Zaloguj się do konta

Sandacz Dragon V-Lures

utworzono: 2011/03/07 16:10
z123454

Witam, już dziś zrobiłem zakupy na czerwcowego sandacza yyhhh aż tylko czekać :D i to moje gumy http://www.firmadragon.pl/strony/oferta/vlures/vlures-lunatic.html model P-SM 10 cm i model S-20-101 8 cm czy dobre będą te przynęty na Wiśle w Warszawie ? aaa i kupie atraktor Dragon V-Lures na Sandacza pozdrawiam...
[2011-03-07 16:10]

czerwcowy0520

Witam Cię kolego. Nie chce Cię martwić, ale testowałem akurat lunatica na łowisku sandaczowym i bez żadnych efektów. Aczkolwiek tostowany był na wodzie stojącej i wolno płynącej i wg mnie na tego typu łwoisku jego praca nie jest zbyt zadowalająca. Byc może na wiśle się sprawdzi, ale myślę że powinieneś posuzkać czegoś o znacznie lepszej pracy np mambe. Typowa guma sandaczowa o wyraźnej pracy części ogonowej. Ja osobiście zakochałem się w gumach Mikado Fishunter. Pracują idealnie niemal w każdych warunkach a ich gama kolorystyczna jest bardzo bogata. Testowałem nawet w bardzo trudnym łowisku...woda koloru kawy z mlekiem, a efekty były nawet na kolory których normalnie nikt by w takich warunkach nie zastosował...
[2011-03-07 16:40]

z123454

Ha dzięki za odpowiedź i życzę dalej łowienia sandałków chyba kupię sobię koguty bo słyszałem że to Bomba Nuklearna na sandacze !!!
[2011-03-07 17:02]

Kolega czerwcowy0520 ma sporo racji co do pracy tej przynęty w większych rozmiarach na wodzie stojącej, ale te poniżej 10cm pracują w każdej wodzie rewelacyjne. Sam testowałem w zeszłym sezonie te gumy i to te większe i muszę napisać, że nie było lepszych na moje wiślane nurtowe sandacze. Dobre też były 8,5 cm i 10 cm Fatty. [2011-03-07 17:15]

czerwcowy0520

No ja właśnie tez szykuje się do sezonu sandaczowego. Rozglądam się właśnie z ajkaimś kijaszkiem no i wiadomo przynętami. Myślałem własnie o czymś z V-Lures, ale z Lunatica zrezygnuje jako że moje sandacze łowie w stojącej wodzie także myślę że wybór padnie na mambe i wieksze modele Fishunterów. Aha i zapomniałbym o bardzo niedocienianej gumie Relaxa model Jumbo.
[2011-03-07 17:20]

czerwcowy0520

A jesli chodzi o koguty to ja osobiście nie łowie. Trzeba do nich miec już konkretny kijek o dosyc sporym C.W. poza tym, wg mnie na początek lepiej nauczyc się łowić gumami techniką opadu, żeby potem przejść na koguty.
[2011-03-07 17:40]

Rybczan

Witam.

Ja tez je testowałem i na Wiśle i na wodzie stojacej i jakoś mi nie przypadły do gustu ale autorytetem w sandaczach nie jestem ( jeszcze :). Natomiast mam spora gamę przynęt Mikado fishunter i sa super a na szczupaki pierońso skuteczne ( woda stojąca). Pozdro

[2011-03-07 18:16]

z123454

Czyli mam wniosek żeby używać gumek Dragon V-Lures Mamba i te Gumy Mikado a możesz mi kolego Rybczan powiedzieć jakie to były kolorki albo dać link do tych gumek i powiedzieć który to model ?
[2011-03-07 18:31]

czerwcowy0520

standard to białe z czarnym grzbietem lub czerwonym, ewentualnie perłowe. Do tego mixy np z czerwoną główką. zaopatrz się też jakieś w kolorze zielonym a'la okoń. Bardzo skuteczne na sandacza są fluo czerwone całe lub z czarnym grzbietem, a na zatoczki o piaszczystym dnie numerem jeden są w kolorach kiełbia i jazgarza. Myśle że kolega Rybczan sie ze mną zgodzi
[2011-03-07 19:01]