Sandacz! ( okolice Bydgoszczy )

/ 6 odpowiedzi
Witam wszystkich :) Czy jest ktoś w stanie polecić mi jakieś jeziorko,kanał bądź rzeczkę  ,na której mam duże szanse upolować sandaczyka :)  z góry dziękuje za odpowiedzi ;)
grisza-78


http://www.forum.wedkuje.pl/f,sandacz-w-noteci,688594,0.html


Jak widzisz niedawno pytał o sandacza Grzegorz. Chyba wędkarze z okolic Bdg niechętnie udzielają wskazówek odnośnie sandacza. Może spróbuj na Zalewie Koronowskim, jez. Stoczek, czy Piaseczno. Pozdro. (2013/10/10 15:55)

Polti88


Siema :-) o dużych szansach na złowienie sandałka to raczej trudno mówić, ale jakieś są ;-)Na pewno zgodzę się z Grześkiem że na zalewie warto popróbować ale skupiłbym się na Piasecznie. Ponad to masz Brdę w której też raz po raz padnie jakiś sandałek ale bardziej jako przyłów i zdarza się to raczej rzadko. Poza Zalewem i Brdą ja wiem o dwóch jeziorach w których na bank są sandacze i bywają też ładne sztuki po parę kg a są to Kusowo i Pakoskie. Tam sandałki są na 100%. Oczywiście na jeziora i zalew to jest sens jechać jeśli masz jednostkę pływającą i obowiązkowo echosondę, bez tego szkoda czasu i lepiej się skupić na rzekach.Z poza naszego okręgu no to oczywiście jest jeszcze królowa czyli Wisła w której jest duża szansa na mętnookiego no ale tak jak mówię to już nie nasz okręg więc trzeba "wybecalować" parę PLN żeby połowić :-)Ogólnie tyle z mojej strony, jeśli uda Ci się gdzieś jakiegoś dostać to koniecznie się pochwal :-)PozdrawiamSeba (2013/10/10 16:21)

jacolan27


przyjedz na odre do wrocławia,to połowisz (2013/10/10 18:19)

grzegorz not


Swego czasu czytałem gdzieś, że sandacz jest w Jezuickim dużym (chmielniki) ale tak jak kolega wyżej pisał bez łodzi i echo szkoda czasu. Na pewno jest w Noteci...w tym sezonie mam ich na koncie 23 sztuki ale niestety tylko dwa wymiarowe. (2013/10/10 23:25)

killerwzgw


Dziękuje kolegom za odpowiedzi ;) jeżeli chodzi o technikę to bardziej grunt i żywiec ale planuje na przyszły sezon ruszyć ze spinem ;) jakby skubnął jakiś sandałek oczywiście pochwalę się kolegom :) pozdrawiam ! (2013/10/11 02:26)

grzegorz not


Jeśli grunt to jak najbardziej zapraszam nad Noteć:-) (2013/10/11 13:28)