Scopex na ryby karpiowate?

/ 13 odpowiedzi
Witam 
Wybieram się na ryby i kupiłem buteleczkę  scopexsu . I chciałem się dowiedzieć czy to jest na ryby karpiowate? Mam zamiar dodać  to do wody i rozrobić zanętę .
Diablo

Nie łatwiej wpisać  "scopex" w google niż nowy temat zakładać? Poza tym po co to kupiłeś skoro nie wiesz co to jest? Może to maść na hemoroidy?

Na ryby karpiowate głównie karpie. (2012/03/31 16:44)

DelTor0

Nie łatwiej wpisać  "scopex" w google niż nowy temat zakładać? Poza tym po co to kupiłeś skoro nie wiesz co to jest? Może to maść na hemoroidy?

Na ryby karpiowate głównie karpie.

:) trafione w 100% :)

(2012/03/31 17:02)

kaban

A "kto szuka ten znajdzie"... . (2012/03/31 17:26)

zawadzki

Jak ja kocham życzliwość użytkowników :) (2012/03/31 18:35)

DelTor0

Jak ja kocham życzliwość użytkowników :)

hihihi jakie pytanie, takie odpowiedzi :)

(2012/03/31 20:39)

kaban

Jak ja kocham życzliwość użytkowników :)

"Życzliwość" to jedno a "lenistwo" innych to zupełnie inna sprawa. (2012/03/31 20:40)

zawadzki

Idąc tą drogą to forum przestałoby istnieć. (2012/04/10 07:59)

tstaros

Koledzy,

trochę więcej życzliwości. Mnie też denerwuje, jak widzę na forum 20 raz temat "jaki kołowrotek do karpiówki" albo "jaka wędka na karpia" itp., itd. Ale młody kolega, początkujący, zadał pytanie, może nie najmądrzejsze, ale nie warto go zniechęcać wpisami typu, że to maść na hemoroidy. Jak komuś wątek nie odpowiada, to niech na niego nie odpowiada, a swoje uwagi zostawi dla siebie.

(2012/04/10 09:02)

u?ytkownik26223

Witam 
Wybieram się na ryby i kupiłem buteleczkę  scopexsu . I chciałem się dowiedzieć czy to jest na ryby karpiowate? Mam zamiar dodać  to do wody i rozrobić zanętę .

Najlepiej jak byś wkleił fotke z tą "buteleczką" bo może to być buteleczka z dodatkiem do zanęt jak i skoncentrowany atraktor do ciasta wędkarskiego. (2012/04/10 09:38)

Marciniak9

Pewnie kupiłeś DIP !

przed rzutem potrzymaj w nim kilka chwil przynętę. (2012/04/10 13:41)

JKarp

CześćScopex to zapach maślano-słodko-nasion. Powinien być wyczuwalny zapach zjełczałego masła. Jest dobrym dodatkiem na leszcze i karasie ( przynajmniej mi tak się sprawdził ). Należy zwrócić uwagę aby nie kupić jakiegoś przeterminowanego bo w niczym nie przypominał będzie w/w zapachu a nie znając zapachu oryginału łatwo dać sobie wcisnąć śmierdzący bubel.Fajne połączenie daje z zapachem wątroby lub zapachem skorupiaków: "scopex-lever" lub "scopex-schelfish".JK (2012/04/10 14:59)