Salmo Executor opinie

/ 8 odpowiedzi
Witam 
Moja prośba do was jest następująca . Proszę wszystkich o opinie na temat tego produktu . 
Z góry dziękuje .
TyberxSpin


Mi oficjalnie się ten wobler wogóle nie sprawdził ani na Odrze ani na żadnym zbiorniku wodnym. Pracę ma dosyć ciekawą ale oficjalnie mi sie nie przypodobał. Bez efektów ! (2013/09/14 21:39)

grzeweg


Mi się sprawdził w Wiślie na boleniach ale małych i w jednym z jezior na szczupaczkach ale też bez wymiaru (2013/09/15 12:01)

u?ytkownik20737


Mnie także średnio się sprawdza, aczkolwiek prace ma ciekawą. Myślę że na rybnej wodzie powinien się sprawdzić. Dodam że przynajmniej u mnie w jednym modelu, kotwice są do d***. Na pletce na jakimś twardym zaczepie powyginałem jedną bez żadnego problemu.. (2013/09/15 12:07)

szczupaczek05


Miałem tego wobka tylko w innej kolorystyce jak tu są podane , kolor tęczaka. Na odrze nic nie złowiłem , ale pewnie dlatego , że więcej lężał w pudełku niz w wodzie..
Złowiłem na niego jedynie klenika 38cm na rzece redzie i odporowadziła go troć to wszystko , praca tego woblera jak dla mnie bez rewelacji. (2013/09/15 12:09)

z@mela


Mam kilka  egzekutorów w pudełku  i na kilka innych łowiłem  głównie na modele z normalnym tradycyjnym sterem i niestety pomimo ciekawej pracy   te przynęty mi nie łowiły ryb .
Posiadam chyba ich pierwowzory czyli rapale shad rap i co ???  mam kilka modeli z łamanym sterem  to model 7cm to moj najlepszy wobler  na ktorego złowiłem najwiecej  ryb  i to każdego typowego drapieżnika żyjącego w tej części kraju  a mowa o modelu SSR 07  RFSH
Posiadam także  rapalki z  tradycyjnym sterem i póki co  trafiam na nie  okonie i krótkie szzupaki a praca jest delikatna migocząca . (2013/09/15 13:51)

Zander51


Dzisiaj ciągałem Executora ( niebieski grzbiet ) przez kilka godzin bez efektu. Potem pływały gumy i też nic.Mijałem kolegów, którzy wyjęli szczupaka ze 4 kg na wobka, jakiego nie dostrzegłem. A rano na innej łodzi padły trzy szczupaki, wszystkie na wobki. (2013/09/15 18:03)

Zander51


Dodam, że woda w Łynie zmącona, stan podniesiony po ostatnich deszczach. (2013/09/15 18:05)