Zaloguj się do konta

Same kłótnie

utworzono: 2010/12/03 19:35

Więcej?

proszę bardzo:

Data 2010-03-28 Dodał G.G. Tytuł hahaha....... Tak sobie troszkę poczytałam na wedkuje, na wedkuje2 i myślę sobie, że jesteście jacyś dziwni. Nigdy nie zagrzejecie miejsca na żadnym forum czy to wędkarskim czy innym. Najpierw rejestrowaliście się na wedkuje, pisaliście pełni zachwytu wędkuje było Waszym życiem wirtualnym, gdyż prawie wszyscy zaczęli tam właśnie swoją przygodę na forzac wędkarskich. Wydawało się Wam, że jesteście właścicielami i coraz śmielej traktowaliście oponentów, oraz więcej domagaliście się od redakcji . Ta z Wami poradziła sobie prosto, kilku wyrzuciła kilku odeszło , kilku nie wie co ma zrobić i miota się. Zlecieliście się do zakurzonego forum Tinci , które już było martwym trupem wirtualnym, dzięki Wam odżyło i tętni życiem choć byle jakim . Kilku z Was założyło swoje stronki , które i tak prędzej czy później padną. Redakcja z Tinci okazała się takim samym tworem jak z wedkuje, jednych banuje , innym daje dziwne ostrzeżenia! Inni sami odchodzą widząc ludzi którzy stworzyli sobie takie małe piekiełko. Wyzywają wszystkich kto ma odmienne zdanie, krytykują wszystkich, niewiele maja do powiedzenia sami na tematy wędkarskie, ale gęba się im nie zamyka jeżeli chodzi by trochę napsuć krwi innym. Dwulicowość , obłuda , cynizm to Wasze prawdziwe oblicze. Nie chce tu wszystkich wrzucać do jednego worka, ale z tych na wedkuje 2 kilka osób jest sympatycznych a reszta szkoda gadać. Teraz na tej muńkowej stronie zaczęło się podsycanie nienawiści, jakiś niezrównoważone osoby same z sobą polemizują i udają niewinnych. Wcale nie dziwię się , że nie chcieli Was na wedkuje, z czasem sami pozabijacie na wedkuje 2 czy gdziekolwiek się pojawicie. Tacy zarozumiali i zadufani ludzie jak Wy nigdy nie znajdą miejsca na żadnym forum, wasze miejsce to takie stronki nic nie znaczące, nic nie wnoszące ot takie grajdołki. Celowo nie wymieniłam nicków najbardziej zakłamanych ludzi, gdyż sami wiedzą że to o nich napisałam. Data 2010-03-29 Dodał G.G. Tytuł Re:no i mam dowód Jakiś bystry po prostu detektyw z ciebie , chyba ten wk to ta sama osoba , chyba ty podpisujesz się raz tak raz inaczej. Co ty myślałeś , ze wszyscy muszą pisać czy mówić tak jak ty sobie życzysz? Jesteś reliktem komunizmu , gdzie wszyscy musieli kryć się ze swoim zdaniem? Jesteś cenzorem wirtualnym? Kto napisze inaczej niż ty myslisz w twoim mniemaniu jest od razu mącicielem , jestes chory i nic dziwnego że nie możesz zagrzać miejsca na żadnym forum , pewnie nie możesz znieść jak inni piszą odmiennie niż ty byś chciał. Jesteś płytkim człowiekiem zadufanym w sobie. Myslałeś, że jak założysz tą swoją żałosną stronkę, będziesz postrzegany jako altruista, że taki dobry jesteś. Zrobiłes dobrze likwidując ją bo tylko zaśmiecała Internet. Jeżeli piszesz , że nie udzielasz się na żadnym forum to trzymaj się tego , bo wygląda na to , że tylko tak piszesz a robisz co innego . Cały czas śledzisz fora i wrzucasz te swoje trzy grosze, a na dodatek masz jakąś manię , cały czas wypisujesz dyrdymały o pisaniu pod różnymi Nickami? Ja mam jeden , a jeżeli Ty tak robisz więc nie sądź innych według siebie bo ich obrażasz. Jesteś zadufanym małym człowieczkiem , szukającym wszędzie spisku. Data 2010-03-29 Dodał G.G. Tytuł Re:Racja Myślałam, że dwa tak długie mnologi wygłosiłeś , a to dwa ray to samo , rozumiem chcesz być zawsze na pierwszym miejscy. Teraz koniec z kurtuazją bo ty tego nie znasz . Ryjem to ty jestes imbecylu zasrany, palant to twoje drugie imię pacanie, gnoju moherowy. Nie myslcie , żewymysliłam te okreslenia po prostu zaczerpnęłam to od ghostka , ale mateo nie skasuje jego postu choc obraza tylko mój bo obrazam przydupasa. Jesteś tak płytkim człowiekiem zadufanym w sobie , za toba stała tylko garstka lizodupów twoich . I nie przeceniaj swoich wiadomosci wędkarskich bo więcej wie od ciebie dzieciak z trzeciej klasy podstawówki. Moje wiadomosci i doświadczenie wędkarskie sa duze i nie chwalę się tym jak ty na każdym kroku. Jak z toba rozmawiac o wędkarstwie skoro cioągle beczysz ile straciles na wedkuje( teraz nazywasz be.. a wcześnie srales się by jak najwiecej tych durnych pkt nazbierac , wszedzie te 3 grosze wrzucales , podlizywales sie wlascicielom) na tej nedznej stronce co zamknąles , raczej przysluzyles sie wirtalnej rzeczywistosci i sprzatnales smiecia . Jeestes zaklamany i zadufany w sobie maly czlowieczek. Data 2010-03-30 Dodał Alf Tytuł Gilbert, Gangaleon, GaGa Gilbert – pajac jest też nie lepszy, Jak potłuczony głupoty pieprzy. Świr do kwadratu i łeb porąbany, Jest już wszędzie burak przegrany. Kto mu dupsko liże to mu liże, Niech mu nawet do tyłka wlizie. Ćwok z zabitego dechami burakowa, Pod warszawką w wiosce się chowa. Zwie się szeryfem w upstrzonej koszuli, Tupnie, krzyknie i jak partyzant w okopach się kuli. Narobi krzyku i hałasu wielkiego, A potem udaje że niestało się nic takiego. Tak zachowują się szpiedzy wredni, Którzy szukają słuchaczy dla swych bredni. GaGa, Gilbert, Gangaleon i inne ciecie, Kiedyś maja swój koniec… dobrze o tym wiecie! Nie będę was dzisiaj tą opowieścią zanudzał, Bo bym tym draniom jeszcze więcej nawrzucał. Szkoda mi tylko Mirasa, druha jednego, Że ma zniszczone życie przez pajaca psychicznego. ;) Data 2010-03-30 Dodał G.G. Tytuł Re:Gilbert, Gangaleon, GaGa Ty ćwoku , nie masz za grosz rozumu , grafoman z ciebie do kwadratu , te swoje idiotyczne wiersz zachowaj dla siebie i innych podobnych tobie, psycholu . jak jestes lizodupem to kazdy wie , zastanów się tłuku skoro wypisujesz swoje brednie to wszyscy to czytają gamoniu jeden, szpieguj siebie komuchu. Data 2010-03-30 Dodał G.G. Tytuł Re:Prawo na karku Ty porąbany jestes czy juz całkiem zwariowałes schizy masz czy co ? Lecz się schizofreniku , obsesyjnie szukasz spisków, przeprosin i nie wiadomo co jeszcze . tak jestes juz skretyniały ze gubisz się i nie wiesz gdzie rzeczywistośc a gdzie fikcja, tak skuty łeb masz debilu , i tak głupi jestes że sam nie wiesz co pisześz , dupolizów to masz na pęczki zreszta wszyscy wywaleni z wedkuje to dupolizy , liżą gdzie się da raz tobie raz ty im i takl wzajemnie . To właśnie dzięki tobie i twoim kolegom mamy te nieszczęsne piekiełko , macie piekiełko tincowe. I nie gniewaj się ciulu ze piszę do ciebie po imieniu , palancie :) Data 2010-03-30 Dodał byk Tytuł racje ma G.G Pan M.K już chyba przechodzi sam siebie...polikwidowal swoje stronki i stara się zacierac ślady bo wie ze przegiął....wymyślał bzdury,obrażał ludzi no i doigrał się...ma prawo na karku...taki nieskazitelny..za ługi się płaci...panie Mirku. Data 2010-04-02 Dodał G.G. Tytuł Re:Co ty nie powiesz. Nie zależy mi cwoku co ty tam myslisz w tej swojej chorej głowie. Widzę tylko , ześ nierefomowalny i nie jestes dla mnie żadnym partnerem czy też kolegą , takich sobie podobnych poszukaj gdzie indziej. Jestes nic nie wartym człowiekiem , bezczelnym typem , widzę także że jesteś chory , nie masz nic innego do roboty tylko szydzisz z innych , szpiegujesz , masz urojenia . Nigdzie nie zagrzejesz miejsca , bos porabany i osłem nazywaj swoich kolegów . Data 2010-04-01 Dodał G.G, Tytuł Re:i ja też Jednak nie potrafisz normalnie, nie dość że jesteś zrusyfikowany, to nie znasz języka rosyjskiego , którym nieudolnie próbujesz się posługiwać. I choć przykro mi to napisać, jesteś jakiś stuknięty, nie potrafisz wytrzymać , ale .......... szkoda mi że jesteś tak niezrównoważony psychicznie. Popsułeś nastrój ! Data 2010-04-01 Dodał Alf Tytuł Re:Co ty nie powiesz. Gdzie siedzi??? Wiadomo gdzie ten porąbany bezwstydnik w śmiesznym kapeluszu siedzi ;) Życzenia z pewnego grajdołu: "Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych > nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia <. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób" I życzenia GG na Birbancie: " Wesołych Świat Wielkanocnych, pokoju ducha, wiary w Boga i w Ludzi. Umiejętności > dostrzegania piękna tego świata i oczywiście wiary w Siebie i swoje możliwości <.” W.K. wie, ja wiem i jeszcze niejedna osoba wie co to za element. Zwracam się do wszystkich, oprócz " agenta Tomka" ... wszystkiego dobrego chłopaki spokojnych świąt i słonecznej pogody żeby można było wyskoczyć na rybki :) [2010-12-04 10:51]

Jak już, to pędzim dalej:

aba
Gość

2010-05-20 09:48
Widzę, że z ciebie obrońca uciśnionych niczym Rambo wkroczyłeś do akcji i w każdym temacie chciałeś zaistnieć . Tak na marginesie nikomu nie ubliżałem, to jest wasza domena, wy nie mając żadnych argumentów w sposób prostacki odpowiadacie w myśl zasady ; kto nie z wami to wróg. Czytając twój tekst myślę, że to ty piszesz w niepełnej dyspozycji psychofizycznej, bo wypisujesz takie nonsensy i próbujesz wmówić to czego nie powiedziałem czy nie napisałem. Zapewne masz już problemy z zapamiętaniem czy percepcją otoczenia , czy natłok informacji jest dla ciebie zbyt duży byś mógł to odpowiednio szybko przyswoić.
Twoje żenujące uwagi na temat mój, pokazują w dobitny sposób twoją obłudę i cynizm wobec innych ludzi. A wracając do twego pytania dlaczego zaglądam na tą stronę (nie myl z portalem), odpowiem tak: a tak zobaczyć co słychać u „miszczów z krowiej”.

maniek-pc
Gość

2010-05-20 12:45
Mirkli, głupi byłeś i głupi zostaniesz. Zal mi cie chłopie i współczuję twoim bliskim, bo ciężko im z tobą. Zauważ w końcu, ze nigdzie cię nie lubią i nigdzie cię nie chcą. Idź do swoich i bądź gwiazdą. Na jakiego h... pchasz się wszędzie tam, gdzie pasujesz jak pięść do nosa? Brakuje ci zdrowego rozsądku ? Skoro my mamy ciebie w dupie, a ty nas to po co się wysilasz. Ciągnij kichę i po sprawie.

yaba
Gość

2010-05-20 15:38
Maniek skoro ty ciagniesz kazdemu nie znaczy , ze kazdy to robi. O twojej inteligencji nie bede pisal bo nie ma o czym, wystarczy poczytac te twoje wynurzenia i nie zal mi ciebie bos jest gwiazda rynsztokowego pokroju, nie pisz my bo nie kazdy z nich ciagnie, dupowlazie.

Longin
2010-05-20 15:44
Widzisz kolego żaba. Ja istnieję na tym forum i nie tylko! W przeciwieństwie do ciebie! Na Wędkuje może i jesteś, ale nic nie możesz. Już nikogo nie obrażisz! Możesz czytać, ale nic nie możesz napisać! Nareszcie Redakcja zrozumiala,że niektórych nie można dopuszczać do głosu bo nic mądrego nie są w stanie stworzyć! Mimo tego,że im się wydaje iż odkryli koło! A koło wymyślono tak dawno temu,że nikt nie pamięta kiedy to było! Pisz mów, byle z sensem i nie trzepiaj się ludzi.Napewno masz pojęcie o wędkarstwie to podziel się tą wiedzą. Będzie z tego większy pożytek niż przerzucanie się inwektywami.Przyjedż na Krowią Wyspę - jeżeli ocaleleje po tym katakliżmie! Gospodarze napewno przywitają Cię serdecznie! Pomyśl o tym!

mateuszwos
2010-05-20 19:16
Krowia Wyspa da radę bo zalewana jest około 2 razy do roku, zmieni się tylko topografia terenu. Ciekawe tylko co z pobliskimi wioskami. Woda sięga wyżej niż wały gdzieniegdzie ale wciąż jest po właściwej ich stronie. Miejmy nadzieje że po tamtej stronie pozostanie.

zaba
Gość

2010-05-20 21:38
Kolego Longinie, nie ja pierwszy używam inwektyw wobec rozmówcy, po prostu odpowiadam tym samym tonem. Przeceniasz swoje zdolności detektywistyczne, myśląc co mi redakcja pozwala czy nie. Może ciebie rozczaruję, ale jak napiszę jakiś tekścik na pewno zobaczysz go na pierwszej stronie. Dziękuję, za zaproszenie na wyspę krowią ale jedynym gospodarzem jest na niej dzika przyroda i myślę że dla niej bez znaczenia jest kto tam łowi. I może kiedyś skorzystam, nigdy jeszcze nie łowiłem na Wiśle choć na wielu rzekach i jeziorach łowiłem.

gangaleon
Gość

2010-05-20 23:36
Ta fala na Wisełce ...kurcze !
To prawie osiem metrów troszkę pozmienia: okolice wyspy , rybostan , Męćmierz, łachy , Chodelke , agroturyzm w regonie a...własnie napisz Mati jak Wilki sezon ogarnęły , i czy kolonia się obroni . Co do żab to maniek zdaje się temat ekologom powierzył .
ps
22 V - Pogoń moja serce niech buduje :)

mateuszwos
2010-05-21 01:36
"Wilki" dobrze stoją gorzej z sytuacją powodziową. Woda ma przybierać a już wyżej niż wały sięga. Lipa jest ale nadzieja umiera ostatnia. Ludzie nocują na wałach i robią co w ich mocy,. To nie może pójść na marne. Tragedia ludzi z Popowa położonego kilkadziesiąt kilometrów wyżej dała nadzieję nam. Tam przerwało wał i tym samym do nas przyszła niższa fala. Generalnie jest tragicznie ale wciąż nasi utrzymują Wisłę po właściwej stronie wałów. Nie liczę kilku zalanych dróg dojazdowych do Wilkowa i dwóch mostów na Chodelce.

Longin
2010-05-21 08:46
Mam nadzieję,że jakoś się obronicie. A moim mieście do przelania się wody przez wały brakowało w pewnym momencie tylko kilkadziesiąt centymetrów. W tej chwili woda nie co opada. Ale w nocy lało i była burza, a Czarna Przemsza jest dopływem Wisły.Nie wiem dlaczego nikt nie mówi że te tragiczne powodzie są dziełem ludzkiej bezmyślności. Idiotyczne melioracje rzek, prostowanie koryta. Budowa i wydawanie pozwoleń na stawianie domów i osiedli na polderach zalewowych! W czasie powodzi woda się rozpędza w prostych korytach, nie ma gdzie zwolnić!A melioracja trwa w najlepsze! To co się dzieje na nie dużych górskich rzeczkach czy strumieniach przechodzi wyobrażnię ludzką. To są po prostu wybetonowane koryta! Czarna Przemsza w Będzinie jest prosta jak kanał, a dno wyłożone trylinką! Brynica tak samo!. Wisła od żródeł do zbiornika w Goczałkowicach to też właściwie prosta linia!Żeby wały były nie wiem jak wysokie to i tak w pewnym momencie nie wytrzymają naporu wody! To wszystko razem powoduje takie kataklizmy jak ten!

gangaleon
Gość

2010-05-21 11:15
Longinku ależ Janusz Korwin Mikke głośno mówi o wałach które ktoś buduje tworząc spiętrzenia , bo jak na takiej inwestycji zarobi to popiera finansowo frakcje polityczną tzw. "zleceniodawców " Zobacz po 97 - roku pobudowali wały na Opolszczyźnie i teraz woda znajdzie upust niżej i tak aż do Bałtyku a potem od nowa wyższe wały
i kółeczko się zamyka , a dopływy pytam ?

mateuszwos
2010-05-21 11:29
Longinie masz rację. Od wody trzeba się odsunąć a nie odgrodzić. A ja czytam kolejne pomysły o regulacji rzek aby zapobiegać powodziom. Czy tam już nikt nie myśli?

mateuszwos
2010-05-21 15:19
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/ pbcs.dll/frontpage

Longin
2010-05-21 18:00
Czytam na Onecie, że wał w Zastowie puścił. Z tego co widzę na mapie to tuż koło Wilkowa! Jeżeli po tym katakliżmie władze na wyciągną wniosków to będzie prawdziwy skandal! Ludzie tracą dorobek całego życia! Ciekawe jak będzie z odszkodowaniami!" Wielcy" Polacy, po katastrofie pod Smoleńskiem łyknęli po 40 - ści tysięcy! Co uważam za przesadnie wysokie co: odszkodowanie, zapomoga itd.A do ubogich zapewne nie należeli!

gangaleon
Gość

2010-05-21 18:27
z Onet.pl -Wał przeciwpowodziowy w miejscowości Zastów Polanowski w gminie Wilków na Lubelszczyźnie został przerwany. -
Chłopaki to kiepsko jest u Was ??
Mateusz gdzie jesteś u Mamy ?
Kurcze paskudnie się porobiło ...

gangaleon
Gość

2010-05-21 18:28
z Onet.pl -Wał przeciwpowodziowy w miejscowości Zastów Polanowski w gminie Wilków na Lubelszczyźnie został przerwany. -
Chłopaki to kiepsko jest u Was ??
Mateusz gdzie jesteś u Mamy ?
Kurcze paskudnie się porobiło ...

gangaleon
Gość

2010-05-21 18:29
Sorki te KODY : vnfnshnv

mateuszwos
2010-05-21 19:46
Siedzę w Lublinie. Miałem dziś wracać do domu ale już nie ma po co. Wisła zabrała 150 metrów wału i zalała gminę. Jest naprawdę dużo wody. Wyłączyli prąd w całej gminie. Ci co zostali będą mieli ciężką noc. Kurde dobytek wielu ludzi poszedł pod wodę. Z tego co wiem moja sala weselna też pływa jak i kościół.

maniek-pc
Gość

2010-05-21 20:42
Mirkli, nie oceniaj ludzi według siebie, napisałem "ciągnij kichę w sensie - spierdalaj.
Inteligent z kółkiem w nosie.

gangaleon
Gość

2010-05-21 21:51
Ale napisz gdziekolwiek czy kolonia Wilków jest powyżej wyrwy w wale ?

mateuszwos
2010-05-21 22:27
Tak powyżej o jakieś 3km. Woda zabrała 1500 metrów wału i tak szybko zalewa kolejne tereny, że głowa mała. Płynie w stronę Opola Lubelskiego i Bóg jeden wie dokąd dotrze.

zaba
Gość

2010-05-21 23:14
Maniek, piszę w sensie byś zrozumiał, miałem na myśli żeś kretyn do kwadratu.
Przepraszam Mateusza , że ten idiota przeze mnie wypisuje swoje kretyńskie wyzwiska tu na forum. Niestety głupich nie sieją, sami się rodzą.

maniek-pc
Gość

2010-05-22 23:12
Wnioski wysnuwasz rozumiem z subiektywnych
doświadczeń . Poza tym twoja opinia o mnie zwisa mi luźno tak jak ty sam. Odkąd cię pamiętam zawsze byłeś idiotą, tobie w mordę napluć, powiesz, że deszcz pada.
Zastanów się nad tragedią jak dotknęła chłopaków i tysiące innych ludzi, zamiast się silić na inwektywy które tak jak ciebie wszyscy mają głęboko w dupie. Ciągnij kichę cieniu człowieka.

abaż
Gość

2010-05-23 15:46
Nie mając nic do powiedzenia, prócz chamskich odzywek powinieneś zakończyć swoje żałosne próby już dawno. Poszukaj nory i tam się schowaj, bo tam jest twoje miejsce.

gangaleon
Gość

2010-05-24 09:21
illikriM Jak ty to wszystko wytrzymujesz ? :)))

zaba
Gość

2010-05-24 21:13
a ty? :)))))))))

GHOSTMIR
Gość

2010-05-28 20:05
Leżę w szpitalu i czytam te odzywy, a z każdą chwilą smutek większy mnie ogarnia, bo uświadamiam sobie, że na takich ludzi nie ma lekarstwa. Nawet w wariatkowie nie dają rady ich wyleczyć. Panowie,ja się pozwoliłem takim robakom wykończyć więc proszę Was, wy na to nie pozwólcie. Nie gadajcie z palanterią, bo to śmieci i nie warto sobie dupy zawracać kmiotami. Mateusz, Jakub, życzę Wam szybkiego dojścia do ładu z zalanym dobytkiem. Oby była to ostatnia powódź która Was skrzywdziła. Pozdrawiam.

Ja1kuba
Gość

2010-05-28 22:27
Dzieki Ghost. Jutro o ile dostaniemy się do domu zaczynamy wielkie sprzątanie. Życzę szybkiego powrotu na łowiska. I ciekawych przygód wartych zapisania.

GHOSTMIR
Gość

2010-05-29 11:47
Mogę tylko dodać, że gdyby nie choroba i pobyt w szpitalu, to przyjechał bym pomóc w usuwaniu syfu po powodzi. Mam nadzieję, że rządowe obietnice nie są tylko czczym gadaniem. Trzymajcie się chłopaki. Powodzenia.

rubin44wr
2010-05-29 23:21
witam Mateuszu i Jakubie.Ubolewam nad tym co was spotkalo ,myślę ze szybko się uporacie z porządkami .Natura jest okrutna ,ale żyć dalej trzeba.Wytrwałości wam życzę,duchem jestem z wami pozdrawiam serdecznie.
rubin44wr@wp.pl

rubin44wr
2010-05-29 23:23
Witaj ghostmir miło cię tu zobaczyć ,co do twojego zdrówka to szybkiego powrotu do zdrowia ,Olewaj zadymiarzy brnij do przodu .Pozdrawiam Krzysztof
rubin44wr@wp.pl

GHOSTMIR- Mirosław Kopeć
Gość

wczoraj 09:41
Witaj Rubin. Zawsze dobrze spotkać starego kumpla z dobrych czasów. Masz rację, dość już gadki z tym ktosiem. Ponoć szykuje się akcja pomocy dla Kolegów Mateusza i Jakuba, do której chętnie się przyłączę. Mogę niestety tylko finansowo przez ten zakichany szpital, bo chętnie pojechałbym by pomóc fizycznie. Pozdrawiam Rubinie.

Kuba i Mateusz, proszę Was o kontakt z Kol. N. Stolarczykiem. Sprawa wydaje się być pilna.
Powodzenia.

kotek
Gość

wczoraj 11:12
Widzę jednak, że bierzesz sobie do serca niektóre sugestie, więc jesteś jednak reformowalny.

rubin44wr
wczoraj 11:14
Ano szykuje się też chętnie dorzucą coś ponoć wszystko im woda zabrała .Coś na tinka .pl jest mowa o pomocy ale jeszcze nic nie wiadomo co i jak .Mirek jak się pod kurujesz chętnie się wybrałbym z tobą na rybki.Mam nadzieje ze to nic poważnego ,wiec wracaj szybko do zdrowia ,nie marnuj go na psie szczekanie Pozdrawiam serdecznie Krzysztof.
rubin44wr@wp.pl

GHOST
Gość

wczoraj 11:27
Przykro jest patrzeć na te zaczepki. Ale jak mawiał mój mentor i przyjaciel Maciek Sawicki, "...wszędzie są zawiasy i klamki, a my róbmy swoje i nie dajmy się zwariować"...(-)

Rubinie, w moich stronach natura zwariowała. Większość atrakcyjnych łowisk została zniszczona przez wielką wodę. Sytuacja nie poprawi się w tym sezonie. Choć woda opadnie, pozostanie czarna rozpacz i jak mawiał redaktor Pyniek -"trzy metry mułu". Jak wiadomo Pyniek w Sandomierzau też ma teraz urwanie łba. Zatem Drogi Przyjacielu z tego wspólnego wedkowania chyba będą nici. Aczkolwiek z pewnością było by to fajne spotkanie. Może kiedyś sie spotkamy. Da Bóg nie będzie tak tragicznie jak myślę. Oby...
Pozdrawiam.

Ghost
Gość

wczoraj 11:32
PS:
Rubinie, jeśli interesuje Cię temat pomocy chłopakom, to skontaktuj sie z N. Stolarczykiem. Na jego stronce jest adres e-mail. Bo jeśli jechać pomagać to dobrze by było dogadać się i ruszyć "kupą mości panowie".

kotek
Gość

wczoraj 12:50
Jakoś aktywny się zrobiłeś, czy ty masz jakieś fobie chłopie?wcale ciebie nie zaczepiam w myśl znanego wszystkim przysłowia. Jeśli uważasz, że każda odpowiedź jest zaczepką to faktycznie masz zryty łeb. Nie schlebiaj sobie. I ciebie może i prawdziwy wędkarz, to charakter masz porąbany i tak sobie myślę, że nie bez powodu nikt musiałeś szybko ewakuować się z portali wędkarskich, kreowałeś się na autorytet wędkarski, a ludzie szybko się na tobie poznali.

PS
I choć nie znam osobiście ani Jakuba czy Mateusza, i nie zawsze z nimi się zgadzam, może w ogóle mam inny pogląd na wędkarstwo to strasznie im współczuję z powodu tragedii jaka ich dotknęła. To co się stało to mogło dotknąć każdego z nas, wierzę że szybko uda się im naprawić to co żywioł zniszczył.

mateuszwos
wczoraj 21:04
Witam wszystkich po krótkiej przerwie. Byliśmy w zalanym Wilkowie a jak wiadomo tam nie ma prądu także ciężko z kontaktem nawet telefonicznym. Brodząc po wodzie udało nam się dotrzeć do mieszkania. Widok jaki tam zastaliśmy rozwiał wszelkie złudne nadzieje, że coś może jednak ocalało. Nie łatwo ze mnie wycisnąć łzę ale tamten obraz stawiał świeczki w moich oczach. Dwa samochody, ciągnik, sprzęt AGD i RTV, meble, budynki gospodarcze, kosiarka, piła łańcuchowa, kosa spalinowa i wiele wiele innego sprzętu zostało doszczętnie zalane i pokryte grubą warstwą mułu. Podwórko wyglądało raczej jak po przejściu tornado a nie wielkiej wody. Natomiast to co tylko było w mieszkaniu woda uniosła do góry i rzuciła w wielkim nieładzie na szczątki po podłodze. Opisać tego nie sposób ale jeśli chce to ktoś obejrzeć mogę wysłać kilka zdjęć na maila.

Widzę, że Koledzy szykują jakąś akcję pomocy. Jest nam niezwykle miło czytać, że ktoś o nas pamięta a ponadto próbuje pomóc. Nie wiem co mam napisać bo jestem osobą która z wielkim trudem i niechęcią wyciąga rękę po pomoc ale obraz mojego rodzinnego domu i perspektywy zbliżającego się ślubu mówi mi że każda pomoc będzie potrzebna. Jestem niezwykle pocieszony, że poznałem Was bo choć wiele razy z Wami toczyłem zażarte dyskusje to w godzinie słabości podajecie pomocną dłoń. Dziękuję za miłe słowo i za to, że tym słowem wspieraliście nas od momentu nadejścia zagrożenia po dzisiejszy dzień.

O dziwo pod tym nieładem który panuje u w domu znaleźliśmy z Kubą nasze wędki. Przyznam z zadowoleniem, że będą nam służyć w tym sezonie. Wytarliśmy ich z mułu i doprowadziliśmy do porządku.

Proszę także o kulturę wypowiedzi. Niektóre z postów ze zrozumiałych przyczyn zostaną wykasowane. Pozdrawiam.

kotek
Gość

dzisiaj 16:20
Nie ma sprawy, sam bym te wpisy skasował.

PS
Ghostku, jeśli jesteś taki prawy i kreujesz się na nie wiadomo kogo to odpowiedz mi dlaczego po swojej rezygnacji z wedkuje, w myśl solidarności z innymi teraz piszesz błagalne listy do tzw. redakcji którą wcześniej obrażałeś i wyśmiewałeś o przywrócenie dawnego konta? Nie mam nic przeciwko temu, bo każdy ma prawo zmienić zdanie a twoje wpisy zawsze mi się podobały więcej lub mniej. Zastanawia mnie tylko brak konsekwencji z twojej strony i jednak żądza poklasku oraz poklepywania po plecach szczerych i mniej szczerych lizusówmieniących się twoimi przyjaciółmi. Iproszę nie pisz w tonie żałosnym o twoich perypetiach, ze ktoś ciebie chce zniszczyć w wirtualnej rzeczywistości. Moim zdaniemk nikt tego nie robi a jeżeli już to tylko ktoś z twego otoczenia mieniący się jednym z twoich przyjaciół.I jeżeli masz odwage odpowiedziec mi na ten wpis, to proszę powściągnij swój niewyparzony język, zachowaj odrobinę kultury i posłuż się językiem polskim w kulturalny sposób.

GHOSTMIR
Gość

dzisiaj 16:53
Jesteś ostatnią osobą której cokolwiek muszę wyjaśniać, a moja chęć powrotu na wedkuje.pl to moja i tylko moja sprawa. Chęć poklepywania powiadasz? No może i tak, bo jeśli zastanowić się nad takim zagadnieniem trochę głębiej, to okazuje się, że to całkiem miłe uczucie. Od czasu odejścia z tego portalu nie odzywałem się tam wcale, a jeden z Kolegów dał mi znać, że temat Ghostmira ciągle jest tam w obrocie. Sprawdziłem, okazało się, że są tam ludzie, którzy czekają na mnie i na moje teksty. To miłe, więc postanowiłem wrócić. Żal ci? Jednak z tej prostej przyczyny ze część tekstów istniała tylko na serwerze wedkuje.pl, dobrze by było je odtworzyć, bo były pisane na żywo w edytorze bloga. Tak więc mam swoje powody by choć próbować odzyskać zaginione treści. Jak powiedziałem - nikomu nie musi się moja decyzja podobać, a szczególnie tobie kotku. Moja zaś kultura jest na odpowiednim poziomie, a na jej brak mogą narzekać tylko osoby tobie podobne, które same niczego nie dokonały, nie stworzyły, nie napisały niczego wartościowego, nie redagują żadnej strony www, nie prowadzą bloga, ale z zazdrości torpedują dokonania chłopaków z pasją takich jak Mateusz i Jakub, Ja, Tinca, oraz wielu innych, którzy po prostu robią to co lubią, a swoje pasje traktują poważnie. Nie kopiujemy cudzych dokonań, tworzymy sami, nie popełniamy plagiatów i normalnie lubimy swoje hobby. Ty tego kotku nie jesteś w stanie zrozumieć niestety. Nie było żadnych błagalnych próźb do redakcji, były tylko dwa e-maile o bardzo lakonicznej treści, ograniczające się do (-) " proszę o przywrócenie konta".I guzik mnie obchodzi twoje zdanie na mój temat.Dla mnie tacy jak ty nie istnieją w realnym świecie. Jesteś tylko jednym z mącicieli internetowych, który z zasady brnie coraz bardziej i bardziej. Ja do tego ręki przykładał nie będę i nie pozwolę ci się dalej prowokować. Zatem kończ waść i wstydu oszczędź. Nie pozdrawiam.

koek
Gość

dzisiaj 18:21
Nie musisz mi nic wyjaśniać, a twoje powroty i odejścia faktycznie to tylko twoja prywatna sprawa i zgadzam się z tobą w zupełności w tej kwestii. Tylko jakoś śmiesznie i sztucznie brzmią twoje odezwy i pokrzykiwania na niesprawiedliwość redakcji? Sam nie jesteś konsekwentny i nie wmawiaj mi czy tworze stron czy nie bo tego nie wiesz, ja w przeciwieństwie do ciebie nie płaczę ze mi moja strona leży czy nie, mogę ci powiedzieć że moja strona ma się dobrze i nie muszę jej reklamować jak ty i tobie podobni by ktoś na nią z litości zajrzał. Nie tłumacz się , że na wedkuje na ciebie czekają i ty nie odmówisz by nie zrobić iim przykrości. I nie mów, że niczego nie napisałem bo gdybyś był bardziej bystry znalazłbyś na wedkuje moje teksty czy opowiadaniam więc nie kreuj się na męczennika. A do mojego wędkowania daleko ci więc nie oceniaj skoro nie masz pojęcia na ten temat. I nie nazywaj mnie mącicielem , bo dla ciebie jest nim każdy kto jest innego zdania niż ty, świadczy więc to o twoich fobiach.
Jednak obchodzi ciebie moje zdanie.

[2010-12-04 10:52]

I dalej:

Tomikan - wyjaśniam jak obiecałem.

Najpierw były pyskówki o różne bzdety jak plagiaty, kradzione zdjęcia, jakieś rybki nielubiane, ale to były naprawdę bzdety. Walczyliśmy z plagiatorami wspólnie z wieloma Kolegami którzy cenią sobie prawa do własnych wypocin. Wtedy rozpracowałem fotki jednego kolesia i opisałem na forum oraz na jego blogu prawie dokładne metody według jakich zostały te foty spreparowane.

Pojawił się zatem pewien (nazwijmy to - psychicznie niezrównoważony) ktoś, kto obrzucił mnie na forum publicznie błotem usiłując udowodnić, że to ja sam założyłem fikcyjny profil i zamieściłem te preparowane zdjęcia. Oczywiście część Kolegów poszła za mną, a część jak się domyślasz tych życzliwych miało uciechę że ktoś mi próbuje dokopać. Rozpoczęła się nagonka na Ghostmira i w rezultacie tak zwane "TWA" (towarzystwo wzajemnej adoracji) jak to nazwali życzliwi zaczęło się miotać z bezsilności a zarzuty chorego na umyśle Gilberta zaczęły mnie dotykać coraz bardziej.

Potem były różne sprawy organizacyjne o które zwracaliśmy się do Redakcyi, a która to nie miała zamiaru nam nawet odpowiedzieć na różne prośby i zapytania. Rozsierdzone więc towarzystwo zaczęło zwalczać wszelkich trolli, łobuzów, oszołomów na forum i zrobiła się ciężka atmosfera.

Dodatkowo nasz portal stał si za sprawą swoich właścicieli siedliskiem najdurnejszej jaką można zastosować reklamy, czyli pojawiły się fruwające okna reklamowe. I na to Redakcyja nie reagowała.

Atmosfera robiła się coraz cięższa, aż wreszcie wymiękłem i zapowiedziałem że jak to się nie zmieni, jak Redakcyja nie zmieni podejścia do forum, userów, reklam, łobuzów, trolli i jeżeli Gilbert chory na umyśle człek który notabene do szaleństwa miał powód ze względu na straszną rodzinną tragedię jaka go ponoć spotkała nie odczepi się od Ghostmira i nie przeprosi, to odejdę z portalu i zlikwiduje konto.

Czekałem, czekałem, a Koledzy częściowo przez solidarność, a częściowo przez wściekłość wywołaną bezsilnością zaczęli usuwać konta. Kilku Kolegów dopiero się rozsierdziło i zaczęli atakować Redakcyję, która w odruchu niezbyt przemyślanego odwetu pousuwała konta wartościowych blogerów by się uwolnić od krytykujących ją sił.

Ja jeszcze czekałem. Czekałem długo. Nawet się nie logowałem na wedkuje.pl a wszystkie doniesienia otrzymywałem na innych portalach.

Utworzyłem własną stronę i wtedy usunąłem moje konto.

No i niestety Gilbert ( nieszczęsny chory na zazdrość człek) kroczył za mną wszędzie, gdzie tylko się zalogowałem, a nie było to trudne, bo wszędzie zawsze widniałem jako Ghostmir.

Nagonka trwała dalej, były żądania ze strony różnych Kolegów by te oskarżenia wobec mnie zostały udowodnione albo by mnie ten człek przeprosił, ale tenże nie miał zamiaru odpuszczać.

Wreszcie nie mogąc tego wszystkiego przełknąć zlikwidowałem moją stronę na Webnode, wylogowałem się ze wszystkich forów i portali.

Długo trwało zanim mi przeszło i wróciłem na wedkuje.pl. Niestety Koledzy którzy odeszli i których usunięto już nie wrócili. Poza kilkoma wyjątkami.

No i za to też mi się dostało, bo jak to ktoś powiedział.... " wróciłem z podwiniętym ogonem".

Cóż...... drogi bywają kręte. Dlatego proszę Kolegów o niewywoływanie podobnej atmosfery, bo znów będzie przykro, smutno, nijak i bezsensownie.

Zapewniam, Redakcyja nic sobie nie będzie robiła z protestów, bo tu chodzi o zarabianie kasy, a nie o nasze interesy.

Pozdrawiam serdecznie.

[2010-12-04 10:54]

Żeby Policja mogła grzebać w IP musi być zawiadomienie o przestępstwie do prokuratury później Prokurator postawia zarzut i może wyrazić takie polecenie do zbierania dowodów w tym adresy IP. Sama policja nie może za dużo. Wiem co mówię. 
P.S. O takich rzeczach sie nie pisze nie mówi lecz sie w ciszy robi. 

Powtarzam prawo działa w dwie strony. 

Bzdurki Pan opowiadasz Panie Tomek. Zawiadomienie, to na Policji, ta powiadamia Prokuraturę, to  pójdzie na wniosek pokrzywdzonego, a jak pokrzywdzony ma swoje dojścia, to se sam załatwi co potrzebuje, bez wniosków, bez zgłoszeń, bez prokuratora :) Na jakim świecie i w jakim kraju Pan żyjesz Panie Tomek?, he, he...... Nikt tu niczego głośno, ani cicho nie robi, nikt Z NAS (!) prawa niczym nie łamie :) Kilka osób ma prawo w jednym palcu :) 

[2010-12-04 11:03]

Jezu! @Smolarz! Ja tego do Wielkanocy nie przetrawię!  [2010-12-04 11:08]

mielec

Żeby Policja mogła grzebać w IP musi być zawiadomienie o przestępstwie do prokuratury później Prokurator postawia zarzut i może wyrazić takie polecenie do zbierania dowodów w tym adresy IP. Sama policja nie może za dużo. Wiem co mówię. 
P.S. O takich rzeczach sie nie pisze nie mówi lecz sie w ciszy robi. 

Powtarzam prawo działa w dwie strony. 

Bzdurki Pan opowiadasz Panie Tomek. Zawiadomienie, to na Policji, ta powiadamia Prokuraturę, to  pójdzie na wniosek pokrzywdzonego, a jak pokrzywdzony ma swoje dojścia, to se sam załatwi co potrzebuje, bez wniosków, bez zgłoszeń, bez prokuratora :) Na jakim świecie i w jakim kraju Pan żyjesz Panie Tomek?, he, he...... Nikt tu niczego głośno, ani cicho nie robi, nikt Z NAS (!) prawa niczym nie łamie :) Kilka osób ma prawo w jednym palcu :) 

Mój brat też Maciusiu bo nosi cóś takiego jak Toga, to chyba tak zwą.

[2010-12-04 11:09]

Hydepark Ciekawostki CZY JA SIĘ MYLĘ ? utworzono: 2010/01/27 14:42 GHOSTMIR 110 odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #68934 wysłano: 2010/01/27 14:55 konto usunięteha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #68938 wysłano: 2010/01/27 15:06 konto usunięteGdzie jest opublikowana ta radosna twórczość? odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #68940 wysłano: 2010/01/27 15:07 GHOSTMIR 110 http://artur88.wedkuje.pl/blog/index.php?p=galeria&KategoriaID=3542&ID=13457 odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #68941 wysłano: 2010/01/27 15:07 GHOSTMIR 110 Fota z sumem to też pic odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #68943 wysłano: 2010/01/27 15:09 spiderling 41 Może on zawsze ma taki wyraz twarzy gdy złowi wielką rybę? Cholera to wie. (10/10) odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #68945 wysłano: 2010/01/27 15:17 konto usunięteChyba przestanę komentować artykuły. Pod artem o sumie zostawiłem pozytywny komentarz. Teraz tego żałuję. Nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi. Jaka siła, jaka mądrość, jaki interes mają w tym, żeby robić z siebie durni. Jeszcze jedno mnie zastanawia. Albo przeoczyłem albo nie ukazały się jak dotąd żadne wyjaśnienia osób, które nie dawno zostały oskarżone tu o plagiat. Czy słowo "przepraszam" jest tak trudne do powiedzenia i napisania? Staram się to zrozumieć ale chyba jestem za głupi. odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #68946 wysłano: 2010/01/27 15:19 GHOSTMIR 110 Róznice - minimalne w szerokości i długości twarzy, to tylko efekt rozciągania w edytorze. Nawet kąt nachylenia się idealnie zgadza. Oczy na tej samej linii - nakładałem te twarze na siebie. Uszy to samo - ten sam kąt. Broda, układ całej twarzy, nos.... Dopasowano jedynie nasycenie barw i skorygowano atrybut gamma. odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #68951 wysłano: 2010/01/27 15:22 konto usunięteArtykuły " mistrza" zostały przed chwilą zdjęte z pierwszej strony. Coś szybko jak na wedkuje.pl odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #68952 wysłano: 2010/01/27 15:23 mateuszwos 101 no pięknie odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #68960 wysłano: 2010/01/27 15:29 spiderling 41 marekmalman - słuszna uwaga. Gdzie są przeprosiny tamtych osób? Jakoś nie mogę się ich dopatrzec. Może winowajcy uznali, że nawet to nie jest w stanie zmazać plamy na honorze? odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #68963 wysłano: 2010/01/27 15:36 GHOSTMIR 110 A zależy Wam na przeprosinach? Bo mnie jakoś dziwnie ta sprawa zwisa. odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #68965 wysłano: 2010/01/27 15:43 konto usuniętePrawdę mówiąc mnie zaczyna zwisać już ten portal. Jeszcze sobie pokonwersuję z redakcją ale myślę, że zlikwiduję jednak swojego bloga. Ty kolego Mirku choćbyś miał moc prawdziwego Ducha nie powstrzymasz tego co się tu dzieje. Przemyśl czy nie szkoda czasu, bo redakcja Ci za tą robotę nie podziękuje - tego jestem pewny. odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #68966 wysłano: 2010/01/27 15:48 spiderling 41 W sumie racja Mirku odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #68995 wysłano: 2010/01/27 16:56 jurcys 51 K...wa i ja się nabrałem, zostawiając całego piątala gościowi z przyklejonym sumem. To jest właśnie naiwność i źle pojęta wiara w uczciwość piszących. Cóż odkręcić tego nie mogę, jednak od dziś zanim skomentuje, najpierw sprawdzę dorobek jak i samego piszącego! odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #69009 wysłano: 2010/01/27 17:20 adler 74 Panowie , Panowie . Cie Bolek szczena mi opadła . Ja nie jestem tak oświecony w kompie , ale mści się również bezgraniczna UFNOŚĆ do portalowych kolegów . No ico ? Olśnienie ! Oświeciliście mnie . Trudno na pewno nie raz jeszcze nie dwa i nie tylko ja jeden . Pomyśleć tylko że dałem TAKIEMU same pozytywy . Ludzie , czuję się jakby mnie OKRADLI . odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #69012 wysłano: 2010/01/27 17:23 SOLI 23 Panowie , zastanówmy się nad tymi punktami . Jestem tu nie długo lecz zdążyłem zauważyć , że większa część wiary nakręciła się co do tych ocen . Ocena za wiedzę i pomoc nowicjuszom , za aktywność na portalu , za niekopiowaną osobowość a nie za fotkę ! odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #69015 wysłano: 2010/01/27 17:30 Miszka 2 Zawsze chcialem miec zdjecie z Gubalowki, takie z wielkim brunatnym niedzwiedziem. Pewnie kolega tez realizowal dziecinne marzenia. odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #69023 wysłano: 2010/01/27 17:39 maximuss1977 39 A ja już nie zdążyłem wejść na blog "pogromcy okazów", chyba został wycięty. Tak, jak w wątku o plagiatach, tak i tutaj czuję się "zerżnięty". O co tutaj chodzi ? Co jest grane ? Czy to wszystko tutaj, to jedno, wielkie oszustwo ? Co dzień, to nowy "kwiatek". Brukowiec "Fakt" wydaje się być bardziej wiarygodny niż ten portal. Trzeba się zastanowić, co dalej ? Czy tkwić w tym czymś nadal ? Czy dać się dalej oszukiwać i być naiwniakiem ? odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #69053 wysłano: 2010/01/27 18:41 GHOSTMIR 110 odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #69054 wysłano: 2010/01/27 18:41 GHOSTMIR 110 odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #69055 wysłano: 2010/01/27 18:42 GHOSTMIR 110 odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #69062 wysłano: 2010/01/27 18:51 mariuszm 40 Nie wiem czy moje zdanie się liczy (z taką nalepką) ale pisałem o tym przed wczoraj z Kolegą i nie mógł stwierdzić tego jednoznacznie bez oryginału ale raczej się nie mylisz...... odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #69073 wysłano: 2010/01/27 19:17 kerad1 13 Patrze sobie z boczku na te rewelacje, już nawet nie pytam gdzie redakcja? Zaczyna się tu robić coś nie miło, plagiaty fotomontaże, fachowcy od naprawy wędkarstwa, konwersacje nie na temat, pieprzenie o C@R N>K wchodzisz na bloga a tam ryby pokotem leżą i oczywiście wszystkie wróciły w nienagannej kondycji, itp, itd. Co niektórym chyba mróz mózg skurczył. Ludzie ku... gdzie wasz honor? Jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości czy ujawniać taki chłam to ja wysiadam. odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #69076 wysłano: 2010/01/27 19:29 GHOSTMIR 110 Jeśli tylko znajdę ponownie jakiś przekręt, od razu wkleję na forum, nie pytając nikogo o zdanie i nie zapowiadając żadnych sensacji jak to zrobiłem poprzednio. Ktoś tu musi zachować zimną krew. Nie przeszkadzają mi zdjęcia czerpane z innych www, jeśli są ilustracją do artykułu i stanowią uzupełnienie opisu czegoś, byle jest informacja że zdjęcie jest zapożyczone skądś tam. To samo dotyczy artykułów traktujących o sprawach fachowych. Jeśli takie materiały będą zawierały cytaty a ich pochodzenie będzie podane, to wszystko będzie ok. Jeśli ja, będąc laikiem w dziedzinie mikrobiologii zechcę napisać materiał z tej dziedziny, to będę zmuszony korzystać z różnych publikacji, by podeprzeć się jakimiś autorytetami. Wtedy podam źródło z jakiego korzystałem, podam bibliografię. Uważam, że takie postawienie sprawy jest uczciwe. Mam nadzieję, ze zagości tu u nas normalność i nie trzeba będzie demaskować już nikogo. odpowiedz cytuj zgłoś naruszenie #69079 wysłano: 2010/01/27 19:32 GHOSTMIR 110 Na prośbę jednego z Kolegów wklejam fotkę z sumem. [2010-12-04 11:10]

Te zdjecia tez mogę wstawić. [2010-12-04 11:11]

Marcin Kamiński alias Gilbert Zaawansowany III (2146 pkt) napisz do mnie wiadomość Rola w portalu: Blogger zapisany do: Koło PZW nr 006 Dzielnicowe Warszawa Wola Łowię, prawie wyłącznie na spining od 1979 r. Oprócz tego nurkuję, fotografuję pod wodą. Nie poluję na ryby z kuszą, i nie zamierzam. Moje ostatnie wpisy: Kto niszczy nasz portal ? 2010-02-02 Nasza społeczność należy do jednego z najciekawszych portali wędkarskich w Polsce. Istnieje tu grono aktywnych i uzdolnionych ludzi, których twórczość jest wielką wartością. To z kolei powoduje atrakcyjność Portalu Wedkuje. pl, chętnych reklamodawców... zobacz więcej 1 Obywatel ryba - pobyt stały czy tymczasowy? 2010-01-09 Kilkadziesiąt lat temu, po wojnie, jeziora, stawy i rzeki żyły własnym rytmem serca. Ludzie zajęci byli zabijaniem siebie, a nie środowiskiem.To,że ktoś granatem lub siecią łowił ryby, na żadnym jeziorze nie robiło wtedy większego wrażenia. Wody były... zobacz więcej 2 Szwedzkie liny kochają polski chleb 2009-12-23 Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem to miejsce, i piękny cypel, usypany z wielkich głazów - poczułem magię tego zakątka... Widziałem i zapamiętałem wiele jezior, ale ten mały, szwedzki raj był szczególny.Byliśmy z wizytą w Szwecji po raz kolejny... zobacz więcej 4 zobacz wszystkie wpisy... Moje ostatnio dodane Łowiska: zobacz wszystkie łowiska... Ostatnio dodani znajomi: [2010-12-04 11:12]

[2010-12-04 11:13]

[2010-12-04 11:14]

Wędkarstwo Społeczność Opinie bloggerów a a a Kto niszczy nasz portal ? 2010-02-02, godz. 21:32 Nasza społeczność należy do jednego z najciekawszych portali wędkarskich w Polsce. Istnieje tu grono aktywnych i uzdolnionych ludzi, których twórczość jest wielką wartością. To z kolei powoduje atrakcyjność Portalu Wedkuje. pl, chętnych reklamodawców, i napływ nowych uczestników. Konstrukcja portalu jest nowoczesna i ciekawa, tętni tu życie, ludzie nawiązuja kontakty. Jest jednak grono osób, dla których rozkwit naszej społeczności jest solą w oku. To ludzie z dawnego betonu PZW, bojący się utraty wpływów i malejącej stale liczby członków PZW - tworu z minionej epoki który właśnie dogorywa - jak stało się to z PZPR. Najgorszym wrogiem naszej społeczności są ludzie, którzy popełniają przestępstwo plagiatu lub kopii cudzego utworu - teksty, zdjęcia itp. Są różni plagiatorzy - czym innym jest wybryk młodego człowieka, który działa sam - a czym innym świadoma akcja połączona z przestępstwem kopii zdjęć z czasopisma bez zgody jego autora. Połączona z perfidną chęcią zasiania chaosu i skłócenia środowiska, tak żeby zaszkodzić portalowi. Oto co ostatnio miało miejsce na naszym portalu. Ktoś z naszej społeczności założył fikcyjny profil 'Artur Bury 88'. Zamieścił tam kilka zdjęć - były tam ryby kopiowane z czasopisma wędkarskiego - z obciętymi pyskami i ogonami - tak, żeby uniemożliwić ich odnalezienie w czasopismie, z którego zostały bezprawnie skopiowane /za pomocą skanowania/. Na stronie głównej pokazały się - artykuł z sumem, oraz z pstrągiem. Pod artykułem z sumem pokazało się sporo wpisów oszukanych kolegów, którzy gratulowali 'łowcy ' połowu ryby, dużego suma - jakiego ten 'Bury 88' nawet nie miał nigdy w ręku - bo sum pochodził ze zdjęcia w gazecie. A teraz przechodzę do sedna sprawy - wielu z was naraziłem na czekanie - to było konieczne - przez to okazało się co kto myśli i mówi. Zwyciężyli ci, którzy czekali, i nie brali udziału w bezsensownych wypowiedziach. Pod artykułem z sumem pojawił się wpis niejakiego 'Ghostmira' - przykuł on moją uwagę. Treść - na początku nasz 'Kolega' ogłosił że te zdjęcia są montażami. No i słusznie... Bo widać to na jak dłoni. Wymienił nawet dwa programy graficzne - Corel i Gymp. Po czym zaprosił nieistniejącego 'Burego 88' do przesłania zdjęć na swojego maila, którego adres podał do wiadomości, pan 'Ghostmir' zdjęcia zbada i ogłosi wynik nam wszystkim. I uzyskał zgodę 'Burego 88' - zdjęcia zostały wysłane po meczu piłki ręcznej. Chcieliście dowodów? DOWÓD 1. Czy istniejąca w rzeczywistości osoba - która zrobiła te nieudolne montaże, wysyłałaby innemu, obcemu uczestnikowi portalu fałszywe zdjęcia do oceny? NIE. Bałby się zdemaskowania - to logiczne. Nasz 'Ghostmir' zdjęcia otrzymał. I co się stało pózniej ? Nasz spec od zdjęć zamieścił we wkładce w Hydeparku zdjęcie z trzema głowami 'Burego'. Najciekawsze jest jednak to, co wynikło z opinii naszego specjalisty 'Ghostmira' po ich analizie.. DOWÓD 2. Z opinii Ghostmira nie wynikło nic. Pan Ghostmir tylko pogadał sobie o tym i tamtym, prężąc sie do oklasków. Zwrócili na to uwagę inni - byli zaskoczeni, że z całego zamieszania na temat zdjęć pozostał tylko pan 'Ghostmir'...bo tylko o to chodziło w tej całej zabawie od początku. DOWÓD 3. Najciekawsze jest zachowanie 'Ghostmira' po tym, jak zaprosiłem go do rozmowy w zakładce Hydeparku...WPADŁ W PANIKĘ ! Na moich dziesięć zdań napisał ze trzydzieści, na następne moje zaproszenie, grzeczne - i pozbawione chamskich słów - zareagował jeszcze większą paniką. Gadał jak jakaś stara pijaczka... Groził mi. Trudno o bardziej dobitny dowód winy. Człowiek niewinny zachowuje spokój, i żąda wyjaśnień. I nie boi się rozmowy. Jest stare przysłowie - 'Na złodzieju czapka gore'. Na głowie pana Kopcia czapka tak gore ze strachu, że dym znad Śląska widać w Raszynie pod Warszawą.... A co było pózniej - sprawy poleciały błyskawicznie. Okazało się, że nie ma już ani 'Burego 88', ani artykułów na pierwszej stronie portalu. Zostały szybko zdjęte - zamarł profil 'Artur Bury 88', znikł jego tajemniczy kolega, ze swoim tekstem, że z ryb to najbardziej lubi walenie. Wędkarze z koła PZW w Paczesnej /Poczesnej/ - nigdy nie istnieli. Ale jest problem. Na zdjęciu w profilu 'Artur Bury 88' pozostała osoba, trzymająca jakoby złowionego przez siebie amura. Ten konkretny amur...bardzo charakterystyczny. Nie ma drugiego, takiego wielkiego, i tak charakterystycznie wygiętego w łuk....to jest jak odcisk linii papilarnych. Profil 'Artur Bury88' został założony tylko po to, żeby uczestnik portalu - nick 'Ghostmir' dostał zdjęcia ryb do oceny. Szybko pózniej znikły artykuły, i profile osób, których nie ma. Owe 'artykuły Burego 88' o sumie i pstrągu są próbą streszczenia cudzych tekstów - język ten najbardziej przypomina stare artykuły jakie zamieszczały 'Wiadomości Wędkarskie'..... PODSUMOWANIE Uczestnik portalu - nick 'Ghostmir' jest związany z pojawieniem się na portalu zdjęć, powstałych w wyniku kopiowania /skanowanie/ - bez zgody ich właściciela i autora. Jest to przestępstwo - traktowane zawsze tak samo. Prawo autorskie uleglo wielkiemu udoskonaleniu. Dziś jest precyzyjne i jasne. Kopiowanie cudzej własności - podlega ściganiu, a sąd ocenia winę. Każdy uczciwy uczestnik lub twórca tego portalu może spać spokojnie. Nic mu nie grozi. I był to ostatni taki zamach na naszą społeczność. 'Ghostmir' - o ile on w ogóle istnieje - stworzył tą żenującą i prymitywną prowokację. Przeszłaby niezuważona - gdyby nie czujność naszej społeczności. Dlaczego to zrobił - to człowiek chory na władzę, zarozumiały i próżny. Chciał w ten sposób wstrząsnąć portalem, zachęcić innych do odejścia. Pozuje od jakiegoś czasu na dobrego kolegę - ale co zrobił - jest czymś niewyobrażalnie podłym. Informuję - że próby likwidacji czegokolwiek w komputerze nic nie załatwią. Ślady działań są nieusuwalne i niezniszczalne - korespondencja, wzajemne kontakty, zakładanie kont - wszystko... Panie 'Ghostmir' - myślałeś, że jesteś genialny...ale teraz wpadłeś po uszy i nie wyjdziesz z tego ! Byliśmy jeszcze my - uczciwi, normalni ludzie, którzy są niezdolni do plagiatu lub kopiowania czyjejś własności. Autor: Gilbert (Marcin Kamiński) [2010-12-04 11:15]

Mój brat też Maciusiu bo nosi cóś takiego jak Toga, to chyba tak zwą. 

Nooooooooooo, to tym bardziej powinien Cię "uświadomić" o możliwościach wejscia wszędzie LEGALNIE "od kuchni", a nie jak się robi wszystko oficjalnie drzwiami frontowymi. No Paaaanie Tomek!

[2010-12-04 11:16]

[2010-12-04 11:17]

Od tego foto dochodzenia się zaczęło. [2010-12-04 11:18]

No i Marcin Kamiński ma teraz chyba bubu.......... :))))))))))  [2010-12-04 11:18]

Mam kontynuować? Bo to nudne jest. [2010-12-04 11:18]

Bardzo ciekawie piszesz @smolarz, nie przerywaj sobie, kontynuuj, kontynuuj............. Ja teraz spadam, ale jutro wszystkie kwity skompletuję... :) [2010-12-04 11:20]

Ghostmir ja pękam jak widzę Twoje wywody:) Wiesz, czasami aż mi się smutno robi jak widzę co Ty tu wklejasz. Ale cóż zawsze w moim mniemaniu należałeś do ludzi zamotanych.
[2010-12-04 11:20]

tomasz26552

Mam kontynuować? Bo to nudne jest.

Ja chętnie poczytam
[2010-12-04 11:20]

No i juz mi sie normalnie nie chce. [2010-12-04 11:29]

To niby jest ten M.KAMINSKI [2010-12-04 11:30]

kamils125

eee? [2010-12-04 11:31]

oooo [2010-12-04 11:32]

Ghost ty wariujesz?:):):)) hahahahahaha
[2010-12-04 11:34]