Sensas Carp x 30 8m.

/ 15 odpowiedzi
Mam pilne pytanie. Co sadzicie o wedce sensas carp x 30 8m. Ile ona kosztuje w polsce?
withanight88


szybko to mozesz z gorki rowerem zjechać (2010/07/16 20:58)

zaborski


Bardzo wam dziekuje za wasze odpowiedzi potrzebuje odpowiedzi poniewarz jestem za granica i mam zamiar kupic ta wedke. Jutro wyjezdzam na "zadupie" i nie bede mial dostepu do sklepu.... (2010/07/16 21:45)

u?ytkownik35722


Nie no spoko SZYBKO służymy pomocą Waćpanie ! (2010/07/16 21:59)

Bromar


Wejdź SZYBKO na allegro i tam SZYBKO sprawdzisz cenę.
Chyba że któryś z kolegów SZYBKO skoczy do sklepu wędkarskiego i SZYBKO sprawdzi i Ci odpisze.
SZYBKO to ja Cię pozdrawiam z wyrazami jak najbardziej szacunku. (2010/07/16 22:10)

robcik


A ja szybko pomijam takie posty :)) (2010/07/16 22:36)

erty8


ma sz dostęp do internetu i szybko sprawdzić sie nie da szok Qrwa (2010/07/16 22:44)

basiasia


Mam pilne pytanie. Co sadzicie o wedce sensas carp x 30 8m. Ile ona kosztuje w polsce?





Milutko co?
Ta karpiowa tyczka miała swoją premierę w 2007 roku, w tej chwili dostępna raczej tylko na zamówienie, wiec cena uzgadniana indywidualnie z klientem. (2010/07/16 22:45)

zaborski


ma sz dostęp do internetu i szybko sprawdzić sie nie da szok Qrwa


Wiec qrwa jak jestes taki madry to sam sproboj znalezc te info w internecie. Ja juz probowalem wiec postanowilem zapytac sie na forum. (2010/07/16 23:42)

u?ytkownik38976


ma sz dostęp do internetu i szybko sprawdzić sie nie da szok Qrwa


Wiec qrwa jak jestes taki madry to sam sproboj znalezc te info w internecie. Ja juz probowalem wiec postanowilem zapytac sie na forum.


@Zaborski! Ale nikt do Ciebie nie ma chłopie pretensji o to , że pytasz o wędkę, tylko o to JAK PYTASZ! Co to za tekst do kolegów na forum- SZYBKO....!!!!???? Nie masz tu chłopców do biegania z informacjami na SZYBKO dla Ciebie! Wystarczyło spokojnie zapytać, kulturalnie, a gwarantuję Ci, że ktoś by Ci równie spokojnie i kulturalnie odpowiedział w miarę swojej wiedzy. A zauważ jak słowo "SZYBKO" zadziałało na wszystkich wedkarzy tu! Równie szybko!

(2010/07/16 23:51)

Bromar


ma sz dostęp do internetu i szybko sprawdzić sie nie da szok Qrwa


Wiec qrwa jak jestes taki madry to sam sproboj znalezc te info w internecie. Ja juz probowalem wiec postanowilem zapytac sie na forum.

Chłopie wpisałem w wyszukiwarkę nazwę i qrwa patrzę i pisze co tylko chcesz wiedzieć
http://www.splawik.com.pl/lofiversion/index.php/t21148.html (2010/07/16 23:58)

Bromar


ma sz dostęp do internetu i szybko sprawdzić sie nie da szok Qrwa


Wiec qrwa jak jestes taki madry to sam sproboj znalezc te info w internecie. Ja juz probowalem wiec postanowilem zapytac sie na forum.

Chłopie wpisałem w wyszukiwarkę nazwę i qrwa patrzę i pisze co tylko chcesz wiedzieć
http://www.splawik.com.pl/lofiversion/index.php/t21148.html

Przepraszam powinienem napisać że jest napisane tam co tylko chcesz wiedzieć.
Wybaczcie pora już późna. (2010/07/17 00:02)

karpiuk


ehh mam dojechaĆ ? albo może jednak nie już ci wytłumaczyli koledzy o co chodzi. Dziękuje za uwage (2010/07/17 00:28)

Bromar


ehh mam dojechaĆ ? albo może jednak nie już ci wytłumaczyli koledzy o co chodzi. Dziękuje za uwage

Młody a zdolny.
Więcej nam tu takich potrzeba to i trochę weselej będzie. (2010/07/17 12:01)