SHIMANO NAVI 7000 XSA

/ 2 odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

Po dłuższej przerwie czas zakupić nowe kręciołki do moich wysłużonych już JAXONów (Jaxon Genesis, Futura) wiem co myślicie o tej marce ale te wedeczki dostałem jako prezencik i służą doskonale! 

Zastanawiam się nad kupnem 2 kołowrotków (klasa średnia, cena do 400 zł.): 

Wiem, że można by szukać coś lepszego ale z każdym łożyskiem i dodatkowym plusem idzie do góry cena)

1 wybór padł na.: SHIMANO NAVI 7000 XSA można go dostać w kilku sklepach internetowych

2 wybór padł na.: DAIWA EMCAST 4500 (PROCARP) bez ukrytej wady producenta

 

Proszę o odpowiedź czy wybory trafione i czy te maszynki przetrwają kilka sezonów dla początkującego miłośnika karpia???

Spotkałem się z Shimano BIOMASTER 8000 i bardzo fajnie pracował przy walce z duży okazem !!!

 

Pozdrawiam!


fILLIPO45


Hej

Jak na razie z tych dwóch tylko emcasta mogłem wypróbować w akcji, nie mogę powiedzieć podobał mi się, ale szczerze to wolę moją Ticę, mi przynajmniej wygodniej siedzi w łapie i nie mam problemów z żyłką wchodzącą pod szpulę, a obydwaj mieliśmy tą samą dragonkę. Co do shimano wydaje mi się być ok, ale niech wypowie się ktoś kto miał z nią styczność. A tak od siebie w tej klasie cenowej i w młynkach z przednim hamulcem na Twoim miejscu pomyślałbym o Tice Scepter. Pozdrawiam (2013/09/06 12:46)