Zaloguj się do konta

Seawolf Honggee znacie te firmy ?

utworzono: 2012/07/31 22:34
jakubnob

>witam<

dzisiaj  kupilem 4 obrotówki tych firm nigdy wcześniej o nich nie słyszałem na forum także nie ma żadnego tematu im poświęconego

wiec tu pojawia się moje pytanko czy mieliście z nimi styczność z produktami tych firm  złowiliście coś na nie

oczywiście sam będę je testował jak mi czas pozwoli  sam napisze w tym temacie swoja opinie
[2012-07-31 22:34]

mikku

Seawolf to wahadłówki, mam jedną, taka bardzo kolorowa ale nie łowiłem na nią. Honggee to chiński producent przynęt spinningowych ( wbrew pozorom dobrej jakości ) i z tego co wiem to mają w ofercie kilkaset modeli błystek, niektóre bardzo dziwne i futurystyczne przez co bardzo ciekawe. Jestem ciekaw jakie będziesz miał wyniki. Czekamy na Twoją opinie [2012-08-01 00:28]

jakubnob

ja mam same obrotówki poryłem trochę w necie i o seawolf było ciężko cos znaleźć  wyskakiwały mi okrety podwodne czy cos xd okoazalo sie ze ta firma produkuje takze wedki Dx ciekawe jak one wygladaja :P
[2012-08-01 00:42]

jakubnob

test skończony

blaszka
rozmiar honggee 0 bardzo dobra mocna praca nawet przy delikatnym zwijaniu

winnik roz 2 okonki 1 wzdręga

blaszka honggee roz 3 dobra widoczna praca

winnik 3 szczupaki :))))))

podróbka longa roz3 honggee słaba praca brak efektów

blaszka hegonnee roz2 praca taka sobie brak efektów

eksperyment firmy seawolf blaszka z rybką gumową praca samej blaszki bardzo dobra lecz rybka obraca się jak jej sie podoba najczęściej pływa bokiem

brak efektów nie polecam

podsumowanie

firma hegonnee ma bardzo skuteczne klasyczne blaszki lecz eksperymentów nie polecam xD

bardzo niska cena mniejsze blaszki dostałem za 3 zl a te większe rozmiar 3 za 4zl

na temat seawolf sie nie wypowiem bo miałem tylko ta rybkę z blaszka :))))

[2012-08-04 10:49]

majkel330

Witam serdecznie! W kwietniu tego roku kupiłem zupełnie przypadkowo jedna blaszkę Honggee rozmiar 3. Była przeceniona i spodobały mi sie jej szczupakowe kolory. Przez miesiac lezała w pudełku, az pewnego dnia nic nie brało wiec postanowiłem ja przetestowac. Wynik był bardzo zadowalajacy :) Do tej pory złapałem na nia kilkadziesiąt szczupaków różnej wielkości, brały na nia równiez garbusy,byczki i rapy. Blaszka z napisem DELUXE działa i pracuje nienagannie do tej pory. Musze przyznac zre jest bardzo trwała.Kolory nie sa juz te same ale najwazniejsze ze wciaz skuteczna:) Dokupiłem ostatnio 3 kolejne sztuki - na prawde warto :) Pozdrawiam!
[2013-11-04 21:27]