Sandacz - ok. Kostrzyna nad Odrą

/ 5 odpowiedzi
witam forumowiczów po świętach mam takie pytanie czy ktoś w okolicy kostrzyna nad odrą kaleńska, chlewic, żwirowni chlewice, porzecza złapał lub miał chociaż kontakt z tą piękną rybą?
Ja miałem jeden w Górzycy ale niestety maluch.
u?ytkownik58874


Cześć :)Jasne że są sandacze,głównie na wysokośći Kaleńska i Szumiłowa..lecz znajdziesz je tylko na kilku główkach :D Przed Górzycą też są fajne miejsca zraz na pierwszym zjezdzie za rondem na Skwierzyne :)Pozdrowionka  (2013/12/29 16:06)

lukasz-dlubis


Dzięki kolego za wskazówki.W następnym sezonie na pewno będę obławiał te rejony:). (2013/12/29 19:10)

u?ytkownik58874


Dzięki kolego za wskazówki.W następnym sezonie na pewno będę obławiał te rejony:).

Nie mam za co :) Główek nie zdradze wiadoma sprawa ;),ale wybieriaj te z basenami o żwirowych i piaszczystym dnem.Powodzonka :) (2013/12/29 19:27)

lukasz-dlubis


Wiadoma sprawa.Na kaleńsku trochę poławiałem feederem właśnie na plaży pomiędzy główkami więc podejrzewam że tam są mętne:) (2013/12/30 07:38)

Piotr73


łukasz znam glowki od Kostrzyna do slubic a nawet jeszcze dużo dalej bardzo dobrze i co roku lowie regularnie na tych samych glowkach sandacze sa rozne od 20do90cm(tylko 1 trafil mi się większy)i jedno jest pewne jest ich co raz mniej ale od września nie ma problemu żeby zlowic sandałka zmieniaj często przynęty a dopiero później walcz z obciążeniem i efekty przyjdą same (2014/01/04 19:23)