Zaloguj się do konta

Samozacinacz wędkarski

utworzono: 2013/05/20 16:41
JKarp

CześćNa stronie wedkuje.pl widnieje reklama urządzenia zwanego samozacinacz.Szkoda, że do kompletu lub może zamiast nie jest dołączony agregat.Na portalu dla wędkarzy reklamować takie rzeczy.To może jeszcze sławną wędkę elektryczną tak przy okazji?http://sklep.torst.pl/32-samozacinacz-do-polowu-ryb-metoda-gruntowa.html - to jest reklamowane.JK
[2013-05-20 16:41]

89krzysztof

Kasa Janusz, kasa...
[2013-05-20 16:54]

Fix

100zł za rurkę aluminiową + spreżynka ;) cenią się =] [2013-05-20 16:56]

luki1006

Szkoda kasy na takie coś, po to się jedzie na te ryby żeby pilnować brań a nie jakieś wynalazki. Lepiej za te pieniądze kupić podpórki i bombkę albo dzwoneczek i jeszcze zostanie na żyłkę :) [2013-05-20 16:56]

Mija

A to nie lepiej w takim razie kupić sobie wieeeeelkie TV puścić sobie na nim jakiś programik z łowieniem, usiąść wygodnie w fotelu, zajarać, napić się... Tylko trzeba zadbać jeszcze o zapachy więc przy się jakiś odświeżacz powietrza...

Łowienie bez wychodzenia z domu = samozacinacz łowienie bez łowienia...
[2013-05-20 16:56]

Bromar

Po oglądnięciu filmiku ze strony producenta z opisem montażu i działania tego wynalazku, doszedłem do wniosku, że to coś to się nadaje ale na wiocha.pl
 Bardziej beznadziejnie działającego wynalazku już dawno nie widziałem, co do reklamowania tego czegoś na forum już się nie wypowiem :((
[2013-05-20 16:59]

JKarp

CześćWiem, że kasa ale dobry ton też by się przydał.JK [2013-05-20 17:02]

getka

głupota jak się ma, wędka w tej pozycji to dla suma nie lada gratka jemu wystarczy ułamek sekundy i wedeczki niema ale to wię każdy myślący wędkarz.
[2013-05-20 17:39]

Roxola

Powinni tego zabronić. Reklama na portalu wędkarskim tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że nie jest to miejsce godne polecenia dla zaczynających przygodę wędkarską.Już coraz mniej mnie tutaj takich rzeczy dziwi. [2013-05-20 17:58]

JKarp

CześćKończąc polecam wysłuchać po polsku słów znanego przeboju :-)
JK [2013-05-20 18:22]

Widzialem juz to w tej samej cenie w sklepie wedkarskim.... Najepiej to zestaw na grunt uzbroic w to cudo 2 wedka z samozacinajacym splawikiem i mozna rybny otwierac.... Załosne to troche.... Pozatym tak z innej beczki moim zdaniem nie zda to egzaminu.
[2013-05-20 19:26]

Naprawdę super patent :) kto takie rzeczy wymyśla? Bezsens jak nic. [2013-05-20 19:43]

matexx

100zł za takie cos nigdy bym nie kupił bo poco się jezdzi nad wode skoro nie zacinamy ryb bez sensu [2013-05-20 19:58]

Znając zycie i tak znajdzie się "wędkarz" a raczej "wendkorz" co zakupi to magiczne urzadzenie a stan konta pomyslodawcy i twórcy wynalazku się polepszy :(
[2013-05-20 21:28]

Roxola

Wstyd by mi było łowić w ten sposób, to już nie jest wędkarstwo... [2013-05-20 22:00]

lynx

Były jeszcze w sprzedaży zestawy samozacinajace na grunt i minęły to jest nadzieja, że i to zniknie.
[2013-05-20 23:53]

altershepi

Witaj Janusz... A ja mam odmienne zdanie :) Chciałbym aby takie ustrojstwo miał każdy mięsiarz :) 

Bo widać że to badziewie i nawet karaski by nie zaciął :D A byle karpik by sobie taką wędkę po akwenie po holował troszkę :) 

Tak więc głodni niech kupują a na pewno nic nie złapią :D 

A dziadzia z reklamy to ma refleks szachisty :D Ale przynajmniej zauważył branie jak mu węda mało w czoło nie wywaliła :D

[2013-05-21 10:43]

Boolek

za 100 to już masz wędkę może nie najlepszą ale zawsze :) a co to za radocha bez zacinania. [2013-05-21 11:42]

Majka11

Pytanie co jest dopuszczalne, nie jest łatwe.Czy autor wpisu używa dzidy albo leszczynowego kija z haczykiem z ości ryb?
Nie sądzę, zapewne ma super wędzisko, kołowrotek, cienkie żyłki którymi można wyciągnąć krowę z wody. O ile większe szanse ma ryba?Gdzie więc ustawić granicę?Nie byłbym więc taki kategoryczny w wypowiedziach. [2013-05-23 10:06]

JKarp

Tylko, że autor zacina sam nie licząc na jakieś wynalazki.I to jest ta subtelna granica pomiędzy ręką zacinającego wędkarza a urządzeniem reagującym na każdy dotyk.Pomimo, że używam mocnych żyłek to nie widzę związku z zadanym pytaniem " Gdzie jest granica " bo ja ryby wypuszczam.JK [2013-06-02 23:07]

Bernard51

Na filmiku jest antyreklama tego urządzenia ,wcześniej rękoma nie przyciął nic i wynalazek to powielił.
[2013-06-03 05:32]

dominik3421

Cenią się cenią takie coś to praktycznie każdy w domku sobie może złożyć.Poza tym jaka jest przyjemność w wędkowaniu bez zacinania? [2013-08-29 10:32]

khakiprichi

może od razu kupić wędkę co sama na ryby za nas pojedzie.... :)
[2013-08-29 10:42]

ryukon1975

Nikt nie zrobi lepszego samozacinacza od tego jak jakim jestem.

Niech tylko poczuję puknięcie w kij lub zobaczę drgnięcie spławika czy szczytówki tnę i ładuję rybie hak w mordę nie zważając na okoliczności. :)

[2013-08-29 10:48]

hudzik

Podobno do zakupionych dwóch podpórek samozacinających dodają grę "fishing simulator " i maszynkę do mielenia mięsa :). Największa przyjemność i adrenalina wynikająca przy łapaniu to obserwowanie brania , zacięcie i hol ryby. Tak samo sobie pomyślałem  , jakie koleś miał by zdziwko przy braniu  dużej ryby ( przykładowo suma z opakowania ) . Kiedyś u Ruskich na targu były takie  aluminiowe podpórki na kształt żurawia  montowało się je przed wędką i w gumę wkładało żyłkę , zasada była podobna , tylko siła odrzutu szarpała samą żyłką i zacinała rybę w chwili brania. Te wszystkie  koszyczki, spławiki i podpórki samozacinające to anty - wędkarstwo , świadczące  jaką upośledzoną wędkarsko osobą  ,jest wędkujący na nie  osobnik.

[2013-08-29 10:57]

notaki

straszna rzecz... po prostu straszna.....
Juz widzę czterometrowe wędzisko lecące majestatycznie do pionu i wyciągające przy okazji ( jak wynika z funkcji trygonometrycznych ) około sześciu metrów zyłki :D. Wyciagnięcie rybiej szczęki gwarantowane :D... oczywiście pod warunkiem, ze rybka pociągnie z siłą wyciagarki hydraulicznej, po czym natychmiast zaśnie z przynętą w pysku, bowiem tempo tego zacięcia jest iście szachowe :D

Absolutnie nie powinni tego ustrojstwa zabraniać !!!!!!!!! to najbezpieczniejsze dla rybostanu urządzenie jakie zdarzyło mi się spotkać :D

[2013-08-29 15:36]