Sandacz w Warcie

/ 4 odpowiedzi
Witam w tym sezonie mam zamiar rozpocząć przygode z sandacze i tu moje pytanie gdzie jest dobre miejsce na sandacza okolice Poznania ? pozdr
mariusz17


Witam w tym sezonie mam zamiar rozpocząć przygode z sandacze i tu moje pytanie gdzie jest dobre miejsce na sandacza okolice Poznania ? pozdr

Witaj.                                                                                                                          Sandacz jest na warcie ale złowienie go to ciężki kawał chleba.  (2014/01/05 21:19)

wedkarz001


Ciężka sprawa. Moje miejscówki z mętnym po prostu opustoszały a łowię w okolicach Czapur. Może spróbować w dół rzeki? (2014/01/07 07:41)

ignacy-nowicki


Słyszałem o Obrzycku . Może tam jest sandacz ? (2014/01/07 15:39)

roman76


ignacy-nowicki
Witam , mam pytanie gdzie można złapać sandacz w Warcie . Chodzi mi głównie w okolicach Poznania ,może być pare kilometrów dalej . Najlepsze by były jakieś główki albo opaski i powiedzcie na co sandacz bierze w tej rzece i gdzie go szukać . W październiku byłem w okolicach Wiórek ale wpadł mi tylko jeden szczupaczek , a ten sezon mam zamiar całkiem poświęcić sandaczom stąd moje pytanie ;) dzięki i pozdrawiam (2014/01/09 18:35)