SG Parabellum CC 307cm 9-32g - 2sec

/ 9 odpowiedzi
witam.
SG Parabellum CC 307cm 9-32g - 2sec, chciałbym zakupić ten kijek, czy ktoś może się wypowiedzieć na jego temat?
Wędkuję na rzece odrze, takie gatunki ryb jak sandacz, boleń. przynęty to wobki, gumy.
Blanki


Paweł ,, Garbus,, Kołodziejczyk tester tej marki , wędkarz z jeziora Lubiąż, jeżeli zwrócisz się do niego z takim pytanie to może udzielić Ci informacji na ten temat , od tutejszych zalogowanych nie dowiesz się niczego konkretnego albo temat zejdzie na temat zachwytu nad ,,kongierami,, i dragonem. Pan Paweł ma swoją stronę w internecie tak więc znajdziesz go bez problemu. (2015/07/22 11:59)

Sith


Mam pytanie, czemu obrażasz użytkowników tego Forum i to już w kolejnym poście? W czym jesteś lepszy od innych użytkowników? Chyba tylko "w gębie", tym bardziej, że sam piszesz bzdety... ;>
Nie odpowiada Ci towarzystwo, nikt nie trzyma "na siłę", droga wolna... (2015/07/22 12:16)

Blanki


Nie obrażam , staram się aby to forum na tym portalu było o czymś konkretnym a jest o niczym, pełno bezwartościowej pisaniny która niczego do tematów nie wnosi. . Czytałeś mój wpis to bardzo dobrze, sam następnym razem też się lepiej postarasz. Zanim dokonałem tego wpisu pozwoliłem sobie trochę tematów przejrzeć nawet tych z przed roku czy dwóch , poczytaj te bzdury. Udzieliłem konkretnej odpowiedzi człowiekowi który zapytał. Znasz inną odpowiedź , masz wiedzę na temat tej określonej wędki to napisz a jeżeli takowej wiedzy nie posiadacz to po co ta odezwa. Temat był podany a przez ciebie zbacza z torów. Sam widzisz. (2015/07/22 12:49)

JKarp


Niczym się robi to forum po takich wpisach jak Twój.
W " giembie " bym powiedział ...
Pytasz o Lubiąż w swoim poście a innych odsyłasz do strony Pawła - no przecież nic prostszego niż samemu zapytać ....
A sam co napisałeś o tym kijku ? A nic !!!

JK (2015/07/22 13:15)

Draq


Paweł ,, Garbus,, Kołodziejczyk tester tej marki , wędkarz z jeziora Lubiąż, jeżeli zwrócisz się do niego z takim pytanie to może udzielić Ci informacji na ten temat , od tutejszych zalogowanych nie dowiesz się niczego konkretnego albo temat zejdzie na temat zachwytu nad ,,kongierami,, i dragonem. Pan Paweł ma swoją stronę w internecie tak więc znajdziesz go bez problemu.Masz chyba jakieś przestarzałe informacje :-) Od zeszłego roku pracuje dla innej firmy... (2015/07/22 14:10)

Blanki


Może i mam przestarzałe informacje ale z tego co wiem facet na wędkach tej firmy się zna. Nie wiem też czy udzielił by informacji na ten temat. Przekazałem najlepszą znaną mi odpowiedź jaka przyszła mi na myśl gdyż ja sam nie mam zielonego pojęcia o tym kiju a o innych pisać zamiaru nie miałem bo facet o to nie pytał. (2015/07/22 16:57)

Sith


(...) Przekazałem najlepszą znaną mi odpowiedź jaka przyszła mi na myśl (...)

To nie myśl... Przynajmniej będzie z tego jakiś pożytek. ;> (2015/07/22 17:41)

brodzic


Dziękuję Wam wszystkim za gorącą dyskusję, demokracja to piękny stan że można tak sobie popisać :)
Pozdrawiam bardzo serdecznie. (2015/07/23 08:30)

Tackle


Jeżeli już dla nich nie pracuje to dobrze, prawdopodobnie otrzymasz rzetelną opinię :) (2015/07/23 13:04)