Serwis Mistrall'a

/ 4 odpowiedzi
Witajcie... 
Mam problem złamałem część szczytową w spiningu mistrall tournament spin  2,40  3-12 g  czy jest możliwość kupna nowej część i czy jest to opłacalne???? 
DaViDoSeK


ja jeszcze się z taką możliwością się n niestety nie spotkałem :( (2013/08/15 20:49)

MARCIN CK


Jest taka możliwość ,zazwyczaj koszt wynosi połowe wartości wedki jeśli jest to dwuskład (2013/08/15 21:41)

Łobo


Witajcie... 
Mam problem złamałem część szczytową w spiningu mistrall tournament spin  2,40  3-12 g  czy jest możliwość kupna nowej część i czy jest to opłacalne???? 

Witaj kolego. Tak jak wyżej zostało napisane, jest taka możliwość, aczkolwiek mija się to z celem, gdyż kij który użytkujesz ma 2 składy, więc cena części szczytowej będzie astronomiczna (zapewne przekroczy połowę wartości wędziska). Jak dla mnie, nie warto bawić się w szukanie części szczytowej, tylko od razu kup nowe wędzisko.

Pozdrawiam. Łobo
(2013/08/16 08:53)

kuba7128


Jeśli to dwuczęściówka to koszt będzie 50% wędki. Jednak chyba jeżeli wędka w dobrym stanie to lepiej dokupić tą część bo mniej wydamy wiadomo u każdego z kasą różnie .  (2013/08/16 09:53)