Sandacze w rz. Warcie.

/ 7 odpowiedzi

  • konto usunięte

Na jaką metodę i na co byście łapali sandacza na warcie(oczywiście po 31 maja:). W zeszłym roku próbowałem na spinning i żywca i same okonie i szczupaki.
adam7


Witam Ja łapię je na martwą płotkę lub na ogonek z płoci ,rzadko stosuje ukleje .Metoda- oczywiście tylko z gruntu :) (2013/04/04 22:23)

zarowka


JA TEŻ Z GRUNTU NA PŁOTECZKE,OKLEJKE I UŻYWAM MIĘKKICH HACZYKÓW TYPOWO SANDACZOWYCH-BARDZO ELASTYCZNE CIĘŻARKI 30-40G I NA ZATOCZKACH BLISKO NURTU

POZDRAWIAM I POŁAMANIA W NOWYM SEZONIE (2013/04/04 22:38)

alejki


Ja tez z gruntu na małą rybkę, w ubiegłym roku mi się nie udało, miałem jeden odjazd ale sie balon zrobił i nie było opcji by zaciąć, jedynie ślady zębów zostały na rybce...
Generalnie nie nastawiałem się w ubiegłym roku na sandacza, ale w tym juz to zrobie :)
pozdrawiam i połamania (2013/04/05 14:01)

ZanderHunter


Tylko spinning...:) przynęta guma wobler lub kogut...co do tych 2 ostatnich w tym sezonie będę na nie "killował"...jak na razie guma pozostaje bezkonkurencyjna...w ubiegłym roku różnica między złowionymi w rzece Warcie np. szczupakami a sandaczami wychodzi 1:10 na konto sandacza...:)


P:) (2013/04/05 14:31)

wartoslaw


Zdecydowanie spining;) Najlepsze są gumy, dobre woblery, a koguty ponoc rewelacja chociaż ja ja nie próbowałem. Spróbuj łowic głównie wieczorami i po zmroku wtedy brania są najlepsze. Powodzenia;) (2013/04/06 22:26)

wedkarz001


Mam nadzieje Andrzeju że moje kogutki przyniosą Ci nie jednego mętniaka. Pozdrawiam. (2013/04/07 21:01)

FishingAddict


Ciekaw jestem czy lowi ktos sandacze na odcinku pomiedzy Luboniem a Puszczykowem? (2013/04/09 00:20)