Zaloguj się do konta

Satysfakcja z wedkowania

utworzono: 2014/07/18 12:02

Do napisania tego postu sklonila mnie panujacy na forum trend do chwalenia sie swoimi zdobyczami . I wlasciwie nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt o miejscach ich polowow , jak i lowienia ciagle tych samych egzemplarzy.Do tej pory myslalem ze wedkarstwo to hobby pasjonatow polegajace na sztuce przechytrzenia ryb taktyka zwiazana z rozpoznaniem lowiska , doboru odpowiedniego sprzętu i zanęty pod dany gatunek . Czytajac wpisy ( glownie w grupach zamknietych skupiajacych jedynie wspolnych znajomych wspierajacych sie na wzajem i piszacych jedynie wzajemnie pochwalcze etiudy na temat tych jak dla mnie kontrowersyjnych sukcesow ) widze ze wedkarstwo przybiera u nas troche inne oblicze co mi sie osobiscie bardzo nie podoba ! [2014-07-18 12:02]

nizgor

To normalka tutaj, grupa która wylewa na siebie wiadro wazeliny i smaruje chwali się nie wiadomo czym. Ale zwróć im uwagę to ty jesteś amator.  [2014-07-18 12:14]

Sebastian Kowalczyk

Właściwie to miałem odpisać coś sensownego ale właściwie to nie wiem o co chodzi. Zawsze miałem problemy z czytania ze zrozumieniem :( [2014-07-18 12:14]

sebaworoch

Właściwie to miałem odpisać coś sensownego ale właściwie to nie wiem o co chodzi. Zawsze miałem problemy z czytania ze zrozumieniem :(

***** [2014-07-18 12:19]

Jędrula

No cześć Ernest ! Znowu TY ?! I znowu palisz opony ? Ojjjjjj , bo będzie znowu BAAAN :)))) [2014-07-18 12:47]

Wiem kolego ze piszesz ogolnie abstrakcyjnie i nie na temat , ale jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to po prostu nie pisz ! [2014-07-18 12:54]

Jędrula

Wiem kolego ze piszesz ogolnie abstrakcyjnie i nie na temat , ale jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to po prostu nie pisz !

Więc w temacie ! Dlaczego mam nie chwalić zdobyczy innych kolegów , szczególnie tych  , którzy łowią większe ryby i więcej ode mnie ?

[2014-07-18 13:00]

Sebastian Kowalczyk

Ja tam satysfakcję z wędkowania mam przeogromną. Najwięcej marudzą i czepiają się ci co łowią głównie przed klawiaturą.  Jadę na ryby. Narka (Chyba w temacie?) :D [2014-07-18 13:06]

Wiem kolego ze piszesz ogolnie abstrakcyjnie i nie na temat , ale jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to po prostu nie pisz !

Więc w temacie ! Dlaczego mam nie chwalić zdobyczy innych kolegów , szczególnie tych  , którzy łowią większe ryby i więcej ode mnie ?

Ale kto ci broni przemily kolego ! Niby w temacie ale jednak obok troche jak zwykle zreszta ! A akurat to ze inni lowia wieksze od takiego sztukmistrza wedki to chyba dla nikogo nie jest to zadnym newsem :) [2014-07-18 13:21]

Jędrula

Ale kto ci broni przemily kolego ! Niby w temacie ale jednak obok troche jak zwykle zreszta ! A

akurat to ze inni lowia wieksze od takiego sztukmistrza wedki to chyba dla nikogo nie jest to zadnym newsem :)

Hhehehe , jak zwykle , cały Ernest ! Mnie tu gonisz za posty nie w temacie a sam wyjeżdżasz z personalnymi wycieczkami . Jak zwykle pełen hipokryzji i pokrzywdzony przez wszystkich biedaczysko . No ale muszą być tacy na forum co rozbawiają do łez innych i robią robotę moderatorom , których serdecznie przy okazji pozdrawiam i puszczam oczko :))))))))))

[2014-07-18 13:28]

Ja raczej zadnych personalnych wycieczek nie urzadzam - raczej chyba przemily kolega w stosunku do moderatorow puszczjac oczka ? [2014-07-18 13:37]

darek-salamon

Do napisania tego postu sklonila mnie panujacy na forum trend do chwalenia sie swoimi zdobyczami . I wlasciwie nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt o miejscach ich polowow , jak i lowienia ciagle tych samych egzemplarzy.Do tej pory myslalem ze wedkarstwo to hobby pasjonatow polegajace na sztuce przechytrzenia ryb taktyka zwiazana z rozpoznaniem lowiska , doboru odpowiedniego sprzętu i zanęty pod dany gatunek . Czytajac wpisy ( glownie w grupach zamknietych skupiajacych jedynie wspolnych znajomych wspierajacych sie na wzajem i piszacych jedynie wzajemnie pochwalcze etiudy na temat tych jak dla mnie kontrowersyjnych sukcesow ) widze ze wedkarstwo przybiera u nas troche inne oblicze co mi sie osobiscie bardzo nie podoba !

W każdym facecie drzemie odwieczny instynkt łowcy doskonałego,chęć dominacji raczej nie szpanu.Zabawa jest zdrowa do puty  jak zdrowa jest rywalizacja .Poprostu chcemy być ważni i doceniani przez innych.Zauwazalni przez innych nie tuzinkowi.I tak jest wszędzie.Fakt z tymi rybami to przesadzają koledzy trochę na forum bo jakbym miał wszystkie moje foty z całego 36 letniego wędkowania wstawiać to bym forum zablokował.Mam się chwalić ze złapalem na treningu przed zawodami w trzy godziny  10 kg płoci?Po co miałem kibiców ,ludzi co to widzieli naocznie.To bym przesadził i to bardzo wstawiając zdjęcia na całą Polskę uwaga pan darek złapał ryby.Takich jak ja sa setki i się nie chwalą.Nawet rekordów nie zglaszają bo łowią dla siebie ,ja mam mieć satysfakcję ze tyle złowiłem nie ludzie ,ja mam to przeżywać i się cieszyć z mojego osobistego sukcesu bo uprawiając wędkarstwo to ja decyduję co łowię i jak.Miłością do naszego hobby nalezy się dzielić z innymi a szpanerka tu jest wręcz nie wskazana ,tylko pokora pokora i pokora.Ale skromności też nie zaszkodzi mieć w sobie trochę.Między  zdrowym fanatyzmem a chorym też jest cienka linia czy bariera.Niech się kolego chwalą ,może tym sposobem są bardziej dowartościowani.I myslą ze jak ich się ciągle chwali publicznie to czują się z tym lepiej.Od taka ludzka przekora. [2014-07-18 14:30]

kucus22

Oj a nie tak dawno niejaki kol. Ernest próbował bojkotowac ten portal zarzekając się jednocześnie, że kończy z działalnością na nim... widac ciągnie wilka do lasu:):):)
Szkoda tylko, że znowu ględzenie, wyszydzanie i naśmiewanie się z innych jest najważniejsze dla niego... nuda jak zwykle:P
[2014-07-18 15:42]

To też nie w temacie chyba - Twój mentor Cię natchnął do wypisywania tych bzdetów ?
[2014-07-18 15:53]

Proszę moderatora o wykasowanie wszystkich postów nie związanych z tematem ! - Osobnik  o nicku jedrula , jak i jego przydupasy beda sie starali temat uśmiercić a moja osobe skompromintować  [2014-07-18 15:58]

SVT

Szczerze pisząc! zauważyłem że na tym forum jest wielu lizusów, wazeliniarzy. Wielu smaruję ostro na innych, a jak zgłosisz naruszenie, to moderator, który jest ich znajomym - nie reaguje. To co napisał użytkownik zakładający ten wątek, ma całkowitą racje. Przechwalają się udają wielkich pogromców okazów. Ale niech pod każdą złowioną rybką napiszą " OKAZ ZŁOWIONY NA KOMERCJI ". Łatwizna podana na tacy. Kiedyś dokładnie dwa razy łowiłem na takim łowisku, nie miałem satysfakcji. Wiedziałem za każdym razem co złowię. Najlepszą atmosferę oddaję rzeka PZW, nigdy nie wiemy, co nam usiądzie na haku. Dlatego z dobrym sercem zapraszam na łowiska naturalne. ;) Pozdrawiam [2014-07-18 16:07]

misiakmm

Całe szczęście twojej osoby Erneście nie da się bardziej spompromitować niż sam sie kompromitujesz swoim ciągłym płaczem. Czy ty nie widzisz że wiekszość ma w poważaniu wypisywane przez ciebie wypociny? Powinieneś zmienić portal jesli ten nie pasuje twojej zacnej osobie. Niestety to niewykonalne bo z kazdego po kolei wywalają cie na zbity pysk i tylko tu możesz wrócić bez większych konsekwencji. Co do kompromitowania się oglądałem twoje fotki z wysuszonym na słońcu sumem i filmik z sumem podhaczonym za bok. Brawo Erni swietny przykład dajesz innym.  [2014-07-18 16:08]

Całe szczęście twojej osoby Erneście nie da się bardziej spompromitować niż sam sie kompromitujesz swoim ciągłym płaczem. Czy ty nie widzisz że wiekszość ma w poważaniu wypisywane przez ciebie wypociny? Powinieneś zmienić portal jesli ten nie pasuje twojej zacnej osobie. Niestety to niewykonalne bo z kazdego po kolei wywalają cie na zbity pysk i tylko tu możesz wrócić bez większych konsekwencji. Co do kompromitowania się oglądałem twoje fotki z wysuszonym na słońcu sumem i filmik z sumem podhaczonym za bok. Brawo Erni swietny przykład dajesz innym. 

Pokaż ten filmik - bo ja go nie znam ! [2014-07-18 16:11]

a oczernianie innych osób chyba w waszej grupie to standart !  [2014-07-18 16:13]

misiakmm

Chociaż z drugiej strony to nawet dobrze ze wpadłeś. Zawsze coś się dzieje jak jesteś wtedy nawet mi staremu zgredkowi chce się usiąść do klawiatury i coś napisać. Są tu na portalu jeszcze inne pajace ale nie są aż tak ciekawe i zabawne :))))) [2014-07-18 16:15]

misiakmm

a soryy to fotki z twojego fejsa a nie filmik no z takim sumem to bym nie paradował  [2014-07-18 16:19]

misiakmm

nieładnie  [2014-07-18 16:20]

misiakmm

a fotka z dwoma sumami na trawie? limit to chyba jedna sztuka? a może to jakieś łowisko specjalne?  [2014-07-18 16:30]

kucus22

Proszę moderatora o wykasowanie wszystkich postów nie związanych z tematem ! - Osobnik  o nicku jedrula , jak i jego przydupasy beda sie starali temat uśmiercić a moja osobe skompromintować 

Jasne kazdy kto ma inne zdanie, to przydupas i maniak starajacy sie skompromitowac biednego Ernesta:):)

[2014-07-18 16:39]

Nie jest to film - lecz zdjęcia ! - te ryby nie zostały zabrane , ale jak nawet czy łowiąc we dwójkę  złamaliśmy jakiś przepis regulaminowy ? Zresztą kol. ma swój własny świat z podobnymi sobie więc proszę o dyskutowanie z nimi , nie ze mną Drogi Panie ! [2014-07-18 16:40]

kucus22

a fotka z dwoma sumami na trawie? limit to chyba jedna sztuka? a może to jakieś łowisko specjalne?

Moze kol. ma liczna rodzinne do wykarmienia??;)
[2014-07-18 16:41]