Sens opłacania składek PZW

/ 30 odpowiedzi
z@mela

u nas nie ma prawie w ogole wody a jeśli już pojawi się jakaś dzierżawa to koła wręcz biją się o kałużę i zawsze to samo opór karpi i amurów .
Chodzimy na zebrania ale tam nie ma szans na zmiany przez jeszcze X lat bo 90% osób to podstarzałe towarzystwo które zawsze wybierze tych od karpii w myśl zasady płacę- wymagam a ja , my młodzi mamy trochę inną wizję z która nikt po za nami się nie zgadza bo nasze wody to nie rezerwat a my nie należymy do zboczenców od noł kill i innych dziwactw tylko zdroworozsądkowe podejście do tematu .
Tylko prosze mi nie pisać że mamy koło utworzyć czy cos bo to niewielki okręg bez wody. (2019/11/04 19:39)

kaban

A może przed kolejnym zebraniem sprawozdaczo wyborczym warto by się skrzyknąć z kolegami i przejąć władze w swoim kole. (2019/11/04 19:53)

ryukon1975

Brak wody ? A gdzie ta woda teraz jest? Aktualnie takimi zdjęciami z wód woj. podkarpackiego mógłbym zasypać stronę jednak nie chce mi się szukać. Tak dla przykładu.
https://esanok.pl/2019/niski-stan-wody-w-jeziorze-solinskim-zdjecia-00e7ts.html
Liczę na bobry bo one tworzą małe nikomu nieznane łowiska. Jak ktoś mi to popsuje to ja chwilę potem jego głowę. :) (2019/11/04 20:34)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

amstaf358

U mnie było to samo,pomimo że byłem członkiem zrządu koła przez wiele lat to nie potrafiłem skutecznie doprowadzić do zarybienia szczupakiem ,sandaczem,czy innym drapieżnikiem,wpuszczano tylko karpia który po kilku dniach zostawał w całosci wyłowiony bo nie zrobiono zakazu połowu, koło już nie istnieje ale to w którym teraz jestem nie jest lepsze....też po najmniejszej lini oporu.....i TYLKO białoryb...........mentalnos starych dziadków zatrzymała się w latach siedemdziesiątych....... (2019/11/05 07:30)