San okolice Leżajska

/ 3 odpowiedzi

Witam

Może ktos opisac jakieś fajne miejsca nad Sanem w okolicy Leżajska. Byłem tam 4 lata temu nie pamiętam dokładnie miejsca jakaś wieś ale San w tym miejscu był bardzo szeroki, po drugiej stronie fajne piaskowe plaże, był to mój pierwszy raz na rybach, super wspomnienia, i postanowiłem w tym roku pojechac w tamte okolice w czerwcu na 2 dniową zasiadkę. Opowiedzcie co sie tam teraz dzieje, na co łapiecie, co łapiecie, jakie zanęty itd. Pozdrawiam

kodi78


NIkt nie łowi w tamtej okolicy?. (2010/03/11 11:21)

Elmiszello


Witam Jest to ładny odcinek Sanu na wysokości Leżajska po Orzannę bardzo ładne rynny. Łowiłem tam kilka razy i bardzo mi się podobały te miejsca ze względu na nieobliczalność łowisk. Samo otoczenie sprawia bardzo miły nastrój. A na co łowiłem spławik i grunt zestawy delikatne bo i nie nastawiałem się na duża rybę. Brały płocie,krąpie,ukleje,okonie przynęty jakie stosowałem to biały robak , czerwony,pinka oraz kukurydza. Łowiłem tam na przełomie kwietnia maja. (2010/03/11 12:27)

kazik


Jest wiele dobrych miejsc w tamtej okolicy . Możesz odwiedzić to któro opisałeś , bo wiele się chyba nie zmieniło . Ja proponuję łowisko koło mostu w starym mieście . Przy moscie jest dobry duł , a brzegi ciekawe . Można ty złowić Brzanę , Certę , Suma ,Klenia i inne ryby .

(2010/03/11 22:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.