Sandacz Narew Nowy Dwór Mazowiecki lub treningowo

/ 4 odpowiedzi
witam
chcialbym sobie potrenowac z sandaczami   i z tad moje pytanie czy ktos wie gdzie znajde glowki lub inne dogodne miejsca sandaczowe jak w tytule
pozdrawiam i z gory dziekuje

tomek73t

http://www.wedkuje.pl/lowisko,okunin-nad-narwia,13439 ale niewiem jaki stan wody bo być możę są zalane jeszcze niedaleko Nowego Dworu jakies 10 km w dół nad wisłą w miejscowości Grochale jest około 10 główek aby tam dojechać musisz skręcić za żelaznym mostem w kazuniu jadąc od Nowego Dworu w prawo, ale niestety nie znam dokładnie drogi jak tam dojechać, kiedyś tam łowiłem ale przepływaliśmy łódką z Zakroczymia no i przy moście w kazuniu też jest jedna główka (2011/08/22 16:00)

kryniu78

o grochalach slyszalem ze  sa tam piekne ryby
jednak o syfie ktory tam plywa tez kraza legendy:)    Za to podoba mi sie ten okunin co zaproponowales wybiore sie tam w weekend. Mam nadzieje ze nie bedzie padalo i woda opadnie (2011/08/22 19:33)

fryc2003

Daruj Sobie Okunin w weekend jest tam las gruntówek, nie ma gdzie połowić na spining. Jak główki są odkryte to stoją i na główkach, chyba że dobrze leje to może i gdzieś znajdziesz miejsce. Ogólnie fajne miejsce, ale na późną jesień lub z łódki. A tak to jest jedno wielkie wesołe miasteczko łowiących na grunt. Byłem tam w ostatnią niedzielę i dość często tam zaglądam, ale w tygodniu jak mam troszkę czasu. (2011/08/22 20:54)

kryniu78

kurcze troche mnie zdolowales tymi gruntowkami. W takim razie gdzie proponujesz podjechac (2011/08/22 21:08)