Zaloguj się do konta

Shimano-wędki spinningowe

utworzono: 2018/06/18 18:02
maestro2k18

Witam, co sądzicie o wędziskach firmy shimano? ( szczególnie chodzi mi o te do spinningu ) . Kołowrotki mają super ale nie wiem jak jest z wędziskami [2018-06-18 18:02]

Majster 81

Wedki tez super. [2018-06-18 19:51]

Piotr73

Kolego konkretnie jakie wędzisko bo jak każda firma ma sprzęt tańszy i z najwyższej półki [2018-06-18 19:51]

jelec52

Mam Shimano telespin cw 20-40, dł 2,70 kupiony chyba w 2008 i do dnia dzisiejszego jest ok. Nie mam rzadnych zastrzeżeń do tej wędki, mnie odpowiada, faktem jest że nie była wykorzystywana ekstremalnie. Osobiście polecam, ale zawsze można trafić na bubel czego oczywiście nikomu nie życzę. [2018-06-18 20:01]

berthold

Wiem jedno że shimana catana nie dorasta jaxon-owi XT-pro do pięt , jest twarda i taka patykowata źle leży ale przyznać trzeba że mocna , tylko ergonomia kiepska . [2018-06-18 21:52]

Kryniuholic

Ze sredniej polki Shimano sa nie do zabicia. Speedmastera do 40 mam 5 lat. Ryby nie schodza. Moc. Zdeptany pare razy. Przynety do 70 gram spokojnie. Rownie dobrze malutkie wo blerki. Mam tez technium do 84 gram. W Norwegii na 120 gram gumy dorsze po 10 kg jak szmaty. Filmik ze speedmasterem. Zwroc uwage jak ladnie odpowiada rybie. Koledze dalem sie pobawic. Trzy dni sie ze mna targowal. Nic nie utargowal. 😉 https://youtu.be/yW9Re4hxhoE [2018-06-18 23:26]

Sith

Wiem jedno że shimana catana nie dorasta jaxon-owi XT-pro do pięt , jest twarda i taka patykowata źle leży ale przyznać trzeba że mocna , tylko ergonomia kiepska .
Bzdura!!!Czytaj wyżej.
[2018-06-19 05:43]

berthold

No niestety nie bzdura bo tak się składa że obok tych wymienionych mam jeszcze dwa inne spiny więc mam porównanie a nie teoretyczne reklamy . pzdr [2018-06-19 07:23]

Sith

Po pierwsze nie zarzucaj mi teoretycznej reklamy, bo nie mam niczego wspólnego z firmami, o których produktak piszę. Taki zarzut bez umotywowanych podstaw, to zwykłe chamstwo.
Po drugie, mój opis wynika z użytkowania wędziska, które opisuję, Ty natomiast piszesz gołosłowne bzdety nie poparte żadnym przykładem, opisem, lub fotografią.
Po trzecie jesteś pierwszym, który pisze że Catana to sztywny, patykowatykij!?
Natomiast zgadzam się z Twoimi opiniami, że mocny i ergonomia nie każdemu może pasować z uwagi na długi dolnik.
Nie mam porównania z XT-Pro, bo nie miałem go w ręku, ale stwierdzenie że Catana nie dorasta mu do pięt, to już chyba przegięcie. Nadmieniam, że przez wiele lat używałem wędzisk Jaxona i złego słowa o nich nie powiem, byłem bardzo zadowolony. [2018-06-20 06:19]

berthold

Przecież ja do ciebie nie piję , ja tylko swoje obserwacje tu napisałem , a że mam 5 spinningów to coś tam wiem mimo że od 2 lat ani jeden nie tknięty z braku czasu , [2018-06-20 21:25]

siara704@interia.pl

wedki są bardzo dobre ja mam catana shimano polecam [2018-06-20 22:26]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia