Zaloguj się do konta

Same kłótnie

utworzono: 2010/12/03 19:35
roman76

panowie kurde zaczynam nie nadążać gdzie ktoś założy wątek wybuchają kłótnie i zadymy i tym samym prowadzi to do usunięcia wątku czy to oznacza że na tym portalu nie pogadamy na żaden temat dłużej niż dwa dni?ludzie zastanówcie się poco tu jesteście?
[2010-12-03 19:35]

roman76

a w tytule miało być co jest sorka za szybko pisałem

[2010-12-03 19:36]

ci jest ? ale co............. [2010-12-03 19:36]

grzesiek35

masz racje.Wszystkie zapytania,jakies problemy,porady, zamieniają sie w awantury,kłótnie,wirtualne obijania ryjów itd.Jesteśmy beznadziejni.
[2010-12-03 19:39]

mielec

Ja bym proponował w ogóle nie zaczynać tego typu watków bo to niby nie bezpośrednio niby żadnych cnych zamiarów lecz prowokuje coś takiego. Proponowałbym milczec na tego tupu sprawy i zacząć wypowiadać się na temat wędkarstwa we wątkach i pomagac jeżeli ktos potrzebuje takowej. może by wtedy by coś sie zmieniło.

Acha proponuje się wypowiadać na zadanie pytania nie bluzgać innego odpowiadającego za to że inne ma zdanie od naszego chyba że diametralnie namawia do błędu lub złamania RAPR lub wprowadzenia w błąd nie bluzgać lecz wytłumaczyć kulturalnie czasami lepiej na priv.

Tyle ode mnie
[2010-12-03 19:44]

roman76

tak kolego wle prawie wszystkie wątki prowadzą do kłutni i o tym pisze temat lód temat zloty itp i z tym musimy coś zrobić jeżeli ktoś zaczyna kłutnie traktować go jak powietrze i nie dawać mu powodu do rozpętania zadymy tyle odemnie a teraz można ten wątek usunąć
[2010-12-03 19:47]

roman76

kolego mielec sorka za wykorzystanie twojego zakończenia zdania ale spodobało mi się już nie będę obiecuje

[2010-12-03 19:48]

mielec

kolego mielec sorka za wykorzystanie twojego zakończenia zdania ale spodobało mi się już nie będę obiecuje

Gra i tańczy:):):):)
[2010-12-03 19:52]

roman76

jaaaaa kolego mielec udało się coś napisać bez zadymy i nawet powiem a raczej napiszę więcej dogadaliśmy się hehe pozdrawiam
[2010-12-03 19:56]

mielec

My??? jak zawsze):):)
[2010-12-03 20:01]

Lecę popracować. Ale powiem ze już mamy ciekawe rezultaty . Jest juz pula numerów IP do sprawdzenia. Nasz kolega w polcji powiatowej siedzi w dziale przestępstw internetowych. Będziemy mieli ubaffffffffffffffffffffffffffffffffffffff. Zostało złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Nękanie, groźby karalne, pomówienia, szantaż, w podtekście groźby wobec nieletnich (naszych, waszych dzieci) i rodzin. No to narka towarzychooooooo! [2010-12-03 20:07]

mielec

Lecę popracować. Ale powiem ze już mamy ciekawe rezultaty . Jest juz pula numerów IP do sprawdzenia. Nasz kolega w polcji powiatowej siedzi w dziale przestępstw internetowych. Będziemy mieli ubaffffffffffffffffffffffffffffffffffffff. Zostało złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Nękanie, groźby karalne, pomówienia, szantaż, w podtekście groźby wobec nieletnich (naszych, waszych dzieci) i rodzin. No to narka towarzychooooooo!

Żeby Policja mogła grzebać w IP musi być zawiadomienie o przestępstwie do prokuratury później Prokurator postawia zarzut i może wyrazić takie polecenie do zbierania dowodów w tym adresy IP. Sama policja nie może za dużo. Wiem co mówię.

P.S. O takich rzeczach sie nie pisze nie mówi lecz sie w ciszy robi.

Powtarzam prawo działa w dwie strony.

[2010-12-03 20:41]

kazik-kz2

Lecę popracować. Ale powiem ze już mamy ciekawe rezultaty . Jest juz pula numerów IP do sprawdzenia. Nasz kolega w polcji powiatowej siedzi w dziale przestępstw internetowych. Będziemy mieli ubaffffffffffffffffffffffffffffffffffffff. Zostało złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Nękanie, groźby karalne, pomówienia, szantaż, w podtekście groźby wobec nieletnich (naszych, waszych dzieci) i rodzin. No to narka towarzychooooooo!

Żeby Policja mogła grzebać w IP musi być zawiadomienie o przestępstwie do prokuratury później Prokurator postawia zarzut i może wyrazić takie polecenie do zbierania dowodów w tym adresy IP. Sama policja nie może za dużo. Wiem co mówię.

P.S. O takich rzeczach sie nie pisze nie mówi lecz sie w ciszy robi.

Powtarzam prawo działa w dwie strony.

Tak Tomek, zgadza się.

A najwazniejsze co napisałeś to: cyt "Powtarzam prawo działa w dwie strony."

[2010-12-03 21:31]

Ten smolarz to idiota. Ghost ty dalej straszysz?
[2010-12-03 22:06]

roman76

panowie kurde zaczynam nie nadążać gdzie ktoś założy wątek wybuchają kłótnie i zadymy i tym samym prowadzi to do usunięcia wątku czy to oznacza że na tym portalu nie pogadamy na żaden temat dłużej niż dwa dni?ludzie zastanówcie się poco tu jesteście?

toudi tego chcesz?
[2010-12-03 22:10]

roman76

i oczywiście bez urazy
[2010-12-03 22:11]

A ja pierdolę pewne osoby. Konto poleci? Szukajcie Serafina komu zależy. Nie mam zamiaru dawać się przemielić. Mam ostatnio wyjebane na różne rzeczy i różnych ludzi. Walić to. Pozdrawiam prawdziwych przyjaciół, z Wami kontakt nie zniknie... Mam nadzieję...  [2010-12-04 00:15]

Pisałem ze takie doniesienie zostało złożone . Kilka osób postanowiło przyjąć na siebie odpowiedzialność za pewne sprawy, które są niczym w porównaniu że tak powiem.

Jacek bedzie odpowiadał za obraźliwe teksty podobnie jak Ghost zresztą. Piter z tego co wiem tak samo. Jest tu jeszcze kilku. Powstało towarzystwo które się tą sprawą zajmie. Z łatwością się udowodni, ze wszelkie epitety padały pod wpływem i na skutek działalności dwóch osób. Na razie dwóch.  Natomiast inna rzeczą jest uzywanie epitetów kiedy ktoś nam robi stresa, a co innego grożenie rodzinom, dzieciom. Wszystko zostało dobrze skalkulowane i poniesiemy koszty wspólnie. Tyle ze winowajca, winowajcy, będą odpowiadać osobno, bo donisienie dotyczy dwóch innych osób. Jest to postępowanie przeciw , a nie w sprawie jeśli ktoś wie jaka jest różnica. Nie ważne co pomyślicie, maszynka ruszyła. Jest nas kilku więc mamy większe szanse, a nasze przewinienia są niczym w porównaniu. Zresztą my koszty bedziemy ponosić zbiorowo, Tak ustaliliśmy. Ciekawe ilu fanów tych dwóch panów zrobi to samo i bedzie się z nimi solidaryzować. Hejoooooo.

[2010-12-04 10:22]

Mam nadzieję, że w ciągu dwóch miesięcy będzie jasne co i jak. [2010-12-04 10:24]

Piotr 100574

Mam nadzieję, że w ciągu dwóch miesięcy będzie jasne co i jak.

A jak by te dwie osoby przeprosiły i wyznały skruchę ,to będzie jakaś okoliczność łagodząca ha ha
[2010-12-04 10:29]

Nie, ponieważ po wielu prośbach nie było odzewu. Jeśłi by teraz przepraszał ktokolwiek to tylko ze strachu. Żaden sąd nie uzna czegoś takiego za okoliczność łagodzącą.  Mamy bogaty zasób logów z forum. Układamy to chronologicznie według sygnatur. Zapisujemy wszystkie kolejne podstrony forum w danym temacie. Ja mam materiały jeszcze sprzed półtora roku. Pokaźna dawka materiału! [2010-12-04 10:41]

A oto próbka z tych notatek.

Kol. Gilbercie , znowu siejesz zamęt . Założyłeś drugi temat który niczego nowego nie wnosi . Wcześniej napisałeś że gdy Ghostmir odniesie się do Twoich zarzutów to wypowiesz się do końca . Ghostmir wypowiedział się , a Ty dalej milczysz , z jednym małym wyjątkiem dalej go pomawiasz , a do tematu nic nowego nie wnosisz , ale jak możesz wnieśc , skoro wszystko sobie wymyśliłeś ? Pewne rzeczy ignorowałem , ale teraz dają mi dużo do myślenia np. :"Turbodynomen ,Niewidzialny policjant juz pobiegl przewodami , policjant wywali ci przez monitor z czola, ,Jan Paweł II - "Nie lekajcie się...". Panowie, nie zapychajcie mi priva...piszcie tu, nie bójcie się ,Czy moge byc w niedziele w bialej marynarce, jak sądzisz Seba ? Czy raczej hawajska koszula, podobna do tej Cejrowskiego Wojciecha? Czy raczej po prostu jakies...moro ??? Pytanie jest absolutnie serio , Pijąc krupnik za przyjazń wedkarzy - zajrzalem na "profil , "Dobranoc , Książę...reszta jest milczeniem" Hamlet, Szekspir, Anglia ,Grzegorz, Jacek - lubie odważnych i uczciwych ludzi. Miales odwagę. Nikt, kto miał odwagę, ani nie zginie, ani nie zginie w mojej pamięci, A co Ty Ghost - materacem mi jesteś? Parkingowym mojego auta? Wie kiedy śpię...bezcenne. A kiedy chodze do WC też wiesz ? Idę spać...pomyśl na spokojnie. Widzi to co piszesz kilkaset osób. I młodzież też jest ! W niej nasza przyszłość /te słowa bez żadnej ironii - test niedługo !/ ,W samo południe...zakładam kapelusz, na piersi gwiazda szeryfa. Idę poszukać tych szczurów, które zasmiecaja nasz portal. ,Ja wiem która to nora. Widze szczurzy ryj, ale jak spojrzy na mój but, od razu się cofa. Pozwoliłem sobie wkleic kilka wyrywków Twoich wypowiedzi .Obraz człowieka jaki mi się wyłania to obraz mężczyzny który naczytał się książek , naoglądał zbyt wiele filmów i wydaje mu się że jest ,, ostatnim sprawiedliwym '' .Drugi widok to widok człowieka który pije , zbyt dużo pije ( ewentualnie bierze ) . Trzecia możliwośc to choroba psychiczna . Nie obraź się Kolego na mnie ,za moje podejrzenia , ale tak rzeczywiście sobie myślę . Nie piszę tego żeby Cię obrazic , zawsze uważałem że porządny z Ciebie gośc , ale Twoje postępowanie wzbudziło mój żal . Zauważyłem bowiem że Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz , właśnie to jest niepokojące ! Przemyśl Kolego jeszcze raz swoje postępowanie , bo gdy przeczyta się na spokojnie to co wypisujesz to włos się na głowie jeży !Pozdrawiam .
GILBERT:......Kuba - licznik 53. Czekam na naszego zucha....jak nie dzis, to jutro. Dobranoc.
......Napisałem kilka zdań, i zaprosiłem Pana Kopcia. Nie doczekałem się...Ghost - czy ty sądzisz,ze ważni są ci, co szczekają w twojej obronie? Nie. Ważni są ci, co milczą, i czekają, aż staniesz do rozmowy ze mną. Jesteś facet, czy ...... Czekam. PS. Każdy, kto czyta spokojnie, i bez emocji, to co zostało powiedziane - nie ma żadnych złudzeń.
.........Macie wgląd w ten wątek? To poczytajcie spokojnie...ja Gostkowi parę zdań, z prośbą o komentarz, napisałem. Miałem nadzieję, że odpowie - a ten najpierw uciekł, a pózniej - mówi, że nie ma czasu, bo dzieci, babcia, piwo, skoki narciarskie...Żeby tu 500 zuchów się wpisało - zadałem pytanie konkretnej osobie. Udaje że go nie ma, ale ja wiem, że łypie okiem, i kombinuje co tu wymyslić - jak mysz w kocich łapach ....
.....Chłopaki...ja piszę, i piszę, używam prostych zdań....przestancie tu pitolić, proszę. Czy możecie sobie załozyć inny wątek? Ja pytam Ghostmira /Mirosław Kopeć, Śląsk/.
......Kuba - rozumiem ,że wypowiadasz sie w imieniu kilkudziesięciu obserwujących osób..? Kilku z was stęka, że nie wie, o co chodzi...bezcenne. Inni wiedzą - bo o nic nie pytają... Spójrz na licznik portalu /genialny wynalazek/ !!!!
......Czy ktos jeszcze ma nick Ghostmir? Śmiało...piszcie.
......Kerad - zajmij się lepiej meczem. Jeszcze ktoś?
.......Wspólnie z Burym - szczurem portalu przygotowałeś i uczestniczyles w tej żenującej historii, ze skanowanymi zdjeciami, która godzila we wiarygodnosc portalu, a przede wszytkim w nas, jego uczestników. I ty mówisz o uczciwości?
.......W samo południe...zakładam kapelusz, na piersi gwiazda szeryfa. Idę poszukać tych szczurów, które zasmiecaja nasz portal. Ghostmir, jesteś ? Oto ta smutna historia:
Niedawno pewien istniejący na portalu od dawna szczur założył lewe konto. Tam sie nazwał, oraz zamiescił zdjęcia, rzekomo swoich ryb. Te zdjęcia - zeskanował ze starych czasopism, usunął ich łowców. Obciął przy tym glowy i płetwy - zatem świadomie dokonał przestepstwa. Umiescił na nich swój pusty, lysy łeb. Dokonał tym co zrobił uzywania kopii cudzych zdjęć, i ukradł cudze ryby. Po co to zrobił - czy ktokolwiek zadał sobie to pytanie? Miał dwa cele - zasiać kolejny raz ferment na portalu. Ale przede wszystkim - skompromitowac i ośmieszyć nas, tych, którzy naiwnie wierząc w te brednie - będą się wpisywać. I stało się...oszukał wielu z nas, posypały się gratulacje...Jak spojrzałem na to wszystko, po przyjrzeniu sie zdjęciom, od razu wiedziałem ze to smierdzi. I patrzę - któż to! Nasz Ghostmir. Przyszedł z torbą po punkty. Najwazniejszy był jego wpis, który natychmiast zwrócił moją uwagę. Nasz zuch chodzi z torbą po punkty wszędzie, ma prawo. Ale tu..Jak dokladnie wczytalem się w tekst wpisu - wiedziałem co nastapi pózniej. Przeczułem aż do końca, i wszystko dokonało sie tak jak przewidywałem. To nie był przypadek. Po tym jak Ghostmir "zaopiniował" zdjęcia otrzymane od szczura burego, zaglądam po jakims czasie do kompa - i cóż tu mamy ? Szczury zwinęły swój kiosk z rybami i czmychneły do nor. A wpisy, obydwa z hukiem spadły ze strony głównej portalu. Ja wiem która to nora. Widze szczurzy ryj, ale jak spojrzy na mój but, od razu się cofa.
Ghost - masz czas na komentarz, a najlepiej przeprosiny od razu. Jak nie - będę pisał do końca.
........Koledzy - czy ja was prosilem o komentarz? Nie potraficie sie powstrzymac? Czekam na odpowiedz Ghostmira.
.........O - Kerad, dawno cie nie było...czekając na ostateczne potwierdzenie, zajrzałem co tu słychać. Trochę mało masz zwolenników 'w ciemno", Ghostmirze. Jest jeszcze ktoś...?? Smiało, bez krępacji. Jutro duże emocje, ale bez tego prania się nie obejdzie. Dużo wskazuje, że to będzie ostatnie pranie brudu i zakłamania na naszym portalu.
............Ghost, fajnie ze jestes..zapraszam cie w poniedzialek lub wtorek na krótki teleturniej...Ja ci bedę zadawał pytania , a ty odpowiesz, ok?
Pytan bedzie 3 - słownie trzy. Na namysł na kazdą odpowiedz masz 5 minut. Wchodzisz? Odpisz. PS Padam ze zmęczenia. Jestem po dziewięciu spotkaniach /DZIŚ/. Przemokly mi buty do zera...Meczu nie dotrwam. Pozdro / WSZYSTKICH tych którzy sa kolezenscy i uczciwi/.
.......Bartek - manipulacja to moze być srubokrętem przy kapslu na butelce. Kradzież to przestepstwo. Pozdrawiam.
......... Skąd ty Gangaleonie masz tezy o jakims moim kacu? Kaca, i to cięzkiego będą mieli którzy zgrzeszyli przeciw naszej społeczności. Nie wiem czy mam cie pozdrawiac, jakos metnie mówisz. Jasniej proszę. Wiecej słów. Zdań. Śmiało !
............Ok Romanie...zmeczenie pochodzi od morderczego dnia. Jeśli się nachlam - zalożę nowy wątek. Umowa stoi? Pozdrawiam ! Do niedzieli dożyję i nie zawiodę !
...........A co Ty Ghost - materacem mi jesteś? Parkingowym mojego auta? Wie kiedy śpię...bezcenne. A kiedy chodze do WC też wiesz ? Idę spać...pomyśl na spokojnie. Widzi to co piszesz kilkaset osób. I młodzież też jest ! W niej nasza przyszłość /te słowa bez żadnej ironii - test niedługo !/
.........Ghostmir...napisałem Ci kilka zdań. Ty mi w odpowiedzi kilkadziesiąt. Coś Ty taki, nerwowy, niespokojny? Co ja Ci zrobiłem...zaprosiłem do 3 pytan, i tylu odpowiedzi? Toć to cieszyć się...ja bym wszedł w temat.. Biała marynarka była żartobliwą rozmową między mną, Kowsonem i Spinesem. Wez wyluzuj, puknij browarka. Ja na nikogo nie dybię. Ponieważ jako jedyny na tym portalu zarzuciłeś mi enigmatyczność, mimo, że chyba przyzwoicie operuję zdaniami - to powiem dla uspokojenia na dziś - że bardziej powinnismy obawiać się siebie, niz kogoś. Wszystko Ci napiszę, jak przyjdzie czas. I nawet - pozdrawiam ! W mojej dłoni jest zawsze chleb. Nóż - nigdy.
............Pytanie 1
Dlaczego ryby na zdjęciach BURY 88 mają przycięte ogony i płetwy ? Odpowiedz - bo Bury byl sprytny i zlikwidowal cechy charakterystyczne - pysk i ogon. Myslal ze same cialo ryby jest nierozpoznawalne. I tu Turbodynomen wydymal Burego ! Zdjecia ryb zeskanowal nasz lowca ze starych czasopism. Sa zabezpieczone. Niewidzialny policjant juz pobiegl przewodami do kompa Burego. Jak nasz Burasie wlaczysz kompa, to policjant wywali ci przez monitor z czola, tak ze sie zesrasz olowiem. Znalezli juz jedną "twoją" rybe. Z jej prawdziwym lowcą. Ty tępa pało ! Dzisięc takich lbów jak twój to mniej niz 5 procent mojej inteligencji. Kup sobie hurtem dużo papieru toaletowego! Przyda ci sie już wkrótce. I co, balwanie? Spróbuj zasnac ! HAHAHAHAHA !!!!!
.......Aha - zapomnialbym !!! Droga Redakcjoooo - prosze trzymac "blogi" pana Burego. Nie niszczyc pod zadnym pozorem ! Niedlugo do was sie zgloszą w tej sprawie. Jest 27.01.2010, godzina 20.15. Pozdrawiam !
......Jan Paweł II - "Nie lekajcie się...". Panowie, nie zapychajcie mi priva...piszcie tu, nie bójcie się.
.......KUBA - trudno piękniej i madrzej odpisac na moje slowa - pozdrawiam serdecznie !
......Pijąc krupnik za przyjazń wedkarzy - zajrzalem na "profil artur bury 88". Panuje tam grobowa cisza, tylko strasznie śmierdzi i slychac pierdzenie...PS. Nie macie pojęcia, jaką potęgą jest słowo. Słowo jest większe niz rakieta, i silniejsze niz sloń. Dam czas temu chlopakowi, zblądził - moze puknie sie w łeb - pokaże twarz - i powie - chłopaki ! poniosło mnie juz nigdy tak nie zrobię. A w profilu - imię, nazwisko i twarz. I wlasne ryby - nawet uklejki. Ten portal ma jedna genialna rzecz. Nie wiem czyj to portal, nie ma znaczenia. Dowiemy sie. Jego Autor genialnie stworzył budowę portalu wedkuje.pl. Niedlugo będę prosil o kontakt Autora tej pracy ze mną. Ech, szkoda że tu nie ma Was, chlopaki..siedze przy herbacie i krupniczku..W tym roku sie porzadnie spotkamy - tak czuję. Imion nie wymienie, zabraknie miejsca w Hydeparku. "Dobranoc , Książę...reszta jest milczeniem" Hamlet, Szekspir, Anglia.
......Grzegorz, Jacek - lubie odważnych i uczciwych ludzi. Miales odwagę. Nikt, kto miał odwagę, ani nie zginie, ani nie zginie w mojej pamięci.
........Wiedzą, daj luz. Zaufaj. Czasem nie wszystko wygląda dobrze, ale wiadomosci pędzą...Spok.
.........Ghost sie nigdy nie spieszy. Pewnie jest w pracy. Poczekamy, co nam tu napisze. Inni tez w zakłopotaniu...to nie jest przyjemne.
................................................Przyszedł czas na wyjasnienia. Wczoraj, za pomocą wpisu o 11.59 zaprosiłem Ghostmira do dialogu na temat ostatnich wydarzeń na portalu. Wiedziałem, że zaproszony nie stanie do rozmowy ze mną. Nic dziwnego. Był zakłopotany tym wszystkim, a poza tym - nie wiedział o co chodzi tak naprawdę. Jesli bedzie chciał dowiedzieć się wszystkiego do końca - sam niech założy temat i tam porozmawiamy, mam nadzieję że sami, bez udziału innych. Powoli będę to wyjaśniał, po co i dlaczego to wszystko. W tym wpisie rozpocząłem ostatnią próbę uporządkowania naszej społeczności. Nie mogliście tego wiedzieć wcześniej, bo inaczej nie mówilibyście tego, co myslicie. Egzamin wypadł niezle, dwóch kolegów poniosły nerwy - zobaczymy, co powiedzą w przyszłości. Po ostatecznym podsumowaniu, moge powiedzieć że pięknie zachowali się Maximuss, Mirkli i Mateusz. Oni jedni pokazali to, o co tak naprawdę mi chodziło. Nie wiecie jeszcze tak naprawdę, do czego zmierzam. Poczekam jeszcze dobę /24 godziny/, na wszystkich tych, którzy mają do mnie jakąś nienawiść. Macie okazję w tym wpisie ją okazać. A pózniej - przejdę do sedna sprawy. Życzę udanego dnia przyjaciołom, i "wrogom"..! PS Zanim coś mówimy - warto pomysleć! Pozdrawiam tych, którzy nie zawiedli w tej trudnej chwili.

[2010-12-04 10:43]

I dalej:

Kiedy wczoraj wyszedłem do pracy na nocną zmianę, w mojej głowie kłębiły się różne myśli. Doszedłem do wniosku, że język którego używałem wobec gilberta był nieodpowiedni, co uświadomiło mi kilka osób począwszy od Koleżanki Sardynki. Postanowiłem, że kiedy odeśpię te nockę, zamieszczę na forum przeprosiny za mój wulgarny język i zwrócę się do gilberta w kulturalny sposób. Właśnie się zalogowałem i znalazłem ten oto stek bzdur, które są fikcją do tego stopnia, że nawet osoba z zespołem psychozy natręctw nie była by w stanie wymyślić podobnych głupot.

Po pierwsze - Jestem osobą z krwi i kości, o czym może zaświadczyć Kolega Zbyszek Kiełkowski alias "Spiderling", a także Kolega Andrzej Pióro alias "Longin", które to osoby miały okazję osobiście spotkać się ze mną, z czego jestem niezmiernie rad. Także trójka przyjaciół Kolegi Longina, czyli osoby niezwiązane z Portalem wedkuje.pl, może zaświadczyć o fakcie istnienia mojej osoby w świecie realnym. Także sama Redakcja wysyłając do mnie nagrodę za pierwsze miejsce w konkursie na opis łowiska, wysyłała tę nagrodę do osoby fizycznie istniejącej, a nie do zjawy z wirtualnej rzeczywistości.

Po drugie - zdjęcia o których mowa były tak marnej jakości, że nie istnieje możliwość stwierdzenia czy były to skany z czasopism. Jedyna poszlaka jaka sugeruje fotomontaż, to fakt powielanego ujęcia twarzy, która na trzech zdjęciach posiada te same cechy nachylenia i perspektywy, oraz sposób dopasowania efektu oświetlenia. Żadne inne cechy tych zdjęć nie świadczą o fotomontażu.

Po trzecie - Od Burego otrzymałem tylko jedno zdjęcie. Było to zdjęcie z rzeczonym sumem. Otrzymałem tę fotę na e-mail jako oryginał i stwierdziłem, że zdjęcie to ma taka sama rozdzielczość jak zamieszczone na blogu Burego. Jakość zdjęcia i tym razem uniemożliwiała jego dokładne zbadanie. Jedynie nieumiejętne wycięcie ciała suma i bardzo źle zgrane oświetlenie obiektów świadczyło o manipulacji materiałem fotograficznym. Ale w przypadku tego zdjęcia nie miałem możliwości porównania z innymi zdjęciami, ponieważ zdjęcie z sumem było tylko jedno i tylko jedno otrzymałem e-mailem. Pozostałe trzy zdjęcia sam pozyskałem w celach porównawczych z bloga tegoż kolesia.

Po czwarte - Usunięcie wpisów Burego nie nastąpiło z mojej woli. Domniemanie, że jestem jakimś tajnym agentem to kpina i pomówienie. Myślę, że to nawet nie Redakcja portalu usunęła wpisy, ale dokonał tego sam Bury. Usuwając wpisy ze swojego bloga Bury spowodował automatyczną reakcję skryptów na serwerze portalu. Te materiały ze strony głównej zniknęły same, ponieważ zawsze dzieje się tak w przypadku, kiedy któryś z użytkowników usunie ze swego bloga materiał, który akurat jest reklamowany na stronie głównej. Gilbert nie ma zielonego pojęcia jak to wszystko działa. Jak ma się do licha wyświetlać na stronie głównej materiał, który nie istnieje?!

Po piąte - nigdy nie piastowałem żadnej funkcji w PZW. Nigdy nie byłem nikim innym w szeregach PZW jak tylko szeregowym członkiem, który ma jeden cel - łowić ryby, bo kocham wędkarstwo. Sugerowanie że mam cokolwiek wspólnego z tzw. betonowa strefą, jest niedorzeczne i skrajnie głupie. Moja działalność społeczna w organizacjach takich jak ZHP, ZMW, PCK, LOP, LOK, OSP, FOZ-ZOE, skończyła się około 15 lat temu, z czego jestem niezmiernie rad, ponieważ teraz jestem już tylko obserwatorem i dobrze mi z tym. Nie mam najmniejszego zamiaru pchać się na jakiekolwiek stanowiska, nie potrzebuję żadnych honorów. Moim pragnieniem jest jedynie dorobić się zasłużonej emerytury i spokojnie wędkować.

Po szóste - nie istnieją żadne ślady zakładania kont i inne opisane w ostatnim akapicie artykułu gilberta. Nie mogą istnieć, ponieważ żadnych takich sytuacji nie było. Nie został tu przedstawiony żaden dowód, żaden namacalny ślad, żaden szczegół nie odpowiada rzeczywistości. Są tu zamieszczone same pomówienia i ani ziarenka prawdy.

Po siódme - zostałem w tym materiale oskarżony o kradzież! W tym momencie wszelkie normy zostały przekroczone.

OFICJALNIE PRZEPRASZAM GILBERTA ZA UŻYWANIE OBRAŹLIWYCH, WULGARNYCH SŁÓW POD JEGO ADRESEM. MOJE ZACHOWANIE BYŁO PODYKTOWANE WŚCIEKŁOŚCIĄ ZA BEZPODSTAWNE OSKARŻENIA. POSTANOWIŁEM ZMIENIĆ SWÓJ JĘZYK, MUSZĘ WIĘC BYĆ KONSEKWENTNYM, ZATEM PRZEPRASZAM ZA WSZELKIE OBRAŹLIWE OKREŚLENIA JAKIMI POTRAKTOWAŁEM GILBERTA W SKUTEK EMOCJI KTÓRE MNĄ MIOTAŁY. TERAZ JUŻ NA SPOKOJNIE, WIDZĄC BEZSENSOWNE WYMYSŁY CHOREGO UMYSŁU GILBERTA, MOGĘ SIĘ ODNIEŚĆ DO WSZYSTKICH ZARZUTÓW W SPOSÓB CYWILIZOWANY. ZATEM W TEJ CHWILI TO CZYNIĘ.

GILBERT- jesteś człowiekiem chorym. Mania prześladowcza jaka tobą zawładnęła, to choroba i to bardzo dokuczliwa choroba. Jesteś szują do potęgi, człowiekiem podłym, któremu nie podał bym ręki nawet widząc że potrzebujesz pomocy. Jesteś kimś, kogo nie potrafię opisać bez używania wulgarnych słów, a słowa takie nie zostały jeszcze wymyślone. Jesteś zwykłym śmieciem, kawałkiem materii nie przedstawiającej najmniejszej wartości. Nie mam śladowego szacunku do ludzi takich jak ty. Jesteś jak ta glista - obrzydliwie oślizły, niezdefiniowany w konsystencji, jesteś nijaki. Jesteś gadem w ludzkiej skórze. Jesteś głupi i jesteś ograniczony.

DLA MNIE TA SPRAWA JEST ZAMKNIĘTA. NIE ZWOJOWAŁEŚ KOMPLETNIE NIC OPRÓCZ TEGO, ŻE ZASIĘGNĘ RADY KOGOŚ KTO ZNA SIĘ NA TAKICH SPRAWACH JAK OSZCZERSTWA, POMÓWIENIA. W ZALEŻNOŚCI OD OPINII JAKĄ UZYSKAM, JEŚLI BĘDZIEMY SIĘ KONTAKTOWAĆ, NIE BĘDĄ TO JUŻ KONTAKTY ZA POŚREDNICTWEM PORTALU.

KAŻDY ROZSĄDNIE MYŚLĄCY UŻYTKOWNIK NASZEGO PORTALU WYCIĄGNIE Z TEJ SPRAWY WŁASNE WNIOSKI. NIE BĘDĘ NA NIKOGO WPŁYWAŁ, LICZĘ ŻE WIĘKSZOŚĆ LUDZI NA PORTALU TO LUDZIE ŚWIATLI I ROZSĄDNI, KTÓRZY NIE DADZĄ SIĘ MANIPULOWAĆ TAKIEMU OSZUSTOWI.

Gilbert -jesteś kłamcą i oszczercą. Osiągnąłeś dno. Gratulacje.

[2010-12-04 10:46]

Jedziemy:

Taaaak. Zaiste, bardzo interesujący materiał. Ghostmir nigdy nie używał Photo Shopa ani Gympa, widział tylko kilka razy owe programy w użyciu - wiem, bo mam z Ghostem kontakt codziennie. Ponadto Ghostmir używał zawsze programu Corel, od wersji najstarszej, aż po najnowszą. Ghostmir robił wiele fotomontaży, ale zawsze były to montaże humorystyczne, erotyczne, nie zaś jakieś cienkie, słabej jakości fotki z jakimiś tam rybami, bo Ghostmir łowi ryby i jak wszyscy wiedzą, nie robi im żadnych zdjęć. Duch co ma zeżreć to to siaty, a co ma uwolnić, to wypina z haczyka nawet nie wyjmując z wody. Ghostmir brzydzi się osób które podszywają się pod cudze rekordy i nigdy się nie dopuścił żadnych przekrętów w tej materii. Ghostmir na swoim blogu opisuje wyłącznie swoje własne przeżycia, nigdy zaś nie próbował popisywać się wiedzą w żadnej dziedzinie oprócz swoich kucharskich specyfików, ponieważ Ghostmir nie uważa się za eksperta w żadnej dziedzinie biologii, botaniki, wędkarstwa i tym podobnych, co potwierdzą wszyscy, którzy czytają moje prace. Ghostmir nigdy nie dopuścił się kopiowania cudzych tekstów, co najwyżej można mu zarzucić, ze ilustrował swoje prace jakimiś zaczerpniętymi z sieci mapkami i przykładami roślin czy zwierząt, zawsze jednak informował ze fot, czy rysunek pochodzi z www. Niektórych może boleć, że Ghostmir zawsze mówi prosto z mostu co myśli i dlatego jak wielu ma przyjaciół, tak wielu ma też wrogów. Blado wypadasz pan panie obserwator, czy raczej panie gilbert, bo wnioski nasuwają się same. Jeśli nie masz pan jakichś namacalnych dowodów na podłość Ghostmira, zejdź pan z niego, skończ i wstydu oszczędź. Zalogowałeś się człowieku tylko po to, by zasiać nowy zamęt i tylko ty wiesz kto za twoimi wypocinami stoi. Udowadniać nie będę, bo zwisasz mi waść po same kolana. [2010-02-11 11:37] [2010-12-04 10:47]

Miłej lektury

W związku z ostatnimi akcjami, których nie toleruję i myślę, że nie tylko ja a każdy szanujący się użytkownik odchodzę. Zostało usunięte kilka kont moich dobrych kolegów i właśnie dlatego postanowiłem odejść. Walczyli oni u mojego boku w sposób kulturalny o dobro portalu i za to zostali usunięci. Czuł bym się jak świnia gdybym pozostał. Przepraszam najmocniej tych co wzięli udział w konkursie foto, a którego dalsze losy nie będą mi znane. Redakcja wzięła więcej niż zdołała unieść. Pisałem, że skończy się to właśnie odejściem wielu prawdziwych i prawych ludzi. Ten kto się szanuje i szanuje swoje słowo odejdzie wkrótce. Nie tylko dla siebie ale i dla tych którzy zostali wyrzuceni za szczerość i prawdomówność, za jawne przedstawianie swoich poglądów i za zabieganie o dobro swoje i portalu. Jeszcze raz dziękuję tym co stanęli do wymiany poglądów ze mną na tym portalu. Tym co byli ze mną w zgodzie ale i Tym którzy niekiedy w sposób ostry wymieniali ze mną poglądy. Redakcja w swojej ślepocie, bezradności i braku doświadczenia nie może zarządzać portalem sukcesywnie. Wyręczyli się moderatorami i osobami, które przewyższały ich mądrością i kulturą. Kolega Tinca odszedł już wcześniej, Kolega trader47 od wieków nie potrafi dogadać się z Redakcją i jest na portalu jedynie czasem. Teraz zostali usunięci kolejni. Ja nie dam sobą pomiatać studencinami, którzy nie widzieli wędki a robaka boją się wziąć do ręki. Nie dam pomiatać własną osobą jakiejś dziecinnej, niedoświadczonej, zarozumiałej, ostatnimi czasy chamskiej, strukturze zwanej Redakcją. To koniec mojej bytności na wędkuję.pl. Odejdę ale nie daleko polecam portal kolegi Tinca. Jest przejrzysty i przyjazny. Stawiam w zakład swą wiarę, że tam nikt nie będzie poniżany przez Twórcę portalu. Szkoda mi kontaktu z Wami, którzy postanowicie tu pozostać a których szanuję. Natomiast wręcz namawiam do odejścia doceńmy pracę tych którzy zostali wyrzuceni na "zbity pysk". To przecież i wasi znajomi a może przyjaciele. Pozdrawiam Mateusz Woś [2010-12-04 10:48]

Wio koniku:

Do Redakcji!

Hydepark Wedkuje.pl - Waszym zdaniem Do Redakcji! utworzono: 2010/02/13 23:28

longin
83
Co państwu redaktorom rozum odebrało, a może w głowach się porzewracało! Usuwają churtowo najbardziej wartościowych ludzi! To jest zwykła cenzura! Najlepiej będzie jak zbanujecie wszystkich użytkowników ,a zostawicie same lewe konta! Wtedy będzie miała redakcja święty spokój! Czy o to chodzi! Bo jak portal ma być cenzurowany to jam mam gdzieś takie miejsce!

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#74894 wysłano: 2010/02/14 01:50

andreaso
4
Rozum ,,KASA ODBIERA,,

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#74905 wysłano: 2010/02/14 08:33

pindral
28
Longin obraziłeś redakcje.... teraz albo dostaniesz ostrzeżenie jak ja albo będziesz kolejny...
Wiem "chore". Pozdrawiam Serdecznie :)

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#74907 wysłano: 2010/02/14 08:42

jurcys
52

Mam Andrzeju podobne odczucia i wielka szkoda że odeszło paru porządnych KOLEGÓW z czołówki tego portalu. Nie rozumie dlaczego Redakcja utrzymuje anonimowe konta zadymiarzy, przecież są to ludzie rozwalający naszą społeczność, lecz nie podskakujący Redakcji i pewnie po to są trzymani.

Pozdrawiam!

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#74934 wysłano: 2010/02/14 10:48

łysy wąż
92
A ja jestem ciekawy, dlaczego konta tych użytkowników zostały usunięte? Jeżeli za złamanie regulaminu, to konkretnie którego punktu?

Nie rozumiem sytuacji, kiedy to redakcja milczy przez kilka tygodni podczas, gdy na portalu dzieją się złe rzeczy - pojawienie się zadymiarza Szulera - redakcja nie reaguje; wykrycie kilku plagiatów - redakcja nie reaguje; fikcyjne konta - redakcja nie reaguje; tygodniami ciągnące się kłótnie - redakcja nie reaguje. na liczne prośby o jakąkolwiek pomoc - też cisza.
I nagle, gdy użytkownicy coraz głośniej domagają się jakiejkolwiek współpracy pomiędzy redakcją a portalowiczami, ta zaczyna usuwać konta? I to bez żadnych wyjaśnień?
Czy tak zachowują się dorośli i poważni ludzie? Czy w taki sposób redakcja chce rozwijać swój biznes?

Moim zdaniem, redakcja powinna wyjaśnić nam wszystkim to postępowanie. Ja chciałbym zrozumieć, dlaczego konta zostały usunięte. Odpowiedź, że ktoś zakładał ten sam wątek po kilka razy i dlatego został wywalony jest ... śmieszna. Jeżeli tak robił to chyba świadczy o tym, że chciał zwrócić uwagę redaktorów na jakiś problem. Na problem, o którym już WIELOKROTNIE pisało wiele osób. Na problem, którego od wielu tygodni redakcja nie zauważała !!!
Dlaczego uważam, że wszyscy powinniśmy usłyszeć zdanie redakcji? A dlatego, że to portal społecznościowy - i jak pisali koledzy - społeczność to my.

Mam nadzieję, że tym razem nie olejecie tematu. Sprawy zaszły już tak daleko, że trzeba to wyjaśnić.
A jeżeli zaczniecie wprowadzać cenzurę i zamykać usta ludziom, którzy mają coś do powiedzenia ( i nie używają przy tym wulgaryzmów, nikogo nie obrażają ), to ja też spakuję manele.

pozdrawiam

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#74938 wysłano: 2010/02/14 11:06

spines21
71
Kamil -całkowicie się z Tobą zgadzam w tej kwestii-nie można udawać,że nic się nie stało,jak się przedstawi swoje racie to można podyskutować,atmosfera się poprawi,a to przecież wyjdzie wszystkim na dobre.
nie da się uniknąć konfliktów,trzeba umieć je rozwiązywać-dla dobra portalu przecież.
nie ma dialogu to zaczyna się obrażanie i robi się obora.
jestem tu już trochę i się przyzwyczajałem i jest mi po prostu przykro,że tak się dzieje.

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#74944 wysłano: 2010/02/14 11:29

zuzaluza
8
Przypatruje sie od dluzszego czasu temu forum ktore Wy Wszyscy tworzycie.
Najbardziej podoba mi sie kol.norbiko1
Oplakuje tych ktorych redakcja odpalila a am jest moderatorem pokoju z ktorego byly kasowane konta ...

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#74947 wysłano: 2010/02/14 11:34

withanight88
28

zuluzuza czy jak Ci tam

Wlasnie takich ludzi jak Ty potzreba na portalu!!!!!!!!

;/;/ tylko kazdemu dop..... i po kims pojechac... tak was to kręci ? lalke gumowa sobie kup i na niej wyzyj swoje skrywane od dawna emocje

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#74953 wysłano: 2010/02/14 11:40

zuzaluza
8
dodałam zdjęcie bo przecież nie można być anonimowym..... Z mojej perspektywy mieliście plan a teraz nie ma ani planu ani większości z Was. To się nazywa skuteczność ?

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#74965 wysłano: 2010/02/14 12:10

norbiko1
105
Bardzo proszę o usunięcie mojego o konta z portalu wedkuje.pl

Mam dosyć całej chorej sytuacji w której kluczową rolę odgrywa redakcja, która pozwoliła sobie od samego początku na luźną atmosferę nie jasno sprecyzowany regulamin oraz dopuszczanie się rzeczy i spraw zakrawających na publiczną krytykę, dziś zbierane są plony.

Mam szczerze dość JAKO MODERATOR odwalać robotę za redakcje i śpiących innych moderatorów za którą to tylko dostaje po garbie, niech się inni teraz martwią.
Pisałem prośby o interwencje, proponowałem zmiany w działaniu forum i portalu wszystko o kant dupy potłuc nic się nie zmienia!
Mam to wszystko głęboko w dupie i bardzo proszę aby mój profil został usunięty z portalu wedkuje.pl
Pewna osoba z tego portalu chyba przedstawiać jej nie muszę dziś siedząca w ukryciu, zarzuca mi że nie popieram kolegów którzy odeszli, a ja powiem że popierałem przez cały czas mojego pobytu na portalu, popierałem i obstawałem i gówno z tego miałem i mam!
Przepraszam Bardzo tych kolegów co pomogli mi w zorganizowaniu i w całym przebiegu Akcji dla Pawła która miała miejsce na portalu i za to że teraz ich opuszczam bo nie wszyscy odeszli z wedkuje.pl którzy mieli okazje w tej akcji uczestniczyć jak to mylnie rozumuje w/w osoba zarzucająca mi pewne rzeczy.

Mam dość! Czy to Jasne?!

Nie posunę się do dziecinnych rozwiązań zakładania nowych wątków o ile nie będę musiał tego zrobić, dlatego poproszę raz jeszcze

PROSZĘ USUNĄĆ MOJE KONTO

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#74966 wysłano: 2010/02/14 12:11

withanight88
28
nie dobrze...

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#74997 wysłano: 2010/02/14 13:05

mistrz_makabry
36

Kolego withanight88 nie potrzebnie opierniczasz koleżankę za to,że wypowiedziała swoje spostrzeżenia.Ja mam również podobne spostrzeżenia.Naważyliśmy sobie gorzkiego piwa,to trzeba je teraz wypić!!!

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#75002 wysłano: 2010/02/14 13:11

mariuszm
48

Kurwa mam ogromnego kaca po wczorajszej parapetówie ale powiem Ci SZANOWNY PANIE MODERATORZE że jak ty smacznie spałeś to naszych kolegów redakcja na zbity pysk bez podania powodu wywalała z portalu a jak poprosiłem Cię po twoim wspaniałym przebudzeniu w sobotni poranek o pomoc to stwierdziłeś cytuję;

"Nie będę się w to bawił, poobserwuję sobie to z boku. Uważam że na dialog z redakcją są inne sposoby. Jak mówię zobaczę co będzie dalej, zawsze zdążę z stąd odejść ."

I nie rżnij teraz bohatera na tym portalu bo nie ma już tych którzy się na tobie poznali.....

A żeby jeszcze było jasne to treść mojej wiadomości do ciebie;

Przyłączysz się....

JAKO MODERATOR FORUM..... Hydepark Na każdy temat

JAKO MODERATOR FORUM..... utworzono: 2010/02/13 12:58 mariusz

m 47

Jako moderator(jeszcze) forum na portalu wedkuje.pl chciałbym zapytać adminów portalu który punkt regulaminu forum został złamany przy wpisach pt."Redakcjo...." ,że wszystkie w/w wpisy zostały usunięte bądź zablokowane.

Pytanie drugie dotyczy usuwania kont autorów w/w wpisów.Czy możemy poznać stanowisko redakcji w tej sprawie ponieważ wielu kolegów poprzez usunięcie ich kont ze społeczności portalu straciliśmy bezpowrotnie.

Dziękuję Mariusz

Jeśli tak to spróbuj dodać jakiś komentarz bo wątek nie chce się ukazać na stronie głównej.Figuruje tylko na stronie mojego koła i na moim blogu !?

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#75008 wysłano: 2010/02/14 13:15

norbiko1
105
Wal się na ryj, panie mariuszm i naucz się pisać.

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#75016 wysłano: 2010/02/14 13:24

maximuss1977
41
Ludzie !!! Wszystko stało się jakieś takie poj....ne !!! Redakcja nas olewa, nerwówka staóła się normalnością i zaczęło się: Skaczemy sobie sami do gardeł !!! Czy to o to chodzi ? Zjednoczmy się, mówmy jednym głosem, postarajmy się powalczyć jeszcze o to, co zostało, odbudować dobre imię tego prtalu. Prawda, że najmniej na tym zależy REDAKCJI, ale to my jesteśmy społeczeństwem tego portalu i my tutaj mamy gwarantować jakość. A jeśli, nie ma wspólnego języka, wspólnego celu i najmniejszej nici porozumienia - GÓWNO Z TEGO BĘDZIE

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#75022 wysłano: 2010/02/14 13:35

mariuszm
48

Narobiłem byków bo nic mi nie podkreślało?.......

Co zabolało?

Prawda zawsze boli.......(wiem nie raz tego doświadczyłem)

Pewnie teraz polecisz (a nie Ty już jesteś tam zalogowany) do kol.Grześka na jego strony i będziesz się użalał jak to za twoja pracę ten niewdzięczny mariuszm Cię potraktował.....

Widziałem te twoje mizdrzenie się tamtemu moderatorowi.Oj jakiś ty biedny.....

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#75032 wysłano: 2010/02/14 13:47

norbiko1
105
Niech powalczy teraz moderatorek co zaginał z portalu, a teraz walecznego udaję robiąc to w sposób bardziej niż dziecinny nie rozróżniając
WĄTKU OD POSTU
Dziwi mnie w ogóle jak ktoś taki jest moderatorem portalu, moderator-plagiator, to jest kolejny powód złych działań ludzi zarządzających tym portalem. (redakcja)
Myślał dzieciak że napisze do mnie liścik i ja od razu rzucę się do walki, z wiatrakami chyba.

Kilka słów do moderatora mariuszm
Powiedz mi marny człowieku co zrobiłeś dla tego portalu jako moderator jakie podjąłeś w przeszłości próby dokonania zmian na lepsze które potrafiłbyś udowodnić? Ja ci odpowiem żadnych! Co najwyżej potrafisz cytować prywatne listy myśląc że pogrążyłeś mnie i tu się mylisz, swoich słów się nie wstydzę i nie ma sobie nic do zarzucenia. Nie działam pod naporem tłumu, sam podejmuję decyzję swoich działań starając się nie ulegać presją.

Pzez cały czas nic nie robiłeś bo byłeś zajęty budową swego domu i ja to rozumiem lecz gdy powróciłeś w jednej chwili chciałeś zabłysnąć na portalu, na twoje niestety nieszczęście wystąpienie twoje zaczęło się od ujawnienia plagiatu. Dziś szczekasz jak latlerek chcąc zatrzeć ślad po swoim głupim postępowaniu szukając ofiar lecz pomyliłeś adres dzieciaku! Szczekasz coraz to głośniej tylko że oprócz głosu trzeba jeszcze mieć wygląd.

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#75033 wysłano: 2010/02/14 13:51

maximuss1977
41
Chłopaki - obydwu Was lubię i bardzo szanuję. Bardzo mi przykro, gdy obrzucacie się błotem i to nad upadającym "wędkuję.pl" Co się tutaj dzieje ?

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#75034 wysłano: 2010/02/14 13:53

rooster
45
A tą czarną owcą która przywracała usunięte, zadymiarskie wątki kilka tygodni wstecz na-pewno jest mariuszm, pan dupowłaz....zgadza się panie dupowłazie.?

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#75039 wysłano: 2010/02/14 14:00

mariuszm
48

Jam to uczynił i zawsze to robiłem. W nocy z piątku na sobotę to też ja a ty kretynie skumałeś się z redakcją i je usuwałeś wiem a jak nie wierzycie to spytajcie mańka-pc. Jest na wiadomym portalu bo tu go zbanowali.

A teraz pocałujcie mnie w te moją szczenięcą d.....kę.....

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#75050 wysłano: 2010/02/14 14:17

norbiko1
105
O panie Mariusz, nie używałem względem Ciebie słów obraźliwych lecz skoro ty dopuściłeś się tego względem mnie to nie pozostanę ci dłużny.
W porozumieniu z trzema moderatorami gdzie tylko jeden odpisał mi jak widzi obecne forum i portal stworzyłem propozycję zmian na forum i wysłałem ją redakcji, a ty co zrobiłeś poza zamieszaniem? Plagiatorku co sam nie potrafi kilku słów do kupy sklecić.
Zapewne też nie rozrużniasz kielni od sztukatorki i wapna od cementu nie mówiąc już o MP75 Knauf. widzę że moje słowa i tak nie są słuchane przez rozjuszonych ludzi jednak skoro zarzucasz mi usuwanie wątków to pozostaje ci jedno, udowodnij mi to frajerze!

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#75052 wysłano: 2010/02/14 14:18

łysy wąż
92

Koleżanki i koledzy,

Wiecie na pewno, że w przeciągu kilku ostatnich dni redakcja portalu wedkuje.pl postanowiła usunąć kilka / kilkanaście kont użytkowników. Kilku innych widząc co się dzieje, postanowiło odejść. Są to moi bliżsi lub nieco dalsi koledzy.

Od dłuższego czasu zespół redakcyjny portalu kompletnie nie ingerował w to, co się tu działo. Swoje „ obowiązki „ zwalił na społecznych moderatorów i jurorów.

Pozwolę sobie przypomnieć kilka sytuacji ( które w tej chwili przychodzą mi do głowy ) z ostatnich dwóch – trzech miesięcy:

- Pojawienie się na forum zadymiarza, osoby prowokującej do kłótni – Szulera. Redakcja nie reagowała.

- Wykrycie plagiatów i plagiatorów – żadnej reakcji ze strony redakcji.

- Fakt udostępnienia artykułu jednego z naszych kolegów innemu portalowi ( bez zgody i wiedzy autora ) – redakcja długo milczała, a czy sprawa została zamknięta – nie wiem...

- Ciągłe kłótnie i wyzwiska na forum – cisza ze strony redakcji.

- Prośby o interwencję – to samo, cisza.

Itd...

Sytuacja na portalu robiła się coraz gorsza. Redakcja nie odpowiadała na prośby i maile użytkowników.

Moim sposobem na zaistniałą sytuację, było znaczne ograniczenie aktywności, usunięcie się w cień. Uważam, że portal wędkarski powinien być o wędkarstwie. Nie szukam zadym, kłótni – chociaż czasem i ja brałem w nich udział.

Wtedy właśnie był czas na działanie zespołu redakcyjnego. To właśnie wtedy, redakcja powinna zabrać się do roboty i wspomóc działania moderatorów. Ale ... zajęci pewnie byli portalem galopuje.pl. I znów nikt z nas nie doczekał się reakcji...

Kilka dni temu, paru użytkowników postanowiło zwrócić uwagę redakcji na rzeczy, które się tu dzieją. Zakładali podobnie brzmiące wątki ( redakcjo – społeczność portalu to my ) w różnych pokojach. Czy mieli rację? Oczywiście – któż z nas lubi być olewany? I wreszcie doczekaliśmy się interwencji. Tylko zamiast spodziewanego dialogu pomiędzy portalowiczami a redakcją, osoby zarządzające portalem zaczęły usuwać konta „ niewygodnych „ użytkowników. Na jakiej podstawie? Oto odpowiedź Pani Martyny:

Nadawca:

Martyna
martyna

odpisz

Wysłano: 2010-02-13 12:49
Tytuł: Re:cześć

Cześć Kamil,
co do Twojego pytania - część z tych osób zrezygnowała i poprosiła o usunięcie konta, część postanowiliśmy usunąć z powodu ciągłego i celowego spamowania forum dużą ilością tych samych wpisów. Nie dotyczyły one wędkarstwa, utrudniając prawidłowe funkcjonowanie forum i rozmów prowadzonych w tym miejscu.
Pozdrawiam serdecznie,
Martyna

Żadnych konkretów. Który punkt regulaminu został złamany? Czytałem regulamin i ... żaden !!! Usunięci koledzy nie zrobili nic niezgodnego z regulaminem zamieszczonym na portalu !!! Wg mnie, jest to jawna niesprawiedliwość ze strony redakcji.

REDAKCJO

Bardzo proszę o wyjaśnienie tej sytuacji. Być może nie rozumiecie, że to Wy jesteście winni bałaganu panującego na Waszym portalu. To Wasze zaniechania doprowadziły do zaistniałej sytuacji. To Wy nie odpowiadaliście na nasze prośby, maile czy zgłoszenia naruszeń. Na jakiej podstawie usuwaliście profile naszych kolegów? Chyba naprawdę nie rozumiecie przesłania „ społeczność to my „...

Starałem się nie mieszać w sprawy nie dotyczące mojej osoby, chyba że rzeczywiście działa się jakaś niesprawiedliwość. I teraz właśnie się ona dzieje. Jestem przeciwny dyktaturom, cenzurze i zamykaniu ust osobom myślącym inaczej niż „ władza „.

Więc jeszcze raz proszę o wyjaśnienie całej tej sytuacji. Jeżeli szanowny zespół redakcyjny zachowa się jak zwykle – czyli nie zabierze głosu, to ja się tak bawić nie będę. Sytuacje trudne trzeba starać się rozwiązywać, a nie stawać w kącie, obniżać sobie puls i udawać martwego.

Jeżeli redakcja nie zamierza ustosunkować się do mojej ( i kolegów ) wypowiedzi – to proszę o usunięcie mojego profilu z portalu wedkuje.pl. Nie zamierzam udawać, że nic się nie stało.

Jeżeli macie zamiar podjąć dyskusję, to po ewentualnym wyjaśnieniu sprawy zobaczymy co będzie dalej. Jeżeli jak zwykle wykładacie laskę – to żegnam.

Dziwi mnie tylko fakt tolerowania Krakersów, szulerów itp, oraz nagłe pojawienie się krzykaczy typu Ben Hur ( czy jakoś tak ).

Na wypadek naszego rozstania przypominam, iż nie zezwalam na jakiekolwiek wykorzystywanie moich artykułów, wpisów czy zdjęć – ani w całości, ani we fragmentach.

KOLEŻANKI, KOLEDZY

Być może jest to mój ostatni wpis na tym portalu. Teraz wszystko w rękach redakcji. Gdyby nie dane nam było więcej „ poklikać „ na tym forum, to życzę Wam udanych połowów, pięknych holów i ... spokojności. Miło mi było bajerować się z Wami o rybkach, miło było opisywać wędkarskie przygody i uczestniczyć w dyskusjach. Poznałem tu wielu fajnych kolegów ( i koleżanki ;-) ), z niektórymi na pewno będę miał kontakt w realu.

Gdybym „ zniknął „ a ktoś z Was chciałby się ze mną skontaktować, to namiary do mnie ma Norbert Norbiko, Zbig28 oraz Marabut.

Najprawdopodobniej znajdziecie mnie też u Grzesia Tincy ( Tinca fish club ), a być może na innym wędkarskim portalu. Jeszcze nie wiem gdzie przycumuję ... ;-) Ale zawsze będę Łysym Wężem.

Pozdrawiam Was wszystkich

Kamil „ Łysy Wąż „.

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#75062 wysłano: 2010/02/14 14:33

rooster
45
To prawda że redakcja działa od dupnej strony, rzekomych spamowiczów się wywaliło a takie lachociągi jak Vifon, benhur i wiele jeszcze innych szczekają mordą najbardziej. Tacy frajerzy będą nie długo tworzyć ten portal.... kij im w oko!
Będę zbierał swoje zabawki bo ze szmaciarzami przebywać tu nie chcę. Banda chłystków i plagiatorów nie przyznających się do winy tylko idące w zaparte że to nie oni.

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#75072 wysłano: 2010/02/14 14:41

maximuss1977
41
Czekając na "ban", OŚWIADCZAM

Nie pozwalam "REDAKCJI" na wykorzystywanie moich fotografii, prac i innych wpisów, będących śladem mojej tutaj aktywnośći do wykorzystania w żadnym celu.

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#75258 wysłano: 2010/02/15 01:47

mariuszm
48
A co z moim "banem"? nagle redakcji nie ma przez całą dobę.Odsypia nockę piątku na sobotę ;)

odpowiedz
zgłoś naruszenie

[2010-12-04 10:49]