Zaloguj się do konta

Serwis Daiwa?

utworzono: 2012/12/12 14:46
damiano89

Chciałbym się Was zapytać o to jak jesty z serwisem tej wędki?? Dziś byłem w wędkarskim sklepie i mówili mi że w Polsce takiego nie ma i na jakieś naprawy/wymianę trzeba czekać dłuuugo. Jakie są wasze spostrzeżenia w tym temacie?? Chce zakupić karpiówkę black widow 390 3 do 3.5 lbs
[2012-12-12 14:46]

szogun1

Siemanko Był tu kiedyś na forum watek gdzie kolega pisał o problemach z serwisem Daiwy chodziło wtedy o bat lub tyczke jeśli dobrze pamiętam poszperaj może znajdziesz tam było sporo o tym. Ogólnie sam serwis mieści się bodajże w Szkocji (jeśli się myle niech koledzy sprostują) i ponoć faktycznie trzeba czekać dosyć długi okres naprawy itp. Co do samej wędki chciałem ją zakupić w tamtym roku lecz nie mogłem upolować 3częściówki a dwuskład nie wchodził w rolę. Ale czytałem wtedy o niej dużo bardzo dobrych opini za tą cenę to godna polecenia wędka w tym roku sam mam zamiar znów się za nią porozglądać ale właśnie 3 składówką
Pozdrawiam [2012-12-12 16:36]

ryukon1975

Serwisu Daiwy nie ma w Polsce,najbliższy w Niemczech oczywiście wiąże się to z dłuższym czasem oczekiwania na naprawę.
Jak długim to nie wiem bo pomimo że mam sporo wędzisk jak i kołowrotków  Daiwy nic nie musiałem oddawać do naprawy.
[2012-12-12 16:48]

DelTor0

Serwis jest w Niemczech. Co do tego wspomnianego bata/tyczki to czesci byly dosylane z fabryki Daiwy ze Szkocji. A problemy jak zwykle wynikaly z tego ze polskiemu oddzialowi Daiwy sie nie chcialo...  [2012-12-12 16:49]

damiano89

Muszę poszperać bo chcę kupić dobrą, a nie drogą karpiówkę. Wiem że daiwa i shimano to najlepsze firmy na rynku jeszcze anaconda base dobra jest, no ale jeśli nie daj Bóg coś by sie stało z moja wendunią to nie chce na nią czekać za długo;) Zawsze jakąś opcją jest mistrall. Mam lotusa i jest w miarę ok
[2012-12-12 22:40]

ryukon1975

Może po prostu zaryzykuj ? :)
Ja zaryzykowałem i teraz sprzęt Daiwy przeważa w moich gratach,mam na myśli wędziska i kołowrotki.
Jedyną rzeczą jaka mi się od nich popsuła to kołowrotek Daiwa Procaster X ale nie winię firmy Daiwa za to po prostu był to mój błąd.Kupiłem tani kołowrotek 198 zł raczej dla początkujących i zajechałem go przy spinningu boleniowm który wymaga jednak mocnej i solidnej maszyny.
[2012-12-13 07:28]

JKarp

Muszę poszperać bo chcę kupić dobrą, a nie drogą karpiówkę. Wiem że daiwa i shimano to najlepsze firmy na rynku jeszcze anaconda base dobra jest, no ale jeśli nie daj Bóg coś by sie stało z moja wendunią to nie chce na nią czekać za długo;) Zawsze jakąś opcją jest mistrall. Mam lotusa i jest w miarę ok

CześćJak chcesz wędkować bez stresów kup sobie Andzi Base u Przemka.Masz pięć lat gwarancji a serwis nie polega na naprawach a wymieniają na nowy.JK [2012-12-13 08:20]

damiano89

A mogę prosić link do sklepu Przemka??;)

[2012-12-13 08:45]

t12tom

Koledzy

Tez miałem problemy z saerwisem daiwy. Nawykonanie naprawy musiałem czekać ponad 2 miesiące co jest totalną paranoją. Gdyby nie to, że sprzęt kupiłem grzecznościowo prze kolegę u jego dobrego kolegi (więcej raczej tego nie zrobię) nie wypadało mi zrobić dymu i żądać zwrotu kasy która należy się w przypadku przekroczenia terminu 14 dni na reklamację. Przy zakupach proponuje dokładnie sprawdzić opinie na temat konkretnych produktów, bo jak w wielu markach wędkarskich, tak i w daiwie jest sprzęt mniej i bardziej udany. Bazujcie najlepiej na kilku opiniach z różnych źródeł, w tym for internetowych. Mam inne modele daiwy z których jestem bardzo zadowolony, no może z wyjątkiem cen... Ale coś za coś... Połamania
[2012-12-13 12:18]

Timur2148

A mogę prosić link do sklepu Przemka??;)
http://www.sklep-karpiowy.pl/




[2012-12-13 13:11]

JKarp

CześćLink poszedł na PW :-)JK [2012-12-13 13:23]

brim130

Witam Panowie. Czytalem wasze opinie na temat servisu DAIWY .Powiem jedno mam dwa kolowrotki daiwy i jak narazie nie mam zadnych problemow odpukac poniewasz wiem jak jest z tym servisem w POLSCE ja po kazdym lowieniu je czyszcze .Powiem wam jedno teraz mieszkam w wielkiej brytani i niestety mialem juz okazje wyprubowac servis Shimano.I przekonalem sie ze maja  tutaj najlepszy servis  w Europie. Wyslalem kolowrotek shimano  w poniedzialek a w czwartek go dostalem z powrotem- servis pierwsza klasa .Jak to jest z serwisowaniem Daiwy nie wiem.W polsce dalem wedke Catany  do naprawy to dali mi inne przelotki zamiast czarnych dali jasne i zaplacilem 80zl .To jest zart dlatego panowie trzeba bardzo dbac o sprzet zeby nie kozystac z zadnych servisów:) Osobiscie wedki woze w tubach i tez je czyszcze  po kazdym lowieniu. pozdrawiam [2012-12-29 23:20]