Zaloguj się do konta

Sandacz. Jak złowić?

utworzono: 2011/09/03 11:10

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

kamil0704

witam. wędkuje juz od dobrych 10 lat ale od mniej wiecej 4-5 lat zaczalem lowic na zbiorniku zaporowym w Nieliszu. od niedawna zaczalem sie interesowac ryba taka jak Sandacz. no ale jest maly problem bo nigdy nie lapalem tego drapieznika ani nie udalo mi sie przypadkowo zlapac poniewaz szczupaki lowie na zalanych lakach a z tego co czytalem sandacz tam nie przebywa. jesli chodzi o metode gruntowa to chcialbym sie dowiedziec jak zestaw i jak zbroic martwa rybke. dostepne mam tylko plotki i kielbie, ewentualnie filet z karasia. przejdzmy do spinningu. wiem ze sandacze lowi sie jakos z opadu ale w jaki sposob rozpoznac ze przyneta uderza o dno? powiedzcie mi jakie kolory stosujecie na miesiac listopad, grudzien? wlasnie mam zamiar w tych miesiacach zapolowac na tego drapieznika. powiem jeszcze ze dno jest piaszczyste i kamieniste. prosze was o pomoc. pozdrawiam Kamil [2011-09-03 11:10]

Zapisz się do tej grupy: http://forum.wedkuje.pl/post/wrzesniowe-smoki/330432/0#to wszystkiego się dowiesz.... [2011-09-03 11:20]