Zaloguj się do konta

Shimano Stradic GTM

utworzono: 2014/12/02 22:11
TyberxSpin

Witam . Założyłem wątek w sprawie tego kołowrotka ponieważ od kilku lat prześladuje mnie jego kupno ale jednak nie mogę sie zdecydować . Czy są tutaj jacyś jego użytkownicy ? Chciałbym się dowiedzieć czy ten młynek wytrzyma chociaż 2-3 sezony w połowie w Odrze boleni i szczupaków  . Byłbym wdzięczny za wszystkie możliwe ciekawostki i fakty na temat tej perełki . Z góry dziękuje .  [2014-12-02 22:11]

barrakuda81

Nigdy nie uzywalem dokladnie tego modelu ale jestem pewien że wytrzyma.Wprawdzie jest to bodaj najniższa wersja stradicka ale czemu miałby nie dać rady?Osobiscie pod bolenia uzywam stradicka fc 4000 i nie jestem w stanie jakkolwiek mu zaszkodzić.Katuję go ile wlezie a on nic:-)Słaby punkt - po ostrym deszczu jak złapie wody może być nieprzyjemnie ale to mija i z czasem wybijają się knoby przy uchwytach ale korba jakby co niecałą stówke w serwisie:-)Poza tym z pewnością nieprędko się to stanie. [2014-12-02 23:45]

Merkusz

Ja mam stradica z 1999r oraz aero GTM (czarnuch)z 1998r. do dziś kręcą jak szalone ale to jeszcze made by Japan. Acha smaru nie widziały  od nowości !!!
[2014-12-03 08:48]

berthold

Witam . Założyłem wątek w sprawie tego kołowrotka ponieważ od kilku lat prześladuje mnie jego kupno ale jednak nie mogę sie zdecydować . Czy są tutaj jacyś jego użytkownicy ? Chciałbym się dowiedzieć czy ten młynek wytrzyma chociaż 2-3 sezony w połowie w Odrze boleni i szczupaków  . Byłbym wdzięczny za wszystkie możliwe ciekawostki i fakty na temat tej perełki . Z góry dziękuje . 




kule bele a ja auta szybciej zmieniam niż ty kołowrotki . hehe
[2014-12-03 17:25]

TyberxSpin

Witam . Założyłem wątek w sprawie tego kołowrotka ponieważ od kilku lat prześladuje mnie jego kupno ale jednak nie mogę sie zdecydować . Czy są tutaj jacyś jego użytkownicy ? Chciałbym się dowiedzieć czy ten młynek wytrzyma chociaż 2-3 sezony w połowie w Odrze boleni i szczupaków  . Byłbym wdzięczny za wszystkie możliwe ciekawostki i fakty na temat tej perełki . Z góry dziękuje . 




kule bele a ja auta szybciej zmieniam niż ty kołowrotki . hehe

to auta na szrocie chyba :D hehe
[2014-12-03 18:16]

berthold

Witam . Założyłem wątek w sprawie tego kołowrotka ponieważ od kilku lat prześladuje mnie jego kupno ale jednak nie mogę sie zdecydować . Czy są tutaj jacyś jego użytkownicy ? Chciałbym się dowiedzieć czy ten młynek wytrzyma chociaż 2-3 sezony w połowie w Odrze boleni i szczupaków  . Byłbym wdzięczny za wszystkie możliwe ciekawostki i fakty na temat tej perełki . Z góry dziękuje . 




kule bele a ja auta szybciej zmieniam niż ty kołowrotki . hehe

to auta na szrocie chyba :D hehe


ponieważ od kilku lat prześladuje mnie jego kupno ale jednak nie mogę sie zdecydować

to są twoje słowa - a tak z ciekawości od 2010 roku zmieniłem już 4 auta z czego 2 jeszcze posiadam
ale do głowy by mi nie przyszło kilka lat myśleć o kołowrotku , podoba się to biorę nie to nie i tyle . PZDR




[2014-12-03 18:57]

piotrcarp

Nie jest to kolowrotek na lata:) Jest kiepsko spasowany i nie kreci tak plynnie jak inne modele stradica do tego jest ciezki. Kiedys tez myslalem nad takim ale szybko mi to minelo jak pomacalem go w sklepie i sprawdzilem jego luzy:) Lepiej dozbierac do modelu np. fj
[2014-12-03 22:05]

kolocarp

witam - piotrcarp masz rację zbierać zbierać i zbierać a wędkować to kiedy ? pozdrawiam
[2014-12-04 08:59]

Adam30B

Ja mam trzy Shimano Stradic jeden z początku lat 90-tych i dwa z 1998 roku nie narzekam łowię na spining i pomimo swojego wieku są nie do zdarcia tyle że to jeszcze modele ze starej produkcji Shimano Made in Japan.
[2014-12-04 12:13]

mscigniew-drapi

A ja widziałem ten kołowrotek na łososiach i też już któryś sezon gościu go używa no i daję radę. Wiem że nie każdy lubi przedni chamulec. Jak ci się podoba wizualnie to go bierz to zawsze shimano. No i chyba 10 lat gwarancji. To żart rozwali się to pretekst by kupić nowy. Dobór sprzętu to też należy do naszego hobby. [2014-12-11 18:38]

superzander

Poczytaj tu: http://www.team-rapa.pl/recenzja/shimano-stradic-3000-gtm-rc/Wiele wskazuje, że kabłąk może być uciążliwy... [2014-12-27 13:42]