację ale nie każdy chce to zrozumieć. JK (2014/09/02 18:32)

u?ytkownik26223


perwer Co konkretnie mogą zrobić?Poprtosić?? wywrzeć naciski? wprowadzić embargo?podpalić mu auto??podłożyć dynamit pod chate?? CO KONKRETNIE?????
Jedyne co to możemy MY WSZYSCY POLACY "pokazać mu FUCKA"nie dać mu zarobić złamanego grosza.Bojkotować ile wlezie.
Ja ze swej strony ani nie mam polsatu ani nie kupie telefonu w plusie.tylko tyle moge zrobić.Ale jeśli będzie takich więcej to może sie okazać że możemy zrobić AZ TYLE !!!!!A co ty zrobisz??? będziesz "klepał w klawiature" na forum ??I tak tego ani solorz ani premier ani prezydent  tego nie przeczyta. (2014/09/02 19:03)

perwer


Jak co mu zrobić ?...lewatywę .....jak nie wiesz co...
Nie chodzi mi o Solorza ,choć stał sie on przez swoją pazerność i wykupienie praw do transmisji  podmiotem.

Piszesz że on zwietrzył interes - zwietrzyć interes ,to można na zawodniku bokserskim ,dobrym transferze itd... ustawowo powinien być zakaz manipulacji transmisjami Polskich reprezentacji .To dobro Narodowe i każdy powinien mieć bezpłatny dostęp do ich wystepów i o to mi chodzi ,a nie o samego Solorza....


 Zresztą temat do kasacji ,bo zacznie zaraz śmierdzieć ,a nie  moją intencją było ruszać g..o.
 

 
  (2014/09/02 20:04)

u?ytkownik65213


Spokojnie panowie. Polsatowi odbija się czkawką decyzja o zakodowaniu transmisji z meczów. Były bułgarski zawodnik i obecny trener narodowej drużyny Plamen Konstantinow odmówił stacji wywiadu. A gdy dziennikarze Polsatu poprosili go o nagranie zaproszenia na spotkania MŚ, zgodził się, ale jedynie za pieniądze. – Skoro bierzecie pieniądze od ludzi za możliwość oglądania meczów, to ja nie będę reklamował was za darmo – stwierdził Bułgar. Mam nadzieję że reszta pójdzie za ciosem!!! (2014/09/02 23:38)

u?ytkownik26223


Perwer Ustawodawca ani nikt inny nie jest tu winien.Ustawa mówi wyraźnie (Spines wkleił 0dp art) że sygnał musi być dostępny w kanałach ogólno dostępnych i bez dodatkowych opłat.Polsat mógł se kupić prawa ale powinien puszczać mecze na kanale nie kodowanym tak aby każdy kożystający z naziemnej telewizji mół je obejżeć.Moim zdaniem postąpił nie zgodnie z ustawą i powinien zostać ukarany.Powinny się tym zająć odpowiednie urzędy . (2014/09/03 10:49)

perwer


Ciekawe kiedy zrobią niedzielny -Anioł Pański w PPV i jaki byłby tego skutek . (2014/09/03 17:42)

perwer


wchodze na dzisiejszą interie i tu ciekawy artykuł .

http://sport.interia.pl/raport-siatkarskie-ms-polska-2014/aktualnosci/news-ms-siatkarzy-tvp-broni-sie-i-atakuje-polsat-a-cierpia-kibice,nId,1494668#iwa_item=2&iwa_img=0&iwa_hash=61723&iwa_block=sport (2014/09/03 17:53)

bluehornet


Przeczytałem i wg mnie ktoś tu kręci

http://eurosport.onet.pl/siatkowka/mistrzostwa-swiata-siatkarzy/miroslaw-przedpelski-nie-mielismy-wplywu-na-zakodowanie-mistrzostw/d4nvv (2014/09/03 18:42)

pawelz


A ja olewam zlodziei. Stac mnie zeby zaplacic im te 100zl ale dla zasady tego nie zrobie. Mimo ze jestem fanem siatkowki (sam kiedys troszke gralem), nie dam im zlotowki. Szukalem i znalazlem:

http://stream2watch.me/

Nawet niezla jakosc :) (2014/09/04 08:51)