Zaloguj się do konta

Serwis kołowrotków Spro Red Arc

utworzono: 2013/06/03 11:15
robin7107

Witam... Chciałybym się dowiedzieć jak wygląda serwis gwarancyjny tegoż kołowtotka ? tz...jak długo sie czeka na ewentualną naprawę i tym podobne... Czy ktoś z kolegów wędkarzy miał już jakieś doświadczenia  z moim zapytaniem ?  [2013-06-03 11:15]

Info o serwisie powinno się znajdować na "ulotce" dołączonej do sprzętu.Nie chcę wprowadzać w błąd ale "ustawowo" to chyba 21 dni roboczych.Na pewno jest tak w przypadku reklamacji. Jeśli reklamacje nie zostanie rozpatrzona w tym terminie zostaje automatycznie uznana. [2013-06-03 11:37]

robin7107

...pytam dlatego, że odradzano mi zakup ARCa nie dlatego że kołowrotek się puje itp ale dlatego bo jak coś się stanie z kołowrotkiem to póżniej jest problem z reklamacją ,tz...długo się czeka na ewentualną naprawe...  [2013-06-03 12:03]

wojtek75

powiem Ci z doswiadczenia ,że sprawdż gdzie kupić tzn. w ich niby autoryzowanych punktach bo potem jest faktycznie problem---mi osobiście poszedł gwint w nakrętce hamulca i gdyby nie to że udało mi się gdzies nabyć to w serwisie Ci nie sprzedadzą....mimo że niby miałem gwarancję także serwis pogwarancyjny o kant dupy potłuc .A kołowrotek tani nie jest jak dla mnie-także uważam iż serwis powinien troszkę inaczej funkcjonować,ale cóż czasy jednorazówek.
[2013-06-03 19:39]

wojtek75

http://www.expertfloat.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=25:spro-wana-informacja&catid=8:informacje [2013-06-03 19:48]

koles

Gdzie nie poczytac , to red spro i red spro, te dobre opinie w wiekszosci sa pisane przez sprzedawcow tej marki. Pierwowzorem spro jest Ryobi Zauber ktory to np. w ofercie dragona jest o pare dych tanszy od tego spro a co NAJWAZNIEJSZE Ryobi ma gwarancje na 5 LAT. z tego co sie orientuje to spro jest nawet robiony w manufakturze ryobiego. a skoro ktos stworzyl cos dobrego to moze pozwolic to skopiowac , ale zadba o to by kopia nie byla lepsza od oryginalu. Dlatego ryobi ma bezawaryjne mlynki z 5 letnia gwarancja a super spro siada "szybko na dupe" i stad w wiekszosci roczna lub tez nielicznie wystepujaca 2 letnia gwarancja. Wiec nie zawracaj sobie glowy tymi sztucznie nadmuchanymi opiniami o spro kup ryobi zaubera masz taniej, w pip dluga gwarancje i zero problemu. 
pozdro. [2013-06-03 20:37]

Oj nie! Nie każdy jest sprzedawcą... Ja posiadam "ryżego Arka" i uważam że jest to jeden z moich najlepszych zakupów jakie kiedykolwiek zrobiłem wliczając w to telewizor z HD i "Żubrówkę" na studniówkę :))) Mam już go, oj ho!ho!, i jest nie do zajechania, choć warunki pracy to woda stojąca... opad.. główki około 20-35gr... dostaje w "D" aż miło i nic... kilku kolegów też je posiada i też jest OK. jednemu tylko się rozsypał. Czekał na zwrot z serwisu około 6 tygodni, może 8... Dzięki temu kołowrotkowi zakochałem się w SPRO, kupiłem 2x PASSION, do "szczupakówy" i "okoniówy" i co? I gówno! Szajs i dno, nic więcej... Zamieniłem na Cardinala C3 i Okumę Aluminę... [2013-06-03 21:56]

grzegorz not

Kolega ma Red Arca a ja Passiona i uważam, że w tej klasie cenowej konkurencję biją na łeb... [2013-06-03 22:07]

robin7107

...dokładnie kolego tak jak piszesz...myślę już o inny kołowrotku może Okuma Trio też ma 5 lat gwarancji...dzięki za info... [2013-06-04 12:51]

robin7107

A może macie też inne ciekawe propozycje co do kołowrotków... no maksymalnie do 350 zł... [2013-06-04 12:54]