Zaloguj się do konta

Shimano Forcemaster Commercial AX

utworzono: 2016/02/02 21:40
feder81

Witam! Przeglądałem forum w temacie federa do metody i nie znalazłem nic na temat powyższego feedera. Chcę kupić Shimano forcemaster ax commercial 3,00 m c.w. 70g. Niestety na Śląsku nigdzie w sklepach go niema i dowiedziałem się że na zamówienie też mi nie sprowadzą bo jest jakiś problem z Shimano że niby podrożał sprzęt. Mam pytanie czy ktoś tym feederem na forum łapie lub może machał nim w sklepie? Kij muszę kupić zagranicą. Koszyki jakie używam to Drennan large 25 gram plus zanęta czyli pelet 4-6 mm. Dopiero zaczynam przygodę z method feederrem. Chciałbym się coś dowiedzieć na temat tego feedera? [2016-02-02 21:40]

aldente

Najzwyklejszy kijek na swiecie, zwykla szarzyzna,nic specjalnego. Dlatego nikt o nim nie pisze, bo i co tu pisac? Zwykly kawalek weglowego wlokna, proste przelotki i pianka eva? Kosztuje ledwie 32 eurony po zachodniej stronie Odry... [2016-02-02 23:13]

notaki

Jedna mała sugestia z mojej strony:
do metody ( zakładając, ze zamierzasz szukac karpi ) kijek o c.w 70 g to ciut malo, bowiem c.w w jakis sposób przekłada się na "moc" i krzywą ugięcia wędziska. Do takiego kijka prawdlowa zylka to rząd 0,22-0,25 , a to ciut malo jak na karpie.
Do tego pod większym obciązeniem kij o takim cw i cenie 30 euro, bedzie Ci się giął do dolnika, czy nawet uchwytu.

 Na karpie proponuję coś o c.w  100-150 g , jesli szukasz budżetowej wedki .

[2016-02-03 12:59]