Samotny wędkarz z Warszawy

/ 35 odpowiedzi
CYTRYNA777


Witam.

Polecam kij spin DRAGON thytan seatrout 2,70 cw 15 / 50 g żyłka Milenium Dragon 0,25 Sandacz bardzo wytrzymała na zaczepy i fajnie sie układa na szpuli.Przy wędkowaniu na Kanale Żerańskim wczoraj wyciągałem 4 torebki celofanowe , duże patyki .Z kumplem byliśmy na rybach na spinie na Kanale Żerańskim i udało się wyholować Szczupaki po sztuce 67,5 Ja , kumpel 57, 5 cm.

Ja uważam, że  ten sezon na szczupaka jest lepszy niż poprzedni .

POZDRAWIAM (2013/05/17 07:42)

CYTRYNA777


WITAM

Wole KANAŁ ŻERAŃSKI spin I Jachranka na gruntówki zawsze rano koło 3.00 w nocy aby być od 4.00 początek spin godzinę , potem spławik i grunt.W SOBOTĘ Kanał Żerański od rzeczki smrodki  do mostu kolejowego.



Pozdrawiam. (2013/06/13 22:10)

Lucasix


A ja z kolei idę na Wisłę (spinning) koło Mostu Gdańskiego. Ostatnio byłem w tych okolicach na feeder i trochu połapałem. Ogólnie szczupły się spławia, więc jest szansa chociaż na jeden egzemplarz ;)
Pozdrawiam (2013/06/13 23:21)

przemo1980


A ja z kolei idę na Wisłę (spinning) koło Mostu Gdańskiego. Ostatnio byłem w tych okolicach na feeder i trochu połapałem. Ogólnie szczupły się spławia, więc jest szansa chociaż na jeden egzemplarz ;)
Pozdrawiam

Po czym poznałeś że to "szczupły "się spławia ?
Pozdrawiam:) (2013/06/13 23:27)

Lucasix


Widziałem jego wyskoki ponad lustro wody ;) około 6 sztuk naliczyłem, w różnych miejscach w tym jedną taką ponad 1,5 kg ;) Nietrudno zauważyć jak żeruje ;) (2013/06/14 09:06)

CYTRYNA777


Witam

Przypadkiem w dniu wczorajszym zauważyłem gniazda Sandacza na odnodze Kanału Żerańskiego były kiedyś tam za czasów komuny silosy zbożowe ( kiedyś nie można było tam wchodzić , ponieważ była tam  firma  ) teraz opuścili to miejsce.Widziałem sandacze po 70 cm i Bolenie dość spore , jest też Karp , Płotki dość spore około 30 cm , duży Okoń.....tylko niestety wysoko do lustra wody i łowienie na windę , chociaż można przejść na drugą stronę w około akwenu.


Pozdrawiam.

P.s...tylko nie chciały rybki WSPÓŁPRACOWAĆ.   (2013/06/19 07:56)

Lucasix


Ooo, to następnym razem kolega Cytryna777 pokaże mi to miejsce :D (2013/06/19 10:59)

wojtal87


Byłem dziś na Kanale Żerańskim.Machałem ze 2, może 3 godziny. Spore kopyto odprowadził raz okonek, a raczej okoń.Sukcesów brak. W zeszłym tygodniu uczepił się mały sandaczyk, na oko 25-30 cm. 
Ważna informacja - zauważyłem spadek poziomu wody, około 10 cm.
Może w weekend pojadę jeszcze raz, chyba że woda w Wiśle opadnie do normalnego poziomu - poszukam sandacza.
P.S. Jakaś propozycja miejsca na ciężki spin na Wiśle? (2013/07/02 22:48)

CYTRYNA777


WITAM
Jestem chętny  na spinana na Zegrzu

POZDRAWIAM (2013/07/02 23:51)

danczos


Witam wędkarzy , mam prośbę możecie mi polecic na co łapać na kanale żerańskim ? Chodzi mi o spining na szczupaka ,jestem początkowym "wędkarzem" i niewiem za bardzo czy założyć woblera czy obrotówke czy moze jakąś gumkę , będę wdzięczny za podpowiedzi gdzyż jutro z rana chciałem sie wybrać na kanał trochę porzucać . (2013/07/17 07:14)