Sandacz 112 cm, 14 kg. z Rożnowa.

/ 11 odpowiedzi
http://www.ww.media.pl/?page=Structure&id=5&nid=308

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

WLAD666

http://www.ww.media.pl/?page=Structure&id=5&nid=308 (2014/11/28 10:13)

barrakuda81

Piękny!!!Życie jest niesprawiedliwe!Tylu chłopaków gania po zaporówkach ,rzekach i jeziorach, marznie ,moknie za tym metnookim i nieraz jest kiepsko z wynikami a tu proszę!Panowie na leszczyka wyskoczyli i taki traf!I co jest najważniejsze w wedkowaniu?Oprócz wiedzy, umiejętności i sprzętu trzeba też miec farta i tyle.Ciekawe czy wrócił do wody (od razu mówię że nikogo nie osądzam:-)) bo mnie to byłoby cholernie żal usmiercić taką wspaniałą rybę.W życiu bym tego nie zrobił!Cudowny okaz i gratulacje dla łowcy mimo że moim zdaniem to oczywisty przyłów.Ja z dwa razy mniejszego bym sie ucieszył... (2014/11/28 10:30)

kaban

Jak dla mnie kolejny fakt potwierdzający tezę ,że w wędkarstwie reguł nie ma ,a reszta to tylko doświadczenie i jakby nie było doza przypadku , szczęścia i tzw fartu. (2014/11/28 11:18)

ulspin

Piękna sztuka. (2014/11/28 12:35)

Bernard51

Jak dla mnie kolejny fakt potwierdzający tezę ,że w wędkarstwie reguł nie ma ,a reszta to tylko doświadczenie i jakby nie było doza przypadku , szczęścia i tzw fartu.

Tak Grześku nie ma reguł które można przewidzieć, mnie to osobiście nie rusza bo takich przypadków w miesiącach letnich miałem parę: połowa śliwki węgierki 86cm, 4 pinki 78 cm i na ciasto przy zachodzie słońca 76cm. Ale też jest faktem że na Rożnowie już padło w ostatnich latach parę sztuk ponad metr, nie wszystkie były tu prezentowane. Czyli ten zalew jeszcze nie jest całkowicie wyeksploatowany z sandała. (2014/11/28 13:14)

marciin 2424

Piękna bestia . Ten gatunek zainteresował mnie wzeszłej jesieni jak do tej pory bez kontaktu. Trochę czytam na ten temat i możliwe ,że mam marne wyniki gdyż rzeka na której łowię od dwóch lat utrzymuje niski poziom wody ,a co za tym idzie jej przejrzystość jest dobra czego sandacz niby nie lubi . Wyniki marne to i tłumaczenia trzeba szukać :)
Gratulacje dla łowcy :) (2014/11/28 20:07)

notaki

Piekny. Naprawde ! 
(2014/11/28 21:46)

Pawelski13

Z artykułu wynika że ryba odzyskała wolność. Brawo i szacun dla łowcy. (2014/11/28 23:46)

notaki

To nawet nie wynika z artykułu, a z przepisów Okręgu Nowy Sącz ;-). (2014/11/29 16:29)