Sandacz łowiska sandaczowe okolice Bydgoszczy

/ 7 odpowiedzi
cześć,
czy ktoś z forumowiczów z powodzeniem (świadomie) łowi sandacze w okolicach Bydgoszczy?
Jeżeli tak to prosił bym o porady, gdzie i jaką metodą łowicie.

Sandacz jest rybą która mnie bardzo intryguje i chciałbym mieć możliwość zmagania się z nim, niestety nie wiem gdzie się na niego zasadzić...
wojtas8610


Witam szanownego kolegę.
Mieszkam w Bydgoszczy i też bardzo intryguje mnie sandacz.... trochę na forach poczytałem i informacje różne mam i wiem że sandacza w okolicach bydzi jest sporo tylko trzeba go łowić w nocy a nie mam z kim wybrać się na taką zasiadkę bo samemu trochę niebezpiecznie....
Jeśli kolega chciałby się wybrać na nockę na rybki może się dogadamy...
pozdr (2011/08/08 12:06)

klensnik


Jestem ciekaw, czy połów się udał? (2011/08/10 18:49)

retek


witam kolegę o jakich łowiskach piszesz, wody pzw czy jakieś inne.

pozdrawiam

Waldek

(2011/08/10 21:16)

gozdzias


Witam!Ja z powodzeniem lowilem w tamtym roku sanki na Wisle.Nie byly to jakies wielkie sztuki ale byly..Nie jezdze juz bo nie mam z kim a kolega z samochodem(czyms trzeba dojechac)za granica siedzi.pzdr (2011/08/12 08:05)

richi


Witam.Kiedyś holowałem sandacza na Starym Kanale bydgoskim od strony Łochowa na kopyto. Zerwał się tuż przy brzegu. (2011/08/12 08:34)

retek


orientuje się króryś z kolegów jak wygląda sytuacja na wiśle,cchodzi mi konkretnie bardziej o białą rybę najbadziej o leszcza jak również z drapiazników o sandacza .Gdzie się udać na te ryby w okoliccach bydgoszczy.

pozdrawiam .

 

(2011/08/15 20:49)

grzegorz not


Odkopię nieco stary temat...czy ktoś z powodzeniem próbował łowić zanderki na kanale Bydgoskim? (2013/09/15 14:05)