Salix Alba - opinie posiadaczy

/ 6 odpowiedzi
witam. ostatnio poznalem firme Salix Alba. Maja swoja stronke www.salix-alba.com na ktorej mozna kupic roznego rodzaju pokrowce, torby itp. Czy ktos jest posiadaczem takiej torby, pokrowca i jak ocenia ten produkt
Kristoph1

Doskonała jakość! wiem bo użytkuję od dobrych kilkunastu lat. (2014/02/15 19:50)

rockrider

polecam w 100%, jakość wykonania i trwałość zaskakują , warto dodać że ceny są bardzo atrakcyjne. (2014/02/15 21:10)

kabaczek35

tak co do cen musze sie zgodzic. maja miec swoje stanowisko na rybomani za tydzien. napewno cos kupie ;] (2014/02/16 16:13)

arturartur

Posiadam  pokrowce  na  wędki  i  siatkę  .  Nie  mam  do  nich  zastrzeżeń  . Torby  mogły  by   być  w  wersjach  z  usztywnieniem  ,  zwłaszcza  te  duże  ale  podbieraki   to  klasyka  .  Pozdrawiam  .  (2014/02/16 17:58)

miecz-gaz

Mocna ,trwała i nie przemakalna posiadam ją już ponad 10 lat. żaden szew nie puścił, karabinki wymieniłem po latach na metalowe. Dwie kieszenie wszyłem do środka ze starej torby spinningowej . Służy po dziś dzień. Materiał jak nowy nie odbarwiony, ani tyciu. Polecam.
Jeszcze ze starą naszywką teraz robią inne.

(2014/03/14 11:37)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.