Zaloguj się do konta

Sandacza-przynęty i miejscówki

utworzono: 2010/07/27 20:09
adamoso123

Witam mam pytanie?? Na co sandacz się skusi najlepiej i gdzie łowić?? Dokładnie to chodzi mi o to ,że mam trupki w zamrażalce : kiełbie,płotki,jazgarze,wzdręgi i uklejki. Mam też rosówki. Łowisko wygląda tak, znajduje się ono przy samym moście 2 3 metry od brzegu jest 1,5 m. Potem szybki nurt i wyspa z filarem od wyspy po środku rzeki ciągnie się pas piasku 0,1-0,4 m głębokości oczywiście tym bliżej brzegu tym głębiej. W ostrym nurcie są kamienie i trochę roślinności. Więc moje pytanie jest następujące od której do której gdzie łowić i na co ?? [2010-07-27 20:09]

gruby0113

Najlepiej w nocy ale i w dzień są efekty jeżeli martwa to ukleja no i oczywiście jazgor.Ale to moje zdanie może ktoś da ci inne wskazówki.pozdro
[2010-07-27 20:38]

mozesz zasiasc rano przed switem kiedy jest jeszcze ciemno i podac jako przynete fileta albo rybke ktorej jest duzo w lowisku - na to czy beda brac sklada sie wiele czynnikow i okolicznosci  - cisnienie atmosferyczne - poziom wody - stopien zamulenia wody itp
sandacz potrafi miec takie dni ze majac przynete kolo siebie bedzie ja
ignorowal - a czasem mozna miec 10 bran - musisz sam sobie wytypowac lowisko i  probowac - i podobnie z przyneta bo na przyklad umnie bierze na okonia a tam moze na ukleje - pzdr
[2010-07-27 21:52]

adamoso123

Właśnie łowiłem w tym miejscu co mówiłem i siedziałem może 2 godziny. zwinąłem się bo padało ,ale złowiłem jednego okonia 0,5kg, miałem 2 brania na ciężko i do tego ukleję i płoć. Łowiłem na rosówki :D [2010-07-27 23:00]

bubu22

a gdzie łowisz?? okolice łowicza [2010-07-28 16:51]