Zaloguj się do konta

Sandacz na spinning-bierze też w dzień?

utworzono: 2011/06/16 12:57
barrakuda81

Nie jestem fanem wstawania z łóżka o 2 w nocy więc chciałbym wiedzieć czy jest szansa upolować sandacza na spinning w ciągu dnia a nie tylko nocą,o brzasku i wieczorem.Chodzi mi głównie o wiślane obyczaje tych ryb. [2011-06-16 12:57]

Jasne i to nieźle. [2011-06-16 13:00]

Chomikus

Zgadzam się z moim przedmówcą w 100% . Jak znajdziesz się w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze to możesz trafić na niezłe eldorado :)
Parę lat temu ... samo południe ,żar lejący się z nieba ... oj działo się wtedy działo  :)
Aż miło powspominać tamte czasy
[2011-06-16 13:38]

michol

Dokładnie zgadzam się z przedmówcami. Co roku mniej więcej w lipcu wędkowanie zaczynam około godziny 11 najlepsze brania są około godziny 13 następne około 18.
Więc śmiało kij w dłoń i nad wodę.
[2011-06-16 14:30]

wszystkie moje sandacze złowione są za dnia, mowa oczywiście o spiningu, i nie ma reguły , nawet w południe zdarzały mi się  złowić większe sztuki, życzę powodzenia .......... [2011-06-16 14:32]

xxxxjacekxxxx

Witam wszystkich, czy jest możliwość skutecznie łowić sandacze w dzień na spining? [2017-10-28 22:01]

JOPEK1971

Oczywiście. [2017-10-28 22:34]

Sith

Witam wszystkich, czy jest możliwość skutecznie łowić sandacze w dzień na spining?
Włączyłeś się do tematu, ale poczytać wcześniejszych postów już nie łaska! Gdybyś pofatygował się przeczytać temat od początku, raptem 4 posty, nie zadałbyś głupiego pytania! ;>
  [2017-10-29 09:47]

jabberwokie86

Witam wszystkich, czy jest możliwość skutecznie łowić sandacze w dzień na spining?
Włączyłeś się do tematu, ale poczytać wcześniejszych postów już nie łaska! Gdybyś pofatygował się przeczytać temat od początku, raptem 4 posty, nie zadałbyś głupiego pytania! ;>

Kolega akurat założył nowy temat, który później został z tym połączony przez adminów;) Co nie zmienia faktu, że mógł użyć wyszukiwarki zanim zadał to pytanie...
  [2017-10-29 12:15]

Ultraboat

Oczywiście ze tutaj nie ma żadnej zasady, wieśzosć moich dobrych łowów odbywało się za dnia, w szczególności wczesnym popołudniem. Kwestia taktyki i samego miejsca. [2017-11-12 09:19]

cyprinus m

Oczywiście  zgadzam się. 
  [2017-12-03 23:25]

cyprinus m

Oczywiście  zgadzam się. 
  [2017-12-03 23:27]

gozdek 12

Oczywiście zgadzam się.

[2018-09-10 00:06]

gozdek 12

cyprynius m fajny sweterek brawo TY (to 100% wełna?) pozdrawiam!!!! [2018-09-10 00:09]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia