Serwis Kongera

/ 11 odpowiedzi
Dzisiaj złamałem szczytówkę w Kongerze w sumie moja wina bo przytrzasnałem drzwiami w samochodzie i dzisiaj pękła w tym miejscu jak mocniej szarpnąłem na zaczepie.  Ostatnio czekałem na nową szczytówke do innej wędki też kongera wędki 2 miesiące. W sumie mam 2 połamane wędki kongera i od miesiąca nie mogę się doprosić o nowe szczytówki. I w sumie chyba odpuszcze sobie tego kongera ale teraz pytanie jaka firma w podobnym wypadku umozliwia zakup nowej szczytówki w czasie krótszym niż miesiąc ?

Draq


Dragon- czekałem ok. 14dni (2013/10/18 07:02)

wojtek75


ja w Dragonie czekałem ponad 6 miesiecy (seria millenium)wiec sobie darowałem:)              zyskała Daiwa (2013/10/18 08:01)

rybka11


Powiem ci tak.Jeżeli nie mają części serwisowych na miejscu to wszystko chyba zależy od tego kiedy wypływa statek z Chin.Ja miałem kołowrotek z kongera w naprawie i wrócił już po 3 tygodniach. (2013/10/18 08:21)

u?ytkownik128179


Dzisiaj złamałem szczytówkę w Kongerze w sumie moja wina bo przytrzasnałem drzwiami w samochodzie i dzisiaj pękła w tym miejscu jak mocniej szarpnąłem na zaczepie.  Ostatnio czekałem na nową szczytówke do innej wędki też kongera wędki 2 miesiące. W sumie mam 2 połamane wędki kongera i od miesiąca nie mogę się doprosić o nowe szczytówki. I w sumie chyba odpuszcze sobie tego kongera ale teraz pytanie jaka firma w podobnym wypadku umozliwia zakup nowej szczytówki w czasie krótszym niż miesiąc ?



Złamałem ostatnio szczytówke w virago spin na gwarancji po 15 dniach wędka wróciła do Mnie z wymienioną całą górą,więc Ja sobie chwale serwis Kongera. (2013/10/18 10:12)

wirefree


DZwoniłem do kongera i okazuje się że trzeba czekać na transport z chin. W każdym bądź razie polecili mi serie champion na przyszłość że niby bardziej wytrzymała na zginanie. A z wędek dragona coś co odpowiadało by serii Arcus Spin to jak się będzie nazywać ? (2013/10/18 10:14)

wirefree


Ja nie twierdze że serwis Kongera jest Be bo ostatnio zamawiałem 2 szczytówki i dostałem z tym że okres oczekiwania to 2 miesiące bo nie mieli ich na stanie. Problem w tym że pech chciał i znów połamałem przez własna głupote dlatego pytam jaka firma ma na stanie od reki takie elementy. Z tego co sie zorientowałem to uszkodzenie szczytówki w wędkach do 500zł to czesta przypadłość. Chyba tylko DAM reklamuje że można ich wędkami skrzynke z piwem podnieść.
:):):)  (2013/10/18 10:32)

ryukon1975


Podnieść można dużo ale kijem na ryby a nie marnotę. :) (2013/10/18 10:41)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna


Podnieść można dużo ale kijem na ryby a nie marnotę. :)

ryukon1975, a co to za kij?
Ja złamałem mikado. Otrzymali go 30, a 06 był już naprawiony i dostarczony, ale nie tej osobie co trzeba. Dziś go mam...
Zobaczymy ile teraz posłuży....
Kongera też złamałem, 4 wypady na ryby. I powiem że raczej będę te markę omijał. Ponieważ sekcje są tak robione że wyglądają na solidne. Ale w tm miejscu co się złamał (środek sekcji) kicha, grubość karki papieru!!!!
Mam zamiar złożyć reklamacje na wyrób. Ale po przejściach z mikado sklep wedkarski.com) to nie wiem czy mam tyle nerwów... (2013/10/18 12:43)

Artur z Ketrzyna


To sumówka... To na szczupaka nie za bardzo...
A może na szczupaka znacie też taki kij? Cw 10-40, dynamiczny, szczytowa akcja? 2,4 m dł. (2013/10/20 08:55)