serwis wędkarski - pęknięta wędka

/ 16 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam . Wczoraj gdy jechałem z ryb motorem i gdy wjezdzalem do domu wetka mi troche wystawała i zachochyłem o furtke . Pękła mi w jednym miejscu i niewiem jak ja naprawic wetka to TRABUCCO MATCH PLUS dałem za nia 200zl POMOCY !!!!
użytkownik35722

Naginaj do sklepu i gadaj ze sprzedawcą , część do wymiany lub naprawy ! A i bez stresu bo Ci żyłka pęknie . A o tytule postu nie wspomnę ???!!! (2010/08/12 15:08)

ziomboy102haha

Byłem juz w sklepie i facet mowi ze on niewie co zrobic najlepiej kupic nowy sprzet tylko ciekawe za co . nie dalo by sie tego' samemu jakos skleic  (2010/08/12 15:55)

użytkownik35722

Trzeba wysłać do producenta , znajdz w google , zadzwoń i popytaj . A ten baran w sklepie to nie baran tylko osioł ! Nie wie co ma zrobić , co za baran ! (2010/08/12 16:04)

krapiotr69

Witam pechowca. Toś sobie sprzęcik załatwił. Jak pisał Franz, nie kombinuj nic sam. Jest to węglówka i domowym sposobem tego nie naprawisz. U tego gościa w sklepie dowiedz się z jakiej hurtowni bierze sprzęt, tam może wiedzą gdzie jest przedstawiciel. Z tego co się orientuję jest to wędeczka składająca się z trzech blanków, jeżeli uszkodziłeś jeden to trzeba wymienić i tyle.Pozdrawiam i życzę szczęścia. (2010/08/12 16:36)

robcio2535

Nie wiem jak teraz to wygląda bo dawno nic nie kupywałem ale gwarancji na to nie masz ? (2010/08/12 17:27)

Bromar

Nie wiem jak teraz to wygląda bo dawno nic nie kupywałem ale gwarancji na to nie masz ?

Mnie się wydaje że gwarancja takiego uszkodzenia nie obejmie bo nie powstało ono z winy producenta. Tak najczęściej kończą się takie sprawy, że gwarant jeśli udowodni że powstałe uszkodzenie jest z winy użytkownika to się wypnie, ale może też wskazać gdzie można naprawić sprzęt odpłatnie. (2010/08/12 17:39)

robcio2535

Byłem juz w sklepie i facet mowi ze on niewie co zrobic najlepiej kupic nowy sprzet tylko ciekawe za co . nie dalo by sie tego' samemu jakos skleic 

A nie wspomniał ze u niego w sklepie te nową kupić !tak by chciał pewnie (2010/08/12 17:45)

użytkownik38976

"Proszę Pomóżcie"...... (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) 

Gdybyś napisał w tytule np. : "Jak naprawić pękniętą wędkę...?" To daję sobię ręce uciąć, że miałbyś więcej odpowiedzi z pomocą.

A w temacie, to tak jak koledzy Ci napisali, do sklepu wędkarskiego (pożądnego sklepu!) z tym kijem i prosić o naprawę. Sam się tym nie baw, bo "przedobrzysz". Poszedłeś do jakiegoś baraku wędkarskiego, jeśli sprzedawca tak Ci odpowiedział, fachowiec i handlowiec w mordę kopany....

(2010/08/12 17:48)

robcio2535

Nie wiem jak teraz to wygląda bo dawno nic nie kupywałem ale gwarancji na to nie masz ?

Mnie się wydaje że gwarancja takiego uszkodzenia nie obejmie bo nie powstało ono z winy producenta. Tak najczęściej kończą się takie sprawy, że gwarant jeśli udowodni że powstałe uszkodzenie jest z winy użytkownika to się wypnie, ale może też wskazać gdzie można naprawić sprzęt odpłatnie.

Wiadomo ze producent nie bedzie chciał uwzglednić reklamacji-zależy jak wygląda uszkodzenie!
Dziwi mnie ze sprzet za dwie setki i moze być problem. Ja swojego czasu kupiłem wedke teleskopową wtedy za 6 dyszek gwarancji nie było no i po trzech miesiącach użytkowania pech chciał ze pekła druga czesc od szczytówki no i co teraz bedzie cieżko z dopasowaniem. Poszedłem do sklepu opisałem jak było i chciałem by poszukał w hurtowniach czy gdzie tam jeżdzi a on na to ze własnie dana firma daje gwarancje na te wedki i sam od siebie wzioł wpisał wada producenta i do domu odjechałem z nowiutką:-)i mam do dzis (2010/08/12 17:54)

Norbert Stolarczyk

Jeszcze nie jedna wędka Ci pęknie, oby podczas holu ryby.
A tytułem bombowy, ale czego wymagać od ziomala....? (2010/08/12 17:58)

Bromar

Mnie się wydaje że gwarancja takiego uszkodzenia nie obejmie bo nie powstało ono z winy producenta. Tak najczęściej kończą się takie sprawy, że gwarant jeśli udowodni że powstałe uszkodzenie jest z winy użytkownika to się wypnie, ale może też wskazać gdzie można naprawić sprzęt odpłatnie.

Wiadomo ze producent nie bedzie chciał uwzglednić reklamacji-zależy jak wygląda uszkodzenie!
Dziwi mnie ze sprzet za dwie setki i moze być problem. Ja swojego czasu kupiłem wedke teleskopową wtedy za 6 dyszek gwarancji nie było no i po trzech miesiącach użytkowania pech chciał ze pekła druga czesc od szczytówki no i co teraz bedzie cieżko z dopasowaniem. Poszedłem do sklepu opisałem jak było i chciałem by poszukał w hurtowniach czy gdzie tam jeżdzi a on na to ze własnie dana firma daje gwarancje na te wedki i sam od siebie wzioł wpisał wada producenta i do domu odjechałem z nowiutką:-)i mam do dzis

Bo trafiłeś na mądrego sprzedawcę który wie że jak klienta będzie szanował i dbał o niego, to taki zadowolony klient do niego wróci i da mu jeszcze nie raz zarobić. (2010/08/12 19:55)

ryukon1975

Zgadza się sam nawet nie próbuj naprawy.Tylko oddanie do serwisu producenta lub prywatnego zakładu u mnie taki jest i naprawy wykonuje fachowiec (po naprawie nie widać na kiju co było poprawiane). (2010/08/13 06:35)

użytkownik26223

To masz pecha.Oddaj patyk do serwisu (niekoniecznie producenta) niech fachowiec sie martwi-ale napewno tanio nie będzie.Samemu nie naprawiaj bo jeszcze bardziej sknocisz.
A na przyszłość jeśli sie kupuje kij za poważne pieniądze to lepiej dodać te kilka dych i kupić porządny pokrowiec najlepiej usztywniany. (2010/08/15 13:57)