Zaloguj się do konta

Sennik - łowienie ryb

utworzono: 2010/06/16 12:54

Tak piotr100574
Skoro już zabrałeś głos w sposób prześmiewczy drwiąc z osób tutaj się udzielających wiedz, że śmiesznym to jest pisanie "muj" przez u otwarte tak jak Ty to robisz za każdym razem używając tego wyrazu. Twoje możliwości można podziwiać w temacie "Klub pozytywnie zakręconych..." w tymże pokoju. Z resztą w innych robisz równie wiele błędów. Zważ że dzieci też to czytają i dla dobra młodego pokolenia staraj się proszę ograniczyć liczbę błędów.


 

VERDAD    kolega .... piotr100574 .... już kiedyś się wypowiadał na ten temat dlaczego robi takie błędy i to juz jest jego sprawa dlaczego, a nie miłe jest już i napewno nudne się robi takie poprawianie innych za to że są błędy.

 

Co do waszych kłotni to fakt śmieszne to jest żeby o takie banały się kłocic jakby miał od tego zawalić się świat.

[2010-06-17 23:20]

Tak piotr100574
Skoro już zabrałeś głos w sposób prześmiewczy drwiąc z osób tutaj się udzielających wiedz, że śmiesznym to jest pisanie "muj" przez u otwarte tak jak Ty to robisz za każdym razem używając tego wyrazu. Twoje możliwości można podziwiać w temacie "Klub pozytywnie zakręconych..." w tymże pokoju. Z resztą w innych robisz równie wiele błędów. Zważ że dzieci też to czytają i dla dobra młodego pokolenia staraj się proszę ograniczyć liczbę błędów.

a tak masz racje moje bledy to katastrofa sam otym wiem niemusisz mi wytykac a smiac mi sie poprostu chce bo dwoch doroslych kolegow sie obrzuca epitetami ze glowa boli i mondralo zaowa ze to tez dzieci czytaja tez ogranicz liczbe chamskich wypowiedzi piszcie lepiej o rybach karzdy z nas bedzie mial lepszy z tego porzytek na ten temat to moge Twoje i mastifa posty czytac dzien i noc a nie jakies klutnie i moj polski proponuje ci zostawic w spokoju Pozdrawiam
[2010-06-17 23:27]

Nie wiem dlaczego robi te błędy i nie wnikam dlaczego. Nie wiem też w jakim celu napisał wpis w tym wątku jesli nie w celu szukania zaczepki. Tak więc piszmy z błędami. Sypmy łaciną podwórkową i straszmy się pobiciami . Tak będą wszyscy zadowoleni. Ciekawe do czego to doprowadzi.
[2010-06-17 23:27]

"A tak, masz rację moje błędy to katastrofa sam o tym wiem nie musisz mi wytykać a śmiać mi się po prostu chce bo dwóch dorosłych kolegów się obrzuca epitetami, że głowa boli i mądralo zauważ, że to też dzieci czytają też ogranicz liczbe chamskich wypowiedzi piszcie lepiej o rybach karzdy z nas bedzie mial lepszy z tego porzytek na ten temat to moge Twoje i mastifa posty czytac dzien i noc a nie jakies klutnie i moj polski proponuje ci zostawic w spokoju Pozdrawiam [2010-06-17 23:41]

Sorry, ten poprzedni post mi się wyrwał:) Nie miał być opublikowany.

[2010-06-17 23:42]

Nie wiem dlaczego robi te błędy i nie wnikam dlaczego. Nie wiem też w jakim celu napisał wpis w tym wątku jesli nie w celu szukania zaczepki. Tak więc piszmy z błędami. Sypmy łaciną podwórkową i straszmy się pobiciami . Tak będą wszyscy zadowoleni. Ciekawe do czego to doprowadzi.

mozesz byc pewien ze ja nieszukam zaczepki z Toba lub zkim kolwiek poprostu przeczytalem calosc no i stwierdzilem to co napisalem niebede rostrzygal kto mial racje bo niejestem od tego ale takie klutnie to chyba nic ciekawego spotkacie sie kiedys na jakims ziezdzie i co wtedy bedzie bedziecie sie ze soba tluc czy jak piszecie fajnie o lowieniu ryb i prawie to przy tym zostancie podajcie sobie lapy na zgode i walczmy z klusolami nie z soba pozdrawiam
[2010-06-17 23:43]

No..... [2010-06-17 23:45]

POPRAWA NA GORSZE To Was poróżniło nie wiadomo śmiac sie czy płakać.

 

Czy to jest warte poróżnień kłótni,chyba nie sądze. Więc brać wędki i na ryby ewentualnie zaprzestać wojen o głupie sprawy.

[2010-06-17 23:58]

Ani się śmiać ani płakać tylko przemyśleć i zabrać głos w dyskusji. Nie chodzi o to by się kłócić ale dyskusja na takie tematy w Hydeparku to żadna gafa czy niestosowność.
[2010-06-18 00:24]

To na czym NORMALNYM skończyliśmy zanim posypały sie kopy (widze, że nie tylko juz mi) za jedno moje słowo? Że sny wędkarskie są piękne, tak? Aha, od razu uprzedzam , że na zaczepne posty kilku wiadomych forumowiczów nie będę reagował. Tak więc kontynuując, sny sa podobno prorocze. [2010-06-18 08:16]

To na czym NORMALNYM skończyliśmy zanim posypały sie kopy (widze, że nie tylko juz mi) za jedno moje słowo? Że sny wędkarskie są piękne, tak? Aha, od razu uprzedzam , że na zaczepne posty kilku wiadomych forumowiczów nie będę reagował. Tak więc kontynuując, sny sa podobno prorocze.

ja tez tak mysle ze sa prorocze koledze sie snilo ze niemcy przegraja mecz no i skutek jest przegraly
[2010-06-18 17:38]

ja tez tak mysle ze sa prorocze koledze sie snilo ze niemcy przegraja mecz no i skutek jest przegraly 


No to Twoi pracodawcy i sąsiedzi, koledzy i współpracownicy teraz w żałobie , co? Teraz wiedzą jak się Polacy czują za każdym razem kiedy grają nasze "orły sokoły"  :)



[2010-06-18 18:05]

ja tez tak mysle ze sa prorocze koledze sie snilo ze niemcy przegraja mecz no i skutek jest przegraly 


No to Twoi pracodawcy i sąsiedzi, koledzy i współpracownicy teraz w żałobie , co? Teraz wiedzą jak się Polacy czują za każdym razem kiedy grają nasze "orły sokoły"  :)




Tak Kolego żałoba tutaj a ja z radości jadę na ryby
[2010-06-18 20:20]

Piotrze jestem ciekaw co ty złowisz, a może o kiju wrócisz .....he [2010-06-19 22:41]

kiwi987

Spokojnie, spokojnie na wszystko przyjdzie czas ;) Łowienie ryb symbolizuje również dążenie do celuhttps://www.horoskop360.pl/sennik/lowic-ryby [2019-02-28 10:40]