Zaloguj się do konta

Shimano Saros FA

utworzono: 2014/03/31 02:37
leslaw2002

Czy to cos nowego ?

- X-Ship
- Aero Wrap II
- lozysk 5+1
- Rapid Fire Drag
- kosztuje ok. $130.

Pozdro., Leslaw. [2014-03-31 02:37]

alphard28

jeżeli chcesz ściągnąć kołowrotek za granicy, to patrz się, aby był made in japan, dłużej Ci pośmiga.
Jeszcze jedna rzecz dotycząca zakupów za granicą, dowiedz się jak jest z opłatą cła, jeżeli cię ominie to będzie się opłacało, a jeżeli nie, no to świeczka nie warta wyprawki :)
[2014-03-31 08:43]

Radoslaw Wysocki

Zanim zdecydujemy się na import kołowrotka z zagranicy, warto pomyśleć nad jego serwisem. Jeśli nie występuje na polskim rynku, mogą być problemy z częściami zamiennymi. Również gwarancja może nie obejmować rynku europejskiego. Polska oferta Shimano jest na tyle bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja osobiście polecam serię AERO. W jej skład wchodzą trzy kołowrotki: spin, match i feeder. Wszystkie modele oferowane są w rozmiarze 4000.
[2014-04-03 16:11]

mscigniew-drapi

Jest to model poniżej technium FD oferowany w australi i chyba w stanach. Japońskie wersje to chyba teraz tylko Stella, sprowadzałem jeden kołowrotek z japoni i też był z Malezji . A co do tych aero to koszt 180€. I jesze jedno ja żadnych ceł nie płaciłem oczywiście z japoni nie wiem jak ze stanów. A części zamienne napewno pasują od wersji europejskich.  [2014-04-07 21:34]

piotrcarp

Nie tylko Stelka jest z japoni a wiecej maszynek np Twin Powerka , Biomastera czy Suska mozna kupic made in Japan a i wiele innych modeli:) A jak kolega sciagal z japoni malyzejczyka to prawdziwy pech lub niewiedza:(
[2014-04-07 21:46]

Zanim zdecydujemy się na import kołowrotka z zagranicy, warto pomyśleć nad jego serwisem. Jeśli nie występuje na polskim rynku, mogą być problemy z częściami zamiennymi. Również gwarancja może nie obejmować rynku europejskiego. Polska oferta Shimano jest na tyle bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja osobiście polecam serię AERO. W jej skład wchodzą trzy kołowrotki: spin, match i feeder. Wszystkie modele oferowane są w rozmiarze 4000.

Z całym szacunkiem ale oferta Shimano Polska jest wręcz tragiczna. Przepraszam gdzie są wersje wzmocnione SW( Stella, TW, Biomaster), Twin Powery-nie ma obecnie żadnego na stronie Shimano Europe czyli też Polska. Z napisem "made in Japan" jest tylko Stella i Vanquish, reszta to Malezja.

Jak chce się dobry młynek tej firmy trzeba ściągać z dalekiego wschodu, inaczej nie da rady. Choć oczywiście są sklepy oferujące prawdziwe JDMy ale i one ciągną bezpośrednio z Japonii.
[2014-04-09 16:21]