Serwis Mikado

/ 12 odpowiedzi
Witam brać wędkarską. Zamieszczę maila którego napisałem do serwisu "mikado" jaki dziś napisałem po otrzymaniu mojego kołowrotka po niby naprawie, ku przestrodze dla innych wędkarzy: .....
Dzisiaj dostałem od waszej firmy niby naprawiony kołowrotek Mikado Inazuma 2006.Nr zlecenia naprawy serwisowej 2012/NS/MSON/3169 i która niby została wykonana przez niejakiego Włodzimierza Słojkowskiego. Macie geniuszy w serwisie,naprawiacie sprzęt bez rozpakowywania- nawet nie chciało się wam próżniaki jebane zdjąć specyficznego papieru w który zapakowałem kołowrotek, a który występuje tylko w moim zakładzie pracy i perfidnie okleilście moje pakowanie swoim pakowaniem. Z takim podejściem do klienta,długo nie pociągniecie na rynku.Jesteście BEZNADZIEJNI- nigdy nie kupię już jakiegokolwiek towaru ze znaczkiem "mikado".Ps: a wsytarczyło wymienić łożsyka na rolce kabłąka....
użytkownik60174

Witam brać wędkarską. Zamieszczę maila którego napisałem do serwisu "mikado" jaki dziś napisałem po otrzymaniu mojego kołowrotka po niby naprawie, ku przestrodze dla innych wędkarzy: .....
Dzisiaj dostałem od waszej firmy niby naprawiony kołowrotek Mikado Inazuma 2006.Nr zlecenia naprawy serwisowej 2012/NS/MSON/3169 i która niby została wykonana przez niejakiego Włodzimierza Słojkowskiego. Macie geniuszy w serwisie,naprawiacie sprzęt bez rozpakowywania- nawet nie chciało się wam próżniaki jebane zdjąć specyficznego papieru w który zapakowałem kołowrotek, a który występuje tylko w moim zakładzie pracy i perfidnie okleilście moje pakowanie swoim pakowaniem. Z takim podejściem do klienta,długo nie pociągniecie na rynku.Jesteście BEZNADZIEJNI- nigdy nie kupię już jakiegokolwiek towaru ze znaczkiem "mikado".Ps: a wsytarczyło wymienić łożsyka na rolce kabłąka....

A tak na przyszłość to jak piszesz coś takiego to lepiej ich nie wyklinaj bo mój kolega miał kiedyś za to problemy :(

Pozdro
(2012/08/22 10:18)

Artur z Ketrzyna

A może ktoś ma kontakt do serwisu mikado. bo dziś na rybkach złamała mi się 2 sekcja (od szczytówki). Jest to wędzisko teleskopowe "Desire Mini 240, 15-45 g.
Wędka nie była przeciążona, gdyż nawet przy zacięciu nie wymiarowego szczupaczka, kołowrotek popuszczał żyłkę. No i łowię z łódko, tak więc nie musiałem się mocować na zaczepach. (2013/09/18 15:06)

JKarp

Adres do korespondencji

Abramis Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 52a,
05-092 Łomianki

Dział handlowy:
tel: +48 (22) 751-74-97
fax: +48 (22) 751-74-96
abramis@abramis.com.pl

Serwis:
tel: +48 (22) 732-71-01
serwis@abramis.com.pl

:-)

JK

(2013/09/18 15:16)

yba

A może ktoś ma kontakt do serwisu mikado. bo dziś na rybkach złamała mi się 2 sekcja (od szczytówki). Jest to wędzisko teleskopowe "Desire Mini 240, 15-45 g.
Wędka nie była przeciążona, gdyż nawet przy zacięciu nie wymiarowego szczupaczka, kołowrotek popuszczał żyłkę. No i łowię z łódko, tak więc nie musiałem się mocować na zaczepach.

Jest sporo  serwisów mikado w Polsce , poszukaj w internecie . Chyba że chcesz to podam ci numer do łomianek . 22 - 732-71-01 (2013/09/18 15:22)

yba

Wędka nie była przeciążona, gdyż nawet przy zacięciu nie wymiarowego szczupaczka, kołowrotek popuszczał żyłkę. No i łowię z łódko, tak więc nie musiałem się mocować na zaczepach.

Jest sporo  serwisów mikado w Polsce , poszukaj w internecie . Chyba że chcesz to podam ci numer do łomianek . 22 - 732-71-01

Napisałem sporo ale znalazłem tylko do łomianek:-) (2013/09/18 15:26)

ryukon1975

Jeśli chodzi o serwis Mikado to mam podobne doświadczenia. Oddałem do naprawy gwarancyjnej kołowrotek, tydzień po powrocie z serwisu znów się rozleciał naprawiany kabłąk.

Ogólnie to nie do końca rozumie jak można dziś dać gwarancję na kołowrotek przecież jest oczywiste że w cenie do 200-250 zł nie przetrwa roku jeśli ktoś będzie nim naprawdę często łowił.

Ja bym w każdym razie nie zagwarantował ich bezawaryjności ,co najwyżej częstą wymianę na nowe. :)

(2013/09/18 15:54)

owczarki

potrzebuje konktretnego serwisu lbo gdzie mozna dokupić szczytówke od spiningu (2014/07/24 21:02)

JKarp

Adres do korespondencji

Abramis Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 52a,
05-092 Łomianki

Dział handlowy:
tel: +48 (22) 751-74-97
fax: +48 (22) 751-74-96
abramis@abramis.com.pl

Serwis:
tel: +48 (22) 732-71-01
serwis@abramis.com.pl

(2014/07/24 21:17)

użytkownik102837

Ja też korzystam z hurtowni mikado w łomiankach ponieważ mam do niej najbliżej i jak dla mnie wszystko jest oka większość reklamacji mam rozpatrzoną pozytywnie.

Pozdrawiam Boczny Trok (2014/07/26 18:27)

Artur z Ketrzyna

Mnie obsłużyli bardzo dobrze, (z małym poślizgiem, bo odesłali do sponsora który ufundował tą nagrodę). Mimo że wędzisko było 2 dni po gwarancji to nie wzieli kasy.

Dziś wysłałem do nich zapytanie o część do kołowrotka Ever Gren HD 850. Pękła mi prowadnica/wodzik rdzenia odpowiadająca za posuw szpuli...
(2014/09/05 17:04)

barrakuda81

Ja również miałem kontakt z serwisem mikado i jestem zadowolony z ich usług. (2014/09/05 20:19)

jakubpor

3 razy dałem im wędkę bez gwarancji (zgubiona)  i ani razu nie zapłaciłem jestem zadowolony oby dalej było za darmo! :) (2014/09/05 20:52)