Samsung Galaxy

/ 9 odpowiedzi
Koledzy wędkarze mam takie pytanko odnośnie smartfonu Samsung Galaxy S3 lub S4,posiada ktoś taki smartfon zakupiony poza granicami naszego kraju?Zagraniczne telefony są znacznie tańsze niż mielibyśmy zakupić na terenie RP ale słyszałem wiele opinii na temat oszustw jeśli zamawia się telefon np z Chin,Holandii,Wielkiej Brytanii i że wiele tych telefonów to podróbki,czy ktoś może polecić pewnego i solidnego sprzedawce zagranicznego u którego zakupił wspomniany telefon i wszystko było ok?
wirefree


Jesli jest taniej to sa to grosze nie warto ryzykowac. A chamskie podroby sa tansze ale one tylko z wygladu przypominaja Galaxy podstawowa roznica to inny wyswietlacz czyli to co jest najdrozsze w tym telefonie. W oryginale masz OLED w podrobach LCD (2014/10/03 11:40)

erykom


Ok dzięki (2014/10/03 13:54)

berthold


ale z drugiej strony tak czy siak i tak są produkowane w chinach ,rok temu w mediamark kupiłem telewizor samsung za 4 tys w domu po wyciągnięciu z pudła z tyłu napis produkcja chiny , teraz 80% elektroniki jest z chin i wcale to nie musi być podróba (2014/10/03 15:42)

erykom


Może ktoś polecić sprawdzonego sprzedawce? (2014/10/04 12:41)

wirefree


Sprawdzonego sprzedawce??  Zdecyduj sie albo kupujesz uzywany telefon albo chinski zlom udajacy galaxy. (2014/10/04 13:04)

u?ytkownik26223


Może ktoś polecić sprawdzonego sprzedawce?


Najpewniej chyba w "normalnym "sklepie Typu Mediamarkt,mediaexpert,komputronik itp Tam przynajmniej jest normalna gwarancja no i nie wiem czy mogą sie podróby zdażyć.może troche drożej niż na alledrogo ale zawsze to wiadomo do kogo udeżyć w razie "jakby co" (2014/10/04 18:04)

berthold


Może ktoś polecić sprawdzonego sprzedawce?


Najpewniej chyba w "normalnym "sklepie Typu Mediamarkt,mediaexpert,komputronik itp Tam przynajmniej jest normalna gwarancja no i nie wiem czy mogą sie podróby zdażyć.może troche drożej niż na alledrogo ale zawsze to wiadomo do kogo udeżyć w razie "jakby co"





podróby tam nie kupi ale że kupi chiński to prawie pewne bo wszystkie firmy tam produkują i tak to wygląda  i nic inaczej niż z tymi wydumanymi kołowrotkami od spro dragona ryobi pena i tysiąca innych nam nawet nie znanych (2014/10/04 22:37)

u?ytkownik26223


berthold Tylko istnieje "delikatna" rużnikca pomiędzy produktem  (telewizorem ,smartfonem czy tabletem) wykonanym w chinach w fabryce nowoczesnej w której istnieje kontrola jakości ,a tanim produktem niskobudrzetowym klupany  w jakiejś chińskiej manufakturze na rozklekotanych maszynach i z zerową kontrolą jakości.
zapewne mniejwięcej tak wygląda składanie tanich chińskich produktów 

(2014/10/04 23:01)

berthold


berthold Tylko istnieje "delikatna" rużnikca pomiędzy produktem  (telewizorem ,smartfonem czy tabletem) wykonanym w chinach w fabryce nowoczesnej w której istnieje kontrola jakości ,a tanim produktem niskobudrzetowym klupany  w jakiejś chińskiej manufakturze na rozklekotanych maszynach i z zerową kontrolą jakości.
zapewne mniejwięcej tak wygląda składanie tanich chińskich produktów 









pewnie że tak ja się z tym zgadzam , zresztą w Korei by nie pomieścili tylu zakładów ile oni produkują hehe
ale zawsze jest jakieś ale mimo że nowoczesne fabryki i dany koncern nad tym panuje to zawsze jest ciut inaczej ja bym wolał kupić made in Korea a nie made in Korea wyprodukowane gdzieś tam przykład hondy civic produkowanej w turcji w autoświat wrześniowy numer z 2009 roku rozebrali 1 roczną civic i w profilach zamkniętych znależli naloty rdzy . dla odmiany kilka numerów dalej test daci i napisali że wzorowe zabezpieczenie antykorozyjne profili zamkniętych ..jednak nie ma to jak produkt danego kraju i firmy z tegoż kraju ,,ale z drugiej strony ten mój telewizor samsung made in korea wyprodukowany w chinach  jeszcze działa mimo że ma już 1 rok hehe ,, myślę że jeszcze z 2 lata przed nim są (2014/10/04 23:23)