Savage Gear Parabellum 279 7-23g

/ 7 odpowiedzi
do posiadaczy tego kija.próbował ktoś łowić tym kijem na gumy w granicach 5-12 gram.zwykłe zwijanie jak i opad?zakupilem ten kijek i wypowiem sie dopiero w maju,ale może ktoś już nim śmigał w ten sposób.ja bedę go testował w maju jak wyzej napisane na zbiorniku zaporowym o głębokości od 1-4metrów.pisza ze kijek genialny na bolki ale mam zamiar przetestować go na esoxach.bedzie współpracował z ryobi ecusima 4000vi tak mi sie udało wywazyc.gumy o rozmiarach od ok7-12cm.
użytkownik155838

http://www.fishing-test.pl/wdki/21-polecamy-wdk/318-savage-gear-parabellum-spin-279m7-23g (2015/02/12 11:19)

toki81

ten temat już czytałem,nieźle piszą,ale wolę posłuchać opinii kogoś kto na co dzień nim macha.fishing test bardziej kojarzy mi się z reklamą. (2015/02/12 15:21)

karpiu08

jezeli chodzi o opad to ta wedka nie sprawdzi sie w ogole. leje sie az po dolnik. jedynie szuranie po dnie nia obsluzysz jezeli chodzi o sandacza. (2015/02/13 11:21)

toki81

sandaczy nie planuje nim poławiać ewentualnie jako przyłów.na zbiornikach na których łowie jest ich bardzo mało.ten opad bardziej pod okonia mniejszymi przynętami ale zdarza sie że i szczupły walnie.widzę jednak że chyba nikt nim nie łowi w ten sposób.bedzie trzeba samemu to sprawdzić (2015/02/14 11:52)

mecenas

Wiesz kolego ja także chciałbym się coś więcej dowiedzieć o tym kiju ,bo ja głównie łowię sandacze ,a sprawdziłem już dwie wędki Mistrala wklejankę NAVIGATOR na którą wyjąłem Suma 170cm. A drugi to dragon Millenium na którego także świetnie się łowi i powiem że bardziej przypadł mi do gustu no i także udało mi się wycholować tołpygę ponad 31,5 kg i 138 cm.długości . Także czekam na opinie twojego kija.pozdrawiam. (2015/02/14 14:37)

toki81

powiem ci szczerze ze też śmigałem wklejanką dragonkiem x jig ponad 2 lata jednak z czasem kij mi sie wydał zbyt sztywny.dlatego padło na parabellum.na sucho wydaje sie być w miarę szybki a pod obciążeniem ładnie przechodzi w tzw parabolę.w maju okaze sie jak jest w realu chyba ze skorci mnie wcześniej na okonia.dodam tylko ze bedzie pracował na żyłce chyba że coś mi nie spasuje to plecionka.jeśli chodzi o wykonanie to bez porównanie z x jigiem.kij lżejszy,bardziej wyważony,przelotka przy kołowrotku dość duża i daleko odsunięta od blanku.mogę przypuszczać że przez to dalsze rzuty.ogólnie nieźle leży w ręce.takie stwierdzenie na sucho (2015/02/14 23:29)

toki81

po długim poszukiwaniu informacji i opinii wśród innych kolegów.mogę śmiało stwierdzić,że kij pod gume nie bardzo sie nada tym bardziej do opadu.jak napisał mi jeden z testerów tej firmy jest to idealny kij pod woblery i obrotówki[dzieki za info]także dzisiaj wędeczka została wymieniona na typową wędeczkę pod gumy.trafiło na team dragon feeling 275 6-21g.równie dobrze leży w ręce co savage a i waga podobna.akcja x-fast. (2015/02/16 12:01)