Zaloguj się do konta

Savage Gear Cannibal - podróbka czy oryginał?

utworzono: 2017/05/17 18:57
PikeOnly

Witam.

Zakupiłem przynęty SG Cannibal 10 cm kolor firetiger. Przynęty te jednak różnią się od klasycznych Cannibali które dotąd spotkałem, mianowicie:
- przynęta jest bardzo miękka,
- oko jest malowane, a nie przyklejane,
- są trochę inaczej malowane,
- nazwa SG występuje tylko na ogonku, nie na korpusie.
W załączniku dołączam zdjęcie przynęt - ta z główką jiggową to z pewnością oryginał, do pozostałych świeżo zakupionych mam wątpliwości. Proszę o pomoc i pozdrawiam. [2017-05-17 18:57]

PikeOnly

Dołączam jeszcze jedno zdjęcie, tym razem z bliskiej odległości dwóch gum, co do których mam wątpliwości. [2017-05-17 19:07]

Piotr73

Kolego na pewno są to oryginalne gumy czytałem w którymś artykule o ulepszone wersji tejże gumy poszperaj w necie Te nowe będą o niebo lepsze np.sztuczne oczy wypadaly a malowane nie,nowy rodzaj gumy-lepsza akcja itd. [2017-05-17 19:57]

Piotr73

Kolego na pewno są to oryginalne gumy czytałem w którymś artykule o ulepszone wersji tejże gumy poszperaj w necie Te nowe będą o niebo lepsze np.sztuczne oczy wypadaly a malowane nie,nowy rodzaj gumy-lepsza akcja itd. [2017-05-17 19:58]

luxxxis

Oryginalne sg-po lifcie. Podobny zabieg przeszły s4p-ściemniono kolor,guma stała się "inna", i czar firetigera prysł... [2017-05-18 09:41]