Zaloguj się do konta

Sandacze w jeziorach

utworzono: 2011/09/25 16:06

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

darek972

Życzę Wszystkim pięknych świąt :)
[2011-12-23 21:22]

ZanderHunter

No to Panowie na mnie też przyszłą pora;)
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnej atmosfery przy stole wigilijnym, pod choinką wymarzonego kijka z pracowni, a na przyszły rok minimum dziesięciu metrówek:0 Na łba oczywiście!!!
 
    Też się przyłączam do życzeń:))

Ps.Kijek już mam także jeszcze te metrowe smoczyska zostały w marzeniach.

Pozdrawiam Andrzej.
[2011-12-24 12:28]

Iras1975

Ja dzis się "kiszę" w pracy ale jest nadzieja bo do 13stej :) zaraz wypalę choć na godzinkę potrzymać spina :)

Pozdrawiam!

[2011-12-24 12:50]

Zibi60

Przyłączam się do życzeń dla wszystkich kolegów. Mnie się marzy od kilku lat metrówka, może w przyszłym roku... tylko trzeba o tym pomyśleć jak wstanie pierwsza gwiazdka w Wigilię.
WESOŁYCH ŚWIĄT !
[2011-12-24 15:00]

Tomekoo

Wesołych Panowie!Ja już te marzenie miałem o metrówce omal nie spełnione ale wygrała ciężką robotę dwa razy...
Pozdrawiam Taaakiej ryby! [2011-12-24 16:59]

robban

Wczoraj w starym roku ,bylem na rybkach. Bez ryby ale z nowym doswiadczeniem. Zapraszam na bloga , na ktotki opis wypadu. [2012-01-01 12:15]

robban

Witam Wszystkich serdecznie. Powoli widac, ze zima nam chyba odpuscila. U mnie , robi  sie coraz mniej lodu. Wiec  w niedlugim czasie bedzie trzeba, zabrac sie za lowienie. Jak sytuacja w waszych lowiskach i kiedy planujecie pierwszy wypad na rybki. [2012-02-28 17:22]

robban

Dzisiaj po pracy bylem zobaczyc u mnie nad jeziorkiem. Wy koledzy ,co niektorzy juz wedkujecie. Ja bede musial jeszcze poczekac. A, wyglada to tak.  [2012-03-20 17:08]

robban

[2012-03-20 17:08]

robban

[2012-03-20 17:09]

ZanderHunter

Faktycznie Robercie można by połapać jeszcze po lodem u Ciebie...:)))

P:)
[2012-03-20 17:48]

Robert a co Ty robisz na tych zdjęciach bez podlodówki?! Toć masz jeszcze szanse dobrać się do łusek niejednemu pasiakowi. Pisząc pasiak mam na myśli takiego +50 cm :)
[2012-03-20 18:24]

robban

Na lod , wszedl moj kolega. Ja wolalem zrobic zdjecia  :) Niby lod ma jesze nascie centymetrow , ale ryzykowac nie ma co . Lod pracowal caly czas , przez ta chwile spaceru. Jest mnostwo pekniec , nie wiem czy by znalazl sie jakis smialek ,aby jeszcze przereble pokrecic. ;) ja bynajmniej nie pisze sie na to. Wolalbym , jezcze polapac w tym roku sandacze.Jedno co moge , to pozazdroscic Wam panowie mozliwosci wedkowania. Co kraj to obyczaj :)))) [2012-03-20 18:31]

robban

Witam wszystkich sandaczowcow. Dzisiaj pozwolilem sobie , wyskoczyc do mnie na jeziorko na rybki. Wypad byl spowodowany checia przetestowania kurczaczkow ktore , ukrecil mi kolega Irek i kurczczkow ktore ,sam stworzylem. Wedkowanie bardziej polegalo na zabawie kogutami. Bawilem sie troszke przy brzegu i patrzylem na zachowanie sie kurakow. Fajnie wygladaja w wodzie i sie zachowuja. Kazde piorko pracuje rewelacyjnie. Nigdy sie nie spodziewalem, ze mokry kogut wyglada w reku zbity , tak jak by go pies wymemlal. A , po wrzuceniu do wody zmienia sie jakby , ktos dotchnal go rozdzka. To kogutowanie to fajna sprawa ogolnie , ale musze nauczyc sie obslugiwac wedziskiem ! Moze wtedy bede mogl liczyc na jakiekolwiek wyniki. A , tym czasem pozostane przy nauce. Jezeli sa w srod Was osoby ktore ta , technike opanowaly ,to prosilbym o wsparcie ? Zalezy mi na tym , na co zwrocic uwage podczas lowienia ta technika i wogole. Pozdrawiam wszystkich. [2012-04-01 15:18]

robban

Witajcie. Wlasnie wrocilem z rybek. Pierwszy wypad w tym roku lodka. Pogoda byla ,bardzo sprzyjajaca. Cieplutko ,swiecilo sloneczko, woda lusterko. Potem zaczelo troszke powiewac i woda sie pomarszczyla. Jak na pierwszy wypad w tym roku ,to katastrofa. Zadnej wyciagnietej rybki. Jedno pobicie u mnie , i u kolegow przy lodce branie , u jednego i drugiego. Rybki byly juz na kiju. Ale po chwili sie spiely. Nawet nie wiemy co to bylo. Podejrzewamy ze okonki. Ja cwiczylem kogutami. :) Mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie lepiej.  [2012-04-15 14:29]

robban

Witam. Dzis poraz kolejny w tym roku bylem na rybkach. Na jeziorku na ktorym lubie wedkowac. Dzis zlapalem trzy sandacze i jednego szczupaka. Rybki wrocily do wody. :) Sandaczyk na zdjeciu ma 61cm. i 2,71kg. Teraz proba zlapania iwkszego, ale to nastepnym razem. [2012-05-17 15:03]

Bernard51

Nie rob nam apetytów bo u nas jeszcze musimy sie wstrzymac do1-szego
co prawda juz nie dlugo ale im blizej tym dluzej .
[2012-05-17 16:39]

ZanderHunter

Nie rob nam apetytów bo u nas jeszcze musimy sie wstrzymac do1-szego
co prawda juz nie dlugo ale im blizej tym dluzej .



U mnie koledzy moje oczy robią się pomału mętne...D-Day nadchodzi wielkimi krokami...:)))

P:)

[2012-05-17 22:41]

Witam. Dzis poraz kolejny w tym roku bylem na rybkach. Na jeziorku na ktorym lubie wedkowac. Dzis zlapalem trzy sandacze i jednego szczupaka. Rybki wrocily do wody. :) Sandaczyk na zdjeciu ma 61cm. i 2,71kg. Teraz proba zlapania iwkszego, ale to nastepnym razem.

No i taki z Ciebie Kolega?! Ty już łowisz i nas wyposzczonych przez 5 miechów jeszcze wkurzasz takimi zdjęciami?! Oj nie ładnie Kolego Robercie, nie ładnie;) Pozdrawiam i życzę na początek sezonu +80!
[2012-05-17 22:57]

robban

Fajnie by  ylo miec na kiju +80. !! Jutro znow bedzie polowanie na metnookiego. Zobaczymy co tym razem bedzie. Ale, to juz jutro.  [2012-05-18 17:47]

haja

Sandacz już bierze. Przy łowieniu szczupaka się wieszają. Ładne. Biorą za koniec wargi, jakby przeganiały intruza. Dlatego w znakomitej formie wracają do wody.
[2012-05-18 19:14]

Fajnie by  ylo miec na kiju +80. !! Jutro znow bedzie polowanie na metnookiego. Zobaczymy co tym razem bedzie. Ale, to juz jutro. 

No to mogę życzyć tylko połamania Robercie!
[2012-05-19 00:19]

Zibi60

Robert, musisz się tak nad nami znęcać.Ale poczekaj, ja już oczekiwanie przeliczyłem na minuty.!
[2012-05-19 08:51]

Iras1975

Witam. Dzis poraz kolejny w tym roku bylem na rybkach. Na jeziorku na ktorym lubie wedkowac. Dzis zlapalem trzy sandacze i jednego szczupaka. Rybki wrocily do wody. :) Sandaczyk na zdjeciu ma 61cm. i 2,71kg. Teraz proba zlapania iwkszego, ale to nastepnym razem.


No to mamy nowego "koguciarza".:) Tak trzymaj! [2012-05-19 11:21]

ZanderHunter

    Koledzy zaczęło się wielkie odliczanie!... jeziorowe smoki czekają w końcu czas spojrzeć sobie prosto w oczy...:))) jak przygotowania u Was...?

P:)
[2012-05-31 17:29]