Zaloguj się do konta

Serwis Mikado

utworzono: 2012/08/22 10:14
rzeziol

Witam brać wędkarską. Zamieszczę maila którego napisałem do serwisu "mikado" jaki dziś napisałem po otrzymaniu mojego kołowrotka po niby naprawie, ku przestrodze dla innych wędkarzy: .....
Dzisiaj dostałem od waszej firmy niby naprawiony kołowrotek Mikado Inazuma 2006.Nr zlecenia naprawy serwisowej 2012/NS/MSON/3169 i która niby została wykonana przez niejakiego Włodzimierza Słojkowskiego. Macie geniuszy w serwisie,naprawiacie sprzęt bez rozpakowywania- nawet nie chciało się wam próżniaki jebane zdjąć specyficznego papieru w który zapakowałem kołowrotek, a który występuje tylko w moim zakładzie pracy i perfidnie okleilście moje pakowanie swoim pakowaniem. Z takim podejściem do klienta,długo nie pociągniecie na rynku.Jesteście BEZNADZIEJNI- nigdy nie kupię już jakiegokolwiek towaru ze znaczkiem "mikado".Ps: a wsytarczyło wymienić łożsyka na rolce kabłąka.... [2012-08-22 10:14]

Witam brać wędkarską. Zamieszczę maila którego napisałem do serwisu "mikado" jaki dziś napisałem po otrzymaniu mojego kołowrotka po niby naprawie, ku przestrodze dla innych wędkarzy: .....
Dzisiaj dostałem od waszej firmy niby naprawiony kołowrotek Mikado Inazuma 2006.Nr zlecenia naprawy serwisowej 2012/NS/MSON/3169 i która niby została wykonana przez niejakiego Włodzimierza Słojkowskiego. Macie geniuszy w serwisie,naprawiacie sprzęt bez rozpakowywania- nawet nie chciało się wam próżniaki jebane zdjąć specyficznego papieru w który zapakowałem kołowrotek, a który występuje tylko w moim zakładzie pracy i perfidnie okleilście moje pakowanie swoim pakowaniem. Z takim podejściem do klienta,długo nie pociągniecie na rynku.Jesteście BEZNADZIEJNI- nigdy nie kupię już jakiegokolwiek towaru ze znaczkiem "mikado".Ps: a wsytarczyło wymienić łożsyka na rolce kabłąka....

A tak na przyszłość to jak piszesz coś takiego to lepiej ich nie wyklinaj bo mój kolega miał kiedyś za to problemy :(

Pozdro

[2012-08-22 10:18]

Artur z Ketrzyna

A może ktoś ma kontakt do serwisu mikado. bo dziś na rybkach złamała mi się 2 sekcja (od szczytówki). Jest to wędzisko teleskopowe "Desire Mini 240, 15-45 g.
Wędka nie była przeciążona, gdyż nawet przy zacięciu nie wymiarowego szczupaczka, kołowrotek popuszczał żyłkę. No i łowię z łódko, tak więc nie musiałem się mocować na zaczepach.
[2013-09-18 15:06]

JKarp

Adres do korespondencji

Abramis Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 52a,
05-092 Łomianki

Dział handlowy:
tel: +48 (22) 751-74-97
fax: +48 (22) 751-74-96
abramis@abramis.com.pl

Serwis:
tel: +48 (22) 732-71-01
serwis@abramis.com.pl

:-)

JK

[2013-09-18 15:16]

yba

A może ktoś ma kontakt do serwisu mikado. bo dziś na rybkach złamała mi się 2 sekcja (od szczytówki). Jest to wędzisko teleskopowe "Desire Mini 240, 15-45 g.
Wędka nie była przeciążona, gdyż nawet przy zacięciu nie wymiarowego szczupaczka, kołowrotek popuszczał żyłkę. No i łowię z łódko, tak więc nie musiałem się mocować na zaczepach.

Jest sporo  serwisów mikado w Polsce , poszukaj w internecie . Chyba że chcesz to podam ci numer do łomianek . 22 - 732-71-01 [2013-09-18 15:22]

yba

Jest sporo  serwisów mikado w Polsce , poszukaj w internecie . Chyba że chcesz to podam ci numer do łomianek . 22 - 732-71-01

Napisałem sporo ale znalazłem tylko do łomianek:-) [2013-09-18 15:26]

ryukon1975

Jeśli chodzi o serwis Mikado to mam podobne doświadczenia. Oddałem do naprawy gwarancyjnej kołowrotek, tydzień po powrocie z serwisu znów się rozleciał naprawiany kabłąk.

Ogólnie to nie do końca rozumie jak można dziś dać gwarancję na kołowrotek przecież jest oczywiste że w cenie do 200-250 zł nie przetrwa roku jeśli ktoś będzie nim naprawdę często łowił.

Ja bym w każdym razie nie zagwarantował ich bezawaryjności ,co najwyżej częstą wymianę na nowe. :)

[2013-09-18 15:54]

owczarki

potrzebuje konktretnego serwisu lbo gdzie mozna dokupić szczytówke od spiningu
[2014-07-24 21:02]

JKarp

Adres do korespondencji

Abramis Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 52a,
05-092 Łomianki

Dział handlowy:
tel: +48 (22) 751-74-97
fax: +48 (22) 751-74-96
abramis@abramis.com.pl

Serwis:
tel: +48 (22) 732-71-01
serwis@abramis.com.pl

[2014-07-24 21:17]

Ja też korzystam z hurtowni mikado w łomiankach ponieważ mam do niej najbliżej i jak dla mnie wszystko jest oka większość reklamacji mam rozpatrzoną pozytywnie.

Pozdrawiam Boczny Trok
[2014-07-26 18:27]

Artur z Ketrzyna

Mnie obsłużyli bardzo dobrze, (z małym poślizgiem, bo odesłali do sponsora który ufundował tą nagrodę). Mimo że wędzisko było 2 dni po gwarancji to nie wzieli kasy.

Dziś wysłałem do nich zapytanie o część do kołowrotka Ever Gren HD 850. Pękła mi prowadnica/wodzik rdzenia odpowiadająca za posuw szpuli...
[2014-09-05 17:04]

barrakuda81

Ja również miałem kontakt z serwisem mikado i jestem zadowolony z ich usług. [2014-09-05 20:19]

jakubpor

3 razy dałem im wędkę bez gwarancji (zgubiona)  i ani razu nie zapłaciłem jestem zadowolony oby dalej było za darmo! :)
[2014-09-05 20:52]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia