Ścianka działowa z płyt karton-gips

/ 29 odpowiedzi
Piotr 100574

he he he ,no i Luxis wszystko na ten temat (2016/01/28 20:50)

luxxxis

he he he ,no i Luxis wszystko na ten temat

Tak kręcę płyty...taka technologia choć z lekka pancer:) Sam pewnie podobnie chlastasz ew z małymi modyfikacjami...Co nacja to odmienność w technologi,w polszy jak dostaniesz kierownika słuzbistę to tylko tak jak opisałem...inaczej protokołu odbioru nie da...Jeszcze sprawdzanie na płaszczyznę po poszpachlowaniu i kasiorka leciiiiiiiiiiiiii....:)Wełnę na poddasza tylko podwójnie chlastam-między krokwie siatkę nabijam z wiązałkowego z 2 cm od podbitki,potem wełna do wysokości belki a następnie w poprzek uszczelniająca mostki termiczne 5 knaufoska...Wełnę nawet pod ES -ami masz wtedy:) Tak mnie kiedyś majster do bani wrył i ani rusz inaczej...chyba że w budżetówce czy deweloperce-wtedy na żywioł idę...metry ino,zero precyzji ,wiesz jak jest zresztą....:) są zlecenia i zlecenia przecie...:)
(2016/01/29 15:52)

pstrag222

z całym szacunkiem Arturze ale mimo , ze się nie znam na płytach i nigdy raczej nie bede w tym pracował( zdrowie nie pozwala) to watpie aby wkręt w 12mm płycie utrzymał szafkę (2016/01/29 16:01)

odrofan

Ani ja nigdy nie pracowalem i raczej nie bede przy plytach gipsowych , ale pomagalem znajomym przy stawianiu i wieszaniu kuchni w mieszkaniu wykonczonym plytami gipsowymi ktore dostali od miasta - do wieszania szafek stosowali wlasnie takie systemy , czy po mojemu ,, adaptery \'\' pod wkrety . (2016/01/29 16:49)