Zaloguj się do konta

Sandaczowe miejscówki na Warcie

utworzono: 2012/03/01 21:08
wedkarz001

Witam was koledzy!Podzielcie sie informacja gdzie połowimy sandacza na warcie. Ja mam swoje sprawdzone miejsce na Czapurach niedaleko rzeczki Głuszynki. Ale brania są tylko przy pierwszych przymrozkach a latem ich tam niema niewiem dlaczego. [2012-03-01 21:08]

Kowal73

kolego ja sandała złowiłem w Baszkowie ,kolo Biskupic. moi znajomi też tam łowili i efekty ....OK.
[2012-03-01 23:37]

ZanderHunter

Cześć koledzy! Jeżeli chodzi o miejscówki to pewnie nikt dokładnie nie powie...najpilniej strzeżona tajemnica ale generalnie na Warcie jest dużo sandacza wiadomo są odcinki że może być go mniej staraj się w cieplejszych miesiącach szukać go na przelewach z wobkiem podczas nocnych eskapad...wszędzie tam gdzie będzie minimum 1m wody i piaszczysto kamienisto dno a powinien pojawić się mętnooki zbój:))

 W moim przypadku też miałem zdanie że na Warcie zero sandacza oczy dopiero otworzył mi kolega Tomek @Tomekoo którego pozdrawiam i myślę że nie jednego mętnookiego zbója upolujemy podczas nocnych letnich wypadów:))
[2012-03-02 11:35]

Tomekoo

a no pewno Andrzeju że nie jednego jeszcze wyflancujemy z Warty;)myślę że latem powinieneś kolego szukać ich na opaskach (obserwacja wody strasznie ułatwia łowienie:)przy niżówkach fajnie widać jak wpływają w zakola i tłuką narybek czerwiec -lipiec ,sporo ich stoi na kantach ostróg w zakolu prowadząc wobka wzdłuż główki można liczyć na niezłe sztuki:)zdarza się że stoją w zamulonych zakolach i są wtedy rybami pierwszego rzutu często z przypadku kiedy łowi się szczupaki:);) [2012-03-02 19:55]

ZanderHunter

a no pewno Andrzeju że nie jednego jeszcze wyflancujemy z Warty;)myślę że latem powinieneś kolego szukać ich na opaskach (obserwacja wody strasznie ułatwia łowienie:)przy niżówkach fajnie widać jak wpływają w zakola i tłuką narybek czerwiec -lipiec ,sporo ich stoi na kantach ostróg w zakolu prowadząc wobka wzdłuż główki można liczyć na niezłe sztuki:)zdarza się że stoją w zamulonych zakolach i są wtedy rybami pierwszego rzutu często z przypadku kiedy łowi się szczupaki:);)

Tomku lepiej już tego nie mogłeś przedstawić:)
[2012-03-02 20:11]

wedkarz001

Dzieki za podpowiedzi skorzystam na pewno z waszych porad! [2012-03-02 21:36]