Siatka wędkarska 4 m

/ 6 odpowiedzi
Kwinto76


Ja używam Daiwa Tournament Rubbanet  - niestety ma tylko 3,5 więc jeśli nic nie zmienią to trzeba będzie zmienić. Plusem tej siatki jest bardzo duża pierwsza obręcz, więc jeśli będziesz szukał siatki to sprawdź żeby pierwsza obręcz była jak największa - ułatwia to wrzucanie ryb.

 

Więcej o siatkach wyczynowych znajdziesz na www.wyczyn.fora.pl

(2013/07/22 10:03)

u?ytkownik155302


Ja to był wolał za 300 zł jakiegoś lepszego kija kupić :)Ale spoko każdy ma swoje potrzeby (2013/07/23 07:37)

JKarp


CześćSiatka ma być na zawody - to po pierwsze a taka długość ma być obowiązkowa.Po drugie - nikt nikomu nie karze takiej siatki kupować więc nie wiem po komentarze typu, że na coś trzeba upaść, żeby taką siatkę kupić. Ale jeśli " W miedzyczasie zerwałem jedną sprężynę zanętową na grunt i łowilismy na 2 spławiki. Wszedłem po pas do wody by ją znaleźć ale bez efektu." to mnie już nic nie zadziwi ;-)
JK (2013/07/23 08:08)

rad13


300 złotych to był wyznacznik  do którego szukam coś porządnego doliczyć do tego torbę do siatki i sztyce to plus 50 - 60 zł a kupić siatkę o przekroju kwadratowym i długości 4 m ciężko jest wydać mniej jak 150zł czyli sumując 200 złotych trzeba wydać anie potrzebuje znowu szmelcu który po paru miesiącach dziurawi się jak ser szwajcarski.
Podam przykład w ostatnią sobotę miałem zawody w kole zabrałem  ze sobą siatkę którą kupiłem na wiosnę dałem coś ok 40 -50 zł na łowisku okazało się że wynik zbudować można tylko na uklei
więc łowiłem ukleje przez całą turę po zakończeniu plecy aż bolały mnie od ciągłego schylania się do siatki by wrzucić do niej rybę a złowiłem ok 300szt podczas ważenia okazało się że w siatce zrobiła się dziura ale miałem szczęście że złowiłem na początku większą płoć i ją zatkała bez tego trzy godziny poszły by na marne i pierwsze miejsce poszło by mi koło nosa.
Więc niech nikt mi nie mówi że wydanie na siatkę 250 zł jest bez sensu skoro można stracić wszystkie ryby i cały wysiłek może pójść na marne przez takie słabe ogniwo jak  kiepska siatka.
Po co wędka z wyższej pułki jak nie wiesz czy masz rybę w siatce? (2013/07/23 08:58)

Esox53


Ja używam siatke Jaxon Quadra. Siatka dobrze wykonana,ma mocne obręcze,pokrowiec w komplecie i cena ok150zł. Użytkuje tą siatkę w wersji 3m dość długo i złego słowa nie mogę powiedzieć,  w przyszłym roku kupując siatkę 4m też kupię tą Jaxona. Z droższych siatek warta polecenia jest siatka Trapera. (2013/07/23 12:19)