Shimano Technium DF CX

/ 8 odpowiedzi
Witam wszystkich
Chcialbym prosic was o swoje opinie oraz sugestie co do 2 kijow Shimano
Kompletuje sobie sredni i ciezki spinning, poszperalem po necie po angielskojezycznych jak i polskojezycznych forach. Troszke znalazlem i na pare nurtujacych mnie pytan otrzymalem odpowiedzi. Jednak to Was chcialbym sie poradzic odnosnie tych batow. Jesli je macie prosze napiszcie cos o nich plusy wady zalety na temat ceny sie nie skupiajmy. Jedynie jak sie sprawuja  wterenie, jaki kreciol do nich dobrac ja mysle o STRDIC IC4 3000

Shimano Technium DF CX 270 ML 7-21g
Shimano TECHNIUM DF CX 300 MH 14-40g

bede chcial lowic na nie glownie brzany, okonie, klenie oraz bardzo duzo pstrongow jest tu gdzie lowie wiec napwno bede chial pod tym kontem takze sie zaopatrzyc.
Napiszcie prosze swoje uwag co do tych kjow, ja jestem na 100% zdecydowany na 270 ML
pozdrawiam


piotrcarp


Mam taki kijek ale 2.40 MH 14-40g i mi sie nim lowi super dobrze wykonany czula szczytowka czuc nawet delikatne stukniecie jedyne co mi sie nie specjalnie podoba to mocowanie kolowrotka czasami sie luzujei trzeba dokrecic ale to zadna wada(moim zdaniem) mam przy nim spro zalt arc XS 740FD i tez moge go polecic dziala super. Co do Stradica CI4 to nie mam przekonania bo mam Rarenium 2500 CI4 a to ten przedzial cenowy i nie jestem specjalnie zadowolony robi wrazenie delikatnego i ma wieksze luzy od spro (2012/11/04 20:50)

Kamilo1981


A jak sie kij sprawuje pod obciazeniem np doroslego szczuplego? (2012/11/05 00:55)

piotrcarp


A jak sie kij sprawuje pod obciazeniem np doroslego szczuplego?

Nie mialem zadnych rekordow na tym kiju kilka szczupaczkow 70+ i nie bylo zadnych problemow kijek jest dosc szybki akcja cos pomiedzy szczytowa a polparabola pieknie amortyzuje odjazdy i wyskoki nad wode dobrze trzyma rybe na haku i jest lekki (2012/11/05 12:50)

Kamilo1981


A jak sprawuje sie przelotka na szczytowce? zdarza sie, ze zylka czasami potrafi sie na niej zaplontac tak jak to ma miejsce przy nieco tanszym modelu Catany? Mozesz napisac tez jak jest wywazony kij, tak czy siak zanim ja kupie bede musial do dobrego wedkarskiego zawitac w PL (2012/11/06 01:03)

piotrcarp


A jak sprawuje sie przelotka na szczytowce? zdarza sie, ze zylka czasami potrafi sie na niej zaplontac tak jak to ma miejsce przy nieco tanszym modelu Catany? Mozesz napisac tez jak jest wywazony kij, tak czy siak zanim ja kupie bede musial do dobrego wedkarskiego zawitac w PL

Nie wiem jak zylka bo mam na tym kiju pletke strofta i jak narazie nie mialem takich problemow a kijek jest wywyzony w miare dobrze po kilku godzinach machania zmeczenia nie czuc az sie nie chce do domu wracac bo daje tyle frajdy z machania nim (2012/11/06 19:22)

Kamilo1981


Pomogles mi w paru kwestiach, ktore mnie nurtowaly. Dzieki wielkie za to. I na koniec jeszcze jedno pytanie. Czy polecilbys jakis inny kij do spinningu a nizeli ten o ktorym napisalem w tytule. Mam do wydania z jakies 700zl na patyk. Chcialbym by mial szybka akcje, ale przy odjazdach ryby super amortyzowal odjazdy i wyginal sie jak luk na strzelnich :D Lekki i dobrze wywazony noo i musi sie super ladowac. Ogolnie jestem zwolennikiem Shimano dla tego tez wybralem ten kij chociaz byl czas kiedy zastanawialem sie nad SpeedMaster-em (2012/11/07 01:55)

piotrcarp


Pomogles mi w paru kwestiach, ktore mnie nurtowaly. Dzieki wielkie za to. I na koniec jeszcze jedno pytanie. Czy polecilbys jakis inny kij do spinningu a nizeli ten o ktorym napisalem w tytule. Mam do wydania z jakies 700zl na patyk. Chcialbym by mial szybka akcje, ale przy odjazdach ryby super amortyzowal odjazdy i wyginal sie jak luk na strzelnich :D Lekki i dobrze wywazony noo i musi sie super ladowac. Ogolnie jestem zwolennikiem Shimano dla tego tez wybralem ten kij chociaz byl czas kiedy zastanawialem sie nad SpeedMaster-em

Witam nic ciekawego nie widzialem jedynie mozesz jeszcze sprawdzic Daiwe Infinity q tez super kijek mam taki 2.70 15-45g jest dobrze wykonczony i z dobrych materialow wykonany blank matowy a osprzet fuji do tego kija mam kolowrotek daiwe exceler x 3500 razem tworza solidny zestaw na wieksze rybki (2012/11/07 17:13)

Kamilo1981


Jedynie Shimano patyki w gre wchodza. Dziekuje za sugestie i Daiwe ale pomine ja. (2012/11/24 03:34)